rosa197
2. jan 2012

wáá teším sa naň...Ten herec, Braňo Deák má neskutočnú charizmu 😀 😀 A myslím, že aj obsah, pointa toho seriálu bude super ..:P

eaka
3. jan 2012

...podľa vzoru rumunskej telenovely???? kiež by sme sa niekedy dopracovali k niečomu originálnemu...

bzuco
4. jan 2012

pozerám ho...páči sa mi 🙂

annabel4
4. jan 2012

zda sa byt celkom fajn, uvidime akym smerom sa bude uberat 🙂 dufam ze pan architekt sa coskoro zbavi tej sexi (nic extra) pijavice a da sa dokopy s annou, barborka by bola spokojna 😉

mamartinka
autor
5. jan 2012

@annabel4 ta Andrea sa moc Barborke nepaci.Je vidno ze by ocka chcela dat dokopy z Annou.Preto aj doucko Anglictiny si naplanovala aby sa snad zblizily.Ta Anna jej totiz pripomina mamku.A docela pekny serial.

bzuco
5. jan 2012

koľko má seriál vlastne častí???

mamartinka
autor
5. jan 2012

@bzuco Kdesi som vydela ze 80 😉

bzuco
5. jan 2012

mne nevadí, že to je na námet rumunskej telenovely....páči sa mi, že tam hrajú slovenskí herci

ak by to bola originál argentínska, rumunská a neviem akás tými samými počernejšími hercami, to by som isto nepozerala...už je toho extrémne veľa

bzuco
5. jan 2012

asi ma picne...práve ked sa chystám pozerať, tak asi z dôvodu silného vetra a snehu nám vypadol televízny signál ☹ ☹ ☹ ☹

neviete či si to budem môcť pozrieť niekde v archíve ???

rosa197
5. jan 2012

@bzuco Daj si TV Doma..archív a tam to je 😀 Len sa tam musíš zaregistrovať ... Jéééé Sneh??? kde?? My tu nič ...☹

Inak, ten seriál ma chytil za srdce .... strááášne sa mi páči..😀

bzuco
6. jan 2012

@rosa197
nakoniec som to pozerala on-line 🙂

zuzkalenka
7. jan 2012

celkom dobrý seriál 🙂 som zvedavá ako to bude ďalej

maartinkaa
7. jan 2012

@zuzkalenka ja som tiez zvedava, len neviem prist na chut tej andrei, je mi strasne nesympaticka 😝

zuzkalenka
7. jan 2012

@maartinkaa andrea??? to je tá oxsana z paneláku????

bzuco
7. jan 2012

@maartinkaa mne tiež 😝 😝 😝 😝 😝

maartinkaa
7. jan 2012

@zuzkalenka esteze nepozeram panelak, to by moj stary uz neuniesol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
7. jan 2012

mne sa na nu ani neda pozerat, a to fakt nie som zly clovek 😝 😝 😝 😝

zuzkalenka
7. jan 2012

@maartinkaa to môj zase pozeráva keď je doma 😀

maartinkaa
7. jan 2012

@zuzkalenka no ved co uz ma robit 😀 😀 😀 😀 aj moj to povie 😀 😀

zuzkalenka
7. jan 2012

😀 😀 😀

mamartinka
autor
7. jan 2012

@zuzkalenka ano v Panelaku hrala Oxanu 😉

traktor
7. jan 2012

serial sa mi paci..pozeram sultana, za tym toto a potom prepinam na nevinni 😀 ..plne vytazeny vecer 😀 ..len ta andrea.joj..mne sa absolutne vyzorovo nepaci..jedna skareda zena..mohli aj krajsiu cicu vybrat..

maartinkaa
7. jan 2012

@traktor presne, takto to aj u nas bezi, len som sa nechcela prezradit 😀 😀 😀

traktor
7. jan 2012

@maartinkaa 😀 😀 aspon nie som sama..a verim, ze nas je viac 😀

maartinkaa
7. jan 2012

@traktor a ja este okrem toho pozeram aj ordinaciu, moj ty boze, to je uz neunosne 😀 😀 😀 😀 , kym som to sem nenapisala, tak som si to ani neuvedomila 😀 😀 😀 😀

traktor
7. jan 2012

@maartinkaa ja...panelak 😀 ...na ordinaciu si uz netrufam 😀

maartinkaa
7. jan 2012

@traktor inac mas krasne bobaciky 😉 ja tiez 😀 , tak sa necuduj, ze sa musime na niecom vyventilovat 😀 😀 😀

traktor
7. jan 2012

@maartinkaa jej..tiez 4 😀 ..tak uz chapem 😀

mamartinka
autor
7. jan 2012

V ponedlkovej casti uvidime. Anna a Daniel sa snažia tváriť, že v parku sa nič nestalo. Daniel sa po príchode domov dozvedá od Ilony, že u nich bola Andrea. Má výčitky svedomia. Prizná sa Andrei, čo sa v parku stalo? Barborka prezradí Ilone, že videla, ako sa Daniel s Annou pobozkali. Sľúbi jej, že o tom nikomu nepovie, no vo vnútri je presvedčená, že Anna bude jej nová mama!

Piatu časť seriálu Druhý dych sledujte v pondelok, 9. januára o 21.00! V pondelok v Teleráne Barborka a otec Daniel zo seriálu Druhý dych!
Hosťami pondelkového Telerána budú tváre seriálu Druhý dych - Emma Taragelová a ...Braňo Deák. Ak teda radi skoro ráno vstávate, nenechajte si ich ujsť. Zapojiť sa do diskusie s nimi budete môcť aj vy a určite vám prezradia i niečo zo zákulisia natáčania! 🙂