Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Seriál Feriha

sangre
9. jan 2015

Caute vsetky milovnicky ferihy takze ako sme sa dozvedeli ferihu zastrelil halil je to hrozne lebo ozaj som to rada pozerala a ozaj mi to trha srdce ze emir v kazdej epizode lezi pri jej hrobe ,ako moze telenovela o velkej laske takto skoncit nechapem mali to ukoncit svadbou a hotovo naco dali pokracovanie nechapem ...no ale prejdem k podctate citala som infosky vraj baby videli na youtube navrat ferihy vraj lezala dlhe roky v kome a levent ju ukrival v amerike vraj sa obiavi na emirovej svadbe stou policajtkou,no uprimne neviem co si otychto informaciach myslet ja som to nenasla nikde ....tak baby mate nejake informacie co bude ???alebo co sa bude vlastne diat???dakujem

ushuaia
9. jan 2015

@sangre jej tak to je sranda, ja zijem v zahranici...ale ked som bola na dovci na SK, som to pozeravala... 🙂 , no info nemam...ale aspon budem chodit sem obcas, ako pokracuje serial...

ivet1371
9. jan 2015

Ta herečka ćo hra Ferihu mala zdravotne problemy preto ten koniec

lukihomamina
9. jan 2015

no neviem ale co som ja na youtube videla, tak ziaden ferihyn navrat nehrozi a nakoniec to skonci snimkou, ze ukazu ferihyn hrob a vedla nej hrob emirov ....a zaver je preto taky, lebo podpisala zmluvu na iny serial a tento povodny sa mal uz davno skoncit....lenze potom si to tvorcovia ferihy rozmysleli ale ona uz nemohla pokracovvat v nakrucani, kedze bola zazmluvnena uz inde ...asi tolko

sangre
autor
10. jan 2015

No pekne no tento zaver o emirovej smrti pocujem prvy krat,ale dakujem za info ...to je teda telenovela laska az za hrob 😒 😨 😢 😖 skoda ze to takto urobili dakujem kocky za akekolvek info

sangre
autor
10. jan 2015

@lukihomamina prosim ta vedela by si mi poslat link na tu zaverecnu cast na youtube dik

zeriempizzu
10. jan 2015

ale prosim ta! Same konspiracie. Feriha Je mrtva, konec. Nevrati sa, ziadna koma ci dieta. Keby si kus pogooglila prides na to ze feriha bola dohodnuta Na tie epizody do svadby. Hazal - teda herecka Ferihy si medzitim zmluvne zaistila dalsiu pracu - co je normalka. A ked sa blizilo ku konca filmovania Ferihy zrazu tv stanica poziadala o dalsie casti, ktore Hazal uz robit nemohla. Tak Ferihu zabili a pokracovali s eirmovou cestou osamote. Moc sa Im to nepodarilo, ale tak nevidim dovod kvoli tomu nejako plakat. Budu dalsie serialy. Klud a Menej emocii kvoli telke.

sangre
autor
11. jan 2015

No kto to tu najviac zatial preziva si ty !!!ja so len chcela pokecat s babami co sleduju tuto telenovelu tod vsjo a ci maju infosky co bude,lebo prave kvoli googlu som si vygooglila informacie ktore som podala takze ver ze som googlila a vela zeriempizzu...asi by si si mala dat pizzu lebo si nejaka nervozna 😀 😀 😀 😅 😀 😀 plakat nebudem neboj a neplac ani ty 😝 😝 😵

hrabovec
15. jan 2015

ja to tiez pozeravam a je mi toho Emira tak luto...bodaj by sa ta Feriha vratila..

marika1230
30. jan 2015

sledovala som to občas ked zomrela Feriha,ale vcerajsie finale nemalo ani hlavu ani patu 😀

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusmi
30. jan 2015

tak to Vám poviem tak to skončilo od veci ja som sa každý večer tešila

tinika
4. feb 2015

jas om ten posledny nevidela to kedy siel sak mi to nahrava o čom to bolo bo pozeram vu torok ze mi nahra reprizu z pondelka a ništ :((

slnieeeeecko
5. feb 2015

ahojte baby ako skoncila feriha poslednu cast som nevidela 😕

Tu začni písať odpoveď...

Odošli