hasleerka
24. aug 2013

no super, tak ideme sledovať ....

monika15
25. aug 2013

@mamartinka super 🙂) ja uz tu som zvedava ze co a ako 🙂)))
obsahocky nenabehli est ehihihi 🙂)??

hasleerka
25. aug 2013

kurňa ale včera som videla v upútavkách že to ide už o 17,45 a neivem či to ja budem stíhať sledovať ☹

mamartinka
autor
25. aug 2013

@hasleerka ano dali tomu spatny cas podla mna.Hodilo by sa to navecer az len tam uz to nemaju kde vsunut.Aj Klan tak bude chodit podvecer.

lenka3007
25. aug 2013

uu, tak ja moc markizu nemusim, ale dobre obsadenie tm maju, tak skuknem.. Inak baby, ta herecka, co v tomto serialy bude mat toho syna, ona hrala v panelaku tu barmanku Mirku? to je ona?

mamartinka
autor
25. aug 2013

@lenka3007 myslis tuto http://chlapineplacu.markiza.sk/clanok/kto-je-k... v Panelaku hrala Mirku v bare.Dobre pises.

lenka3007
25. aug 2013

@mamartinka hej hej, ked som videla ukazky, nevedela som ju zaradit, len som vedela ze hrala niekde taku ofucanu jak je angie, az potom som si spomenula.. no ale som zvedava, vyzera dobre ten serial.. dobre obsadenie...

sandrika1986
25. aug 2013

Pomaly, ale isto sa končí leto a prichádza čas seriálov, ktoré nám spestria zimné večery....Tiež ma zaujali ukážky z tohto seriálu. Pozriem a uvidím,či ma to zaujme alebo nie. Tv Joj tiež bude dávať nový seriál Klan, tak som zvedavá, čo to bude. Mňa napr.: zaujal turecký seriál Sila 🙂

mamartinka
autor
26. aug 2013

Baby kto hra toho Palka maleho?Pozerate niektora?Taky srandovny mi pride.Zatial ma to chytilo.Len horsie bude ked aj Klan zacne co prve budem neviem ked uz toto budem mat rozpozerane.

hasleerka
26. aug 2013

ešteže som sem nakukla, šak som aj zabudla ... stihla som len polhodinu, ale celkom fajn sa na to kuká ...

sandrika1986
27. aug 2013

Včera som si to pozrela, dnes ešte raz opakovanie a musím povedať, že ma to veru zaujalo. Budem pozerať aj naďalej 🙂 😉

slagy
27. aug 2013

Mne sa strasne paci ta znelka 😉

lenka3007
27. aug 2013

marnost, ja som na to zabudla, az teraz som si prepala a nevidela som ani prvu cas ☹ a markiza ma asi stale plateny archiv, ze?

mamartinka
autor
27. aug 2013

@lenka3007 ano archiv maju plateny.

hasleerka
27. aug 2013

@lenka3007 sa neboj do toho sa dostaneš raz dva ... ja napr. búrlivé nesledujem od začiatku a mám celkom prehľad ... občas som sa pýtala, kto ? čo? s kým ? a prečo???

hasleerka
28. aug 2013

babule kto to už sleduje???? kto je tá blondína čo prišla do nemocnice za Paľkovou mamou, tá Beáta???? vyzerá to na jej sestru

slagy
28. aug 2013

@hasleerka jej sestra 😉

hasleerka
4. sep 2013

baby opravte ma ak sa mýlim ... Michalovi by chceli dať vinu že zrazil toho chlapca ... ale nie je to tak že vlastne on mu vbehol do cesty a Michal sa mu len snažil vyhnúť???