Setbcome - skúsenosti s eshopom?

l3nka0107
20. jan 2019

Ahojte mamičky 🙂 mate prosim vas skusenosť s týmto eshopom? https://www.setbcome.com . Maju tam krásne vecičky pre drobcov a ešte lepšie ceny. Len neviem nájsť žiadnu recenziu.
Ďakujem vopred za odpovede😊

zuzanastakovic
25. jan 2019

ahojte, ja som objednávala 7.1.2019 a stále mi nič neprišlo, včera som tam písala po anglicky, že čo a ako a zatiaľ ani žiadna odpoveď....

andrea1987727
25. jan 2019

@zuzanastakovic ani my sme nedostala odpoved a ked tovar Pride Z ciny tak ani odpoved nedostaneme.a mozme este dlho cakat

zuzanastakovic
26. jan 2019

@andrea1987727 ved to z Číny nám neodpíšu.. S wish a aliexpress nemám problém bežne objednávam a málokedy niečo nepríde a ak sa tak stane nie je problém aby mi vrátili peniaze. Verím, že nám aj z tejto stránky tovar príde 😉🙂

luccy258
26. jan 2019

Aj ja som skúsila len na skúšku za 14€ som objednala a tiež som písala im a nikto nič neodpisuje je to tuším podvod ...Človek sa nechá zlákať ...smutné karma je zdarma ... Snáď sa im to vráti aj s úrokmi...

l3nka0107
autor
26. jan 2019

@zuzanastakovic z wish som este neskusala objednavali ste aj oblecko ?

zuzanastakovic
26. jan 2019

@l3nka0107 áno, aj oblečko som z wish už objednávala, treba ale pozrieť veľkosť keďže čínske číslovanie je nejaké menšie 😂😂😂

andrea1987727
27. jan 2019

@zuzanastakovic aliexpresu vzdy dostanem tovar a oni velmo tiez nekomunikuju len ze priali objednavku.Wish velmo nemusim jé taky ako Kinder vajicko nie ráz bolo ze som objednala nieco a uplne nieco ine som dostala

l3nka0107
autor
27. jan 2019

@zuzanastakovic lebo vela krat ma laka od tial nieco objednat ale este som nie 🙂 tak musim vyskusat 🙂 ďakujem

l3nka0107
autor
27. jan 2019

@luccy258 verim,ze vam to este pride. Naozaj krasne vecicky a za take ceny tažko je odolat

ingridashley
2. feb 2019

pozrite ci vam ootvori vobec tu stranku mne ukazuje error

l3nka0107
autor
2. feb 2019

@ingridashley veru nejde ju otvorit

zuzanastakovic
2. feb 2019

ahojte, áno, dnes už nejde stránka ani otvoriť.. ani na webe ani na fb nieje už dostupná. Zisťovala som aj na fb, tiež sú tam ženy, ktoré objednali a nič neprišlo... ževraj ak by sme sa spojili a suma presiahne 200€ mohli by sme ich žalovať ale to je asi beh na dlhé trate a ťažko povedať ako dlho by sme sa s nimi doťahovali a či by to vôbec malo úspech.. skúsim sa ešte v banke popýtať či sa dá niečo s platbou robiť aby sa peniaze vrátili...

l3nka0107
autor
4. feb 2019

Nechapem ako mozu byt ludia take svine s prepacenim. Uplne bez chrbtovej kosti a niesu potrestany. Lebo bud kto to ma nema prave meno alebo uz sa stratil a nevedia ho najst.

andrea1987727
4. feb 2019

@zuzanastakovic dajte vediet Co povedala banaka

andrea1987727
4. feb 2019

@zuzanastakovic ja som volala do banky dala som staznost vyskusaju ziskat peniaze len musim cestne vyhlasenie podpisat Co posielaju.A momentalne ucet mam tak spravene ze nulla limit na den lebo kludne ten podvodnik ked odlozil cisla platobne karty Vie vyuzit povedali banke . Nech radsej peniaze vyberem priamo Z banky .A bud otvorim novy ucet Co jé zadarmo alebo zablokujem kartu daju novu a tó stoji 10 e.

24zuzana12
5. feb 2019

Ahojte, aj ja som z tejto stránky objednala, stále nič, neprišiel mi potvrdzujúci mail, a vlastne nič, len mi stiahlo peniaze a nič o svojej objednávke neviem. Tak budem aj ja čakať, iné nám už nezostáva... 🙏🙄

katulinka222
5. feb 2019

Ja som objednala a tiež nič. Nezobrazuje už ani stránku takže isto podvod. Ešteže som sem tukla,lebo som si myslela že som fakt blba .......aspoň že nás je viac😥😥😥😥😥😥😥

thefallen
5. feb 2019

Ženy a na čo akože chcete čakať? Na vašom mieste by som to v prvom rade išla riešiť do banky aby vám nemizli ďalšie peniaze 🤔 však už nebuďte také naivky 🙄

l3nka0107
autor
6. feb 2019

No aj ja si myslim ze veci vam uz nepridu uz len koli tomu ze stranka neexistuje. Je to smutne aky si ludia zlomyselni... Dufam ze sa mu to vrati aj s urokami

24zuzana12
6. feb 2019

Len čo, prídem do banky a poviem objednala som si tovar z neznámej stránky a nemám nič v rukách ani číslo objednávky ? aká som sprostá budú na mňa pozerať ....😢😢😢

andrea1987727
6. feb 2019

@24zuzana12 ta stranka uz neexistuje jé tó podvod tovar darmo cakate mne uz riesi banka

andrea1987727
6. feb 2019

@24zuzana12 ja som na stastie vsetko som prefotila do telefonu a banka potrebujem vediet cislo objednavky,kolko tovaru som objednala akej farby ,za kolko ,meno stranky,datum objednania,a cestne vyhlasenie som musela podpisat a uz tó riesia

andrea1987727
6. feb 2019

@andrea1987 ja som riesila vsetko cez VUB a velmi su ochotny max spokojnost neviem ako mne napodlo ze prefotit objednavku do telefona banke povedali ze tó velmi vela pomoze

andrea1987727
7. feb 2019

Pozri childrensalon.com tam najdete vsetko Co ste objednali od setbcome len za drahe peniaze setbcome ukradol obrazky a bol podvod

24zuzana12
7. feb 2019

Ďakujem baby, len ja som si nič neodfotila 😭😤 nemám fakt nič

maariaannnaa
8. feb 2019

Dobrý večer dámy. Tiež som naletela a objednala som tovar z tejto stránky. Bola som v banke VÚB (predvčerom), spísali sme stažnosť, podpísala som čestné prehlásenie zablokovala som kartu. Dnes som obdržala peniaze späť na účet. Takže odporúčam každej z Vás navštíviť banku. Pekný večer.

lenka17121
9. feb 2019

@maariaannnaa to mate super, mne v slsp povedali ze sa s tym neda nic robit

keksicek
9. feb 2019

@lenka17121 aspoň ste mi odpovedala na moju vnútornú otázku, či mám ísť do banky, tiež mam slsp 😕

24zuzana12
9. feb 2019

Ja mam Prima banku, bol tam niekto? Ďakujem

andrea1987727
9. feb 2019

@maariaannnaa uz ste dostali.naspat peniaze a kedy ste onjednali