Seriál Andyho Krausa - Pod Povrchom

hasleerka
22. feb 2013

@monika15 no ale ma napadá že asi jedine milove ... lebo šak Lenka bola tuším ešte tehotná ked sa preriekla že syna má s Veronikou a odvtedy s Adamom asi už nespávala

miskakyska
22. feb 2013

pod povrchom už skončiiiiiiiiiiiiiiiil??...to myslia vážne? 😒 škoooooooda....

miskakyska
22. feb 2013

@mamartinka no šup,šup ako to vidíš odborným okom ty? 😀 😀 ..bude pokračovanie?? 😉 ..ale baby s tymi reklamami ma už serúúúúú 😠 ..bolo ich všeho všudy viac,ako seriálu 😠 😠

monika15
22. feb 2013

@miskakyska podla mna bude o rok... preto to tak nechali otvorene 🙂))

@hasleerka hej hej.... nie, a eln teraz vystahovala Mila a uz tehotna s adamom neverim .. heheh 🙂)))

mamartinka
autor
22. feb 2013

@miskakyska a ostatne.Zial pokracovanie uz nebude ani o rok.To losovanie co chodi na joj tak tam bol Andy Kraus a tam hovoril ze dalsie casti uz nebudu ani neplanuju.Ze chce natocit zasa neaku komediu teraz.Tak neviem.O Petrovi.Uz ked daval pit z flasky Petkovi a rozplakal sa som vedela ze to neurobi.Ale som nedufala ze sa zjavi U Adama a Lei.Lea urcite tehotna z Milom.Mozno otehu ked boli na tej dovolenke.Aspon ako sa Adam tvaril z hlavou dole tak to jeho nebolo.Urcite nie.A este som pocitala ze to posunu o taky mesic,pol roka dopredu a ukazu co sa aspon Lei narodilo.To tam mohli zakomponovat este co budu Lea mat.Skoda uz sa to nedozvieme ako to bude dalej.Takze zatial urcite pokracovanie nehrozi ani o rok.

labelo
23. feb 2013

škoda,že to skončilo 😒 ,ale nechapem jednu ved,prečo chodil Viktor ako bezdomovec a pýtal od kadekoho peniaze pre toho Vlada,ked mal penazí dost,ved ked Lenka otvorila ten trezor, tak tam, ked ste si vsimli boli v gumicke2 baliky penazi tusim to boli 500 eurovky 😖

mia258
23. feb 2013

Tie posledne casti... uz mi to pripadalo ako mexicka telenovela 😒
Hlavne to, ako Viktor zabil toho chlapa. Najprv ho postrelil, potom este pre istotu udusil. A ked zahlasil, ze kluce od auta su vo folii s mrtvovou, len som cakala kedy pojde Lenka po noznice a s absolutnym pokojom foliu rozreze a potom chlapika zabali zasa.

Policajt poskytuje jedinej svedkyni ubytovanie u seba doma? Tak to, ze sa Lenka stretne s Viktorom cez hrube sklo je ovplyvnovanie svedkov a to, ze sa prestahuje k vysetrujucemu policajtovi je potom co???

Zrazu z nicoho nic spravili z Viktora serioveho vraha, aspon mne to tak pripadalo, ked si odkladal pasy dievcat. Ako trofej...

A Leine dieta bude urcite Milove, lebo s Adamom dlho doteraz nebola, nespali spolu, nebyvali spolu. A ona to oznami ako najkrajsiu novinu pred celou rodinou. Akoze pomsta Adamovi? To uz tak hlboko klesla aby to pretriasala pred vsetkymi a AZ POTOM sa o tom porozpravala s vlastnym muzom?

Neverim, ze Igor sa tak rychlo chytil ponuky zabit Petra. A este aj peniaze za to pytal. Asi raz mu povedal, ze moze zit aj takto, no ale velke presviedcanie to teda nebolo... A preco si to nakoniec rozmyslel? Ze nakrmil raz svojho syna? A doteraz bol kde? Doteraz sa nanho nepozrel? Nepodrzal ho? Nenakrmil?
Ved taku vec si musi clovek premysliet 1000x z kazdej strany, tvaril sa, ze si je 100% isty svojim rozhodnutim a potom zrazu nic z toho?

No neviem... Tak ako sa mi ten serial na zaciatku pacil, tak som rada, ze uz skoncil. Mala som pocit, ze Kraus uz nevie co tam este pridat a tak len vymyslat a vymyslal, az z toho spravil totalnu blbost. Skoda 😒

erni
24. feb 2013

dnes som si pozrela tu poslednu cast, skoda,ze to tak divne skoncilo 😖
a keby aj Lea s Adamom spavala, urcite by im lekari neodporucili mat dieta, ked bral Adam chemoterapiu,ale co uz to su serialy 😉
pozitvne bolo aspon,ze Peter sa umudril 🙂

maruska24
25. feb 2013

pokračovanie nech ani nie je, vždy ak nieko urobí aj druhú sériu, tak to len dokašle. Takto to skončilo ako pomsta Lei Adamovi, Viktor za mrežami /inak tie peniaze v baličkoch som si nevšimla/ a Peter na vozičku. Veci čo sa aj dejú, len sú skryté pod povrchom, pod tým pozlátkom, ktoré navonok prezentujeme, ale pravda je niekde úplne inde.

maajka83
28. feb 2013

škoda ze nebude pokracovanie. Naozaj sa pokracovanie neplanuje ☹

mamartinka
autor
28. feb 2013

@maajka83 Bohuzial uz nie.

hasleerka
26. apr 2013

baby kukám jednu časť z r.2009 a je tam dr.Fábry, akože Michalov spolužiak, je primár a vraj štastne ženatý a má dve deti ... nevidela som potom dva a pol roka ... je to ten istý Fábry či len herec???...

hasleerka
26. apr 2013

jáj toto sem nepatrilo...

monika15
27. apr 2013

@hasleerka hihih tento serial uz bye bye :( ale skoda

monika15
8. aug 2013

@mamartinka koho on vlastne hral ??

mamartinka
autor
8. aug 2013

@monika15 ten Adamovic myslis?Dedka Adamovho otca.

monika15
8. aug 2013

@mamartinka ooooo uz si pametam 🙂)))

bebekat
30. dec 2020

Jooj, teraz som dopozerala.. uz len zo zvedavosti.. nebola to teda velka slava.
Ale, ako ste pochopili to, kto bol s viktorom namoceny? Resetka, alebo ozaj Adam?