Seriál Andyho Krausa - Pod Povrchom

mamartinka
autor
24. aug 2012

😀 😀
@alenka600 Pokusim sa.Ale buduci tyzden uz to ide tusim len Utorok a Stvrtok.Niesom si ista.

mamartinka
autor
24. aug 2012

Utorok 28.08 Po tom, čo sa Viktorovi konečne podarilo prísť na rande s Lenkou, na ktorom sa skoro utopila, vzala organizáciu ich spoločného programu do rúk sama. Pstruh, z ktorého si malá Viky urobila domáceho miláčika a dala mu meno Adamko, spôsobuje Lei stále častejšie nočné mory. Jana sľúbi Petrovi, že pôjde na potrat. Streda 29.08 Peter sa po tom, čo jeho žena Jana z donútenia podstúpila zákrok, snaží byť vzorným manželom a pritom stále zakrýva, že ho vyhodili z práce. Zuzka chce svojmu otcovi Adamovi darovať kostnú dreň, a myslí si, že jej to rodičia nechcú dovoliť pretože je aj ona chorá. Lea sa za Adamovým chrbtom stretne s Milom a žiada ho o pomoc pri hľadaní lekára. Stvrtok 30.08 Po tom, čo Zuzke rodičia povedali šokujúcu pravdu, utiekla z domu. Lea sa nevie zbaviť vidín s Adamkom a nepomáhajú jej ani tabletky od Veroniky. Viktor zoznamuje Adama s Lenkou, ktorá sa hneď pustí do pomáhania s hľadaním Zuzky.

mamartinka
autor
24. aug 2012

@alenka600 podarilo sa.Nech sa paci 😉 🙂

mamartinka
autor
24. aug 2012

Utorok 04.09 Zuzka zisťuje od Adama, kto sú jej ozajstní rodičia a prečo oni s mamou nemohli mať deti. Lea sa stále pokúša nájsť spôsob, ako zachrániť Adama. Peter sa opäť snaží vychádzať so svojou ženou Janou. Milo nie je spokojný s fotografiami modelky, ktorú sám vybral. Stvrtok 06.09 Lea po tabletkách od Veroniky stráca prehľad, čo je sen a čo skutočnosť. Adam je z jej stavu zúfalý. Milo žiada Veroniku, aby išla pre neho znova fotiť. Jana žiada Petra, aby sa vrátil do svojej bývalej práce a ospravedlnil sa za svoje správanie.

alenka600
24. aug 2012

@mamartinka Ty si carodejnica!!!

alenka600
24. aug 2012

@mamartinka A hlavne dobra carodejnica 😀 😀 😀 😀

mamartinka
autor
24. aug 2012

@alenka600 😀 😀 Dakujem.Som ako Karol v Panelaku.Ked mozem pomozem 😀 😀

maruska24
24. aug 2012

ja som sa na tento seriál namotala 😀 tá problematika ako aj zamotanosť ma dostáva. horucu krv si pozriem, ale mne tam chýba taká šťavnatosť a hlavne sú tam okukaný herci a to u mňa moc eee. Vždy s priateľom hádame že na ktorých miestach sa to točilo, a kedy bude sused v zábere 😀 /motal sa tam kde nemal, no čo už/ 😀 😀 /ich luxusný dom je v zálesí, niektoré lodičkové scény sú zo zlatých pieskov, niektoré z ivanky, niektoré z pezinka, potom samozrejme eurovea/ a to všetko stálo nemalé prachy tie prenájmy takže jojka sa poriadne plesla po vačku. tak ja očakávam ešte poriadnu zamotanosť. a ano ten kardiolog a tá malá to je des 😀 nevedia hrať, len recitujú intonácia herecká im chýba

monika15
25. aug 2012

@mamartinka
@alenka600
joj baby tak tie dva nove serialy... same chore :( same hadky :( same negativna energia :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
uz aby sa zacal panelacik 🙂 )) )))

mamartinka vycarues nejaky obsah aj pre panelacik 🙂))))))?????????????

alenka600
25. aug 2012

@monika15
@mamartinka no mna nad pod povrchom zaujalo to, ze to nie je take cukrove. Lebo vlastne v panelaku ide vsetko ako po masle, problemov maju minimum, ale zivot je o inom. Ale tym nechcem povedat, ze panelak je zly!!! Uz sa na neho tesim apovedzme si rovno - myslim, ze kazdy ma dost svojich problemov a oddychnut si vo veselom duchu - to tiez treba.
Zijem mimo SR, takze pozeram online cez net len produkciu jojky, tu horucu krv si pozriet neviem 😖

monika15
25. aug 2012

@alenka600
ja pozeram obe... no uvidime zatim..... ano mas aj pravdu... len ked clovek si chce odychnut od kolobehu zivota tak neviem ale ja nechcem kukat same negativa :(((((
uvidime co donesie panelak vsak zabiju kordiaka 🙂 heheheheh 🙂))) za horucu krv....

monika15
25. aug 2012

@alenka600
kde si v zahranici.....
???? ja som v kanade a mam moznost zaplatit na 100$ na rok a mam 14 teliek non stop online Sk a ceskych 🙂

mamartinka
autor
25. aug 2012

@monika15 uz som dala obsah aj v Panelaku.My sme v Irsku a mame tu UPC.

mia258
25. aug 2012

@alenka600 ja tiez nie som na Slovensku, ale Horucu krv si stahujem z internetu, len tak pozeram 🙂

mamartinka
autor
25. aug 2012

Prave opakuju 1 diel kto nepozeral.

monika15
25. aug 2012

@mamartinka super uz som to citala 🙂))

alenka600
25. aug 2012

@mia258 Hej ja som nedaleko Teba - par kilometrov, ale uz na Francuzskej strane 🙂 Ako a kde si to pozeras? Ja som sa nevedela dostat k nicomu z markizy....
@monika15 som medzi Francuzskom a Svajciarskom, ale na Fr strane. Panelak si rada pustim vecer, ked uz mam fakt dost a potrebujem oddych - len tak na nete a nepozeram, len pocuvam. Pod povrchom som si pozrela, resp. vypocula doobedu pri vareni 🙂

mia258
25. aug 2012

@alenka600 ja si to stahujem cez ulozto.sk tam mas diely od prveho 🙂 Cez voyo nepozeram, odmietam si platit archiv 🙄

alenka600
25. aug 2012

@mia258 Fiha, mne manzel nie ze zakazal, ale velmi dorazne neodporucal nieco stahovat, lebo jeho kamosa normalne poondili za downloadovanie suborov.

mia258
25. aug 2012

@alenka600 vazne? 😕 Ja to staujem vzdy po jednej casti, pozriem a vymazem. A dalsi den (alebo ako mam cas) znova 😨

labelo
29. aug 2012

vsimli ste si akú maju skaredu plet obidve tie herecky ta Janka a Lea?

mamartinka
autor
30. aug 2012
lussy23
30. aug 2012

baby, neviete čo sa stalo tomu chlapčekovi Adamkovi?
A prečo tá jedna malá stále len hľadí na jedno miesto a nerozpráva? Nevidela som prvé de časti.

mamartinka
autor
30. aug 2012

@lussy23 Ten Adamko ked bol ako 3 rocny sa bol z mamickou kupat Leou.Ona nedavala pozor naho sa zarozpravala s kamaratkou a on sa utopil.A tej malej neviem co je.Ale vyzera tak akoby jej niekdo ublizil preto je taka.Neviem.

mamartinka
autor
30. aug 2012

@lussy23 a este.Ak chces sa to da aj v archive pozret.