Pomočenie pri sexe

niquska55555
20. feb 2019

dobry den... priatel ma masturboval robil... no a ako ma robil tak som sa naozaj POCIKALA, nebol to orgazmus pretoze bolo citit moc, a je mi to velmi trapne pred nim ak sa to bude opkaovat. potrebujem pomoc SURNE.... stalo sa to uz aj inym? je to normalne?

marseillefan
22. feb 2019

@0martina0 a to akože sa mladšie ženy nemôžu poradiť u skúsenejších? ak nechceš poradiť ty, tak zostaň radšej ticho a choď diskutovať do iných tém.

0martina0
22. feb 2019

@marseillefan jasne že môžu,ale čitala si jej prispevky,ak ano tak potom pochopiš

marseillefan
22. feb 2019

@0martina0 áno, čítal som príspevky autorky, aj príspevky žien, čo na ňu reagovali... a poviem ti, reakcie, čo som tu čítal, nie sú hodné dospelých skúsených žien.

korunka1
22. feb 2019

@marseillefan toto je verejné fórum a či sa Ti to páči alebo nie, budem prispievať tam, kde uznám za vhodné ja a nie kde mi to dovolíš Ty.
Ak moja odpoveď nebola hodná dospelej ženy, tak potom nielen otázky, ale aj spôsob života tejto žaby je čo? Asi jej nemá kto povedať pravdu o živote. S tým, že jej tu nebudú ľudia hladkať ego musí počítať.
A netýka sa to len tejto pseudodospelej dievčiny. Nejako som nepostrehla, žeby začať so sexom=dospelosť.

marseillefan
22. feb 2019

@korunka1 toto je verejné fórum, takže ak sa tu budeš správať primitívne, rátaj s tým, že či sa ti to páči, alebo nie, budem ťa za to kritizovať.

korunka1
22. feb 2019

@marseillefan kľudne, nemusíme mať rovnaký názor...

marseillefan
22. feb 2019

@korunka1 to nie je o názore, ale o tom, že človek si tu príde po radu a ľudia ako ty sa na neho hneď vrhnú ako supy a namiesto toho, aby našiel radu, tu dostane len útoky a poniženie.

korunka1
22. feb 2019

@marseillefan no to je tak, jednak sú prázdniny a fantázia deťom pracuje jedna radosť...vtedy platí aká otázka taká odpoveď....a druhý prípad sú tieto "nástky", ktorým neviem prísť na chuť lebo sa tu chodia vypytovať veci, nad ktorými mi poväčšine rozum zastáva.

0martina0
22. feb 2019

@marseillefan či sa ti to pači alebo nie ja budem diskutovať kde chcem a svoj nazor nezmenim,a pokiaľ mašs tym problem tak moje prispevky nečitaj,ja sa ti o to neprosim

marseillefan
22. feb 2019

@korunka1 aj mne sa stalo, že sa tu do mňa ženy pustili len preto, že mali iné predstavy o výchove mojich detí ako mám ja... pritom som hľadal len radu a potom som tú diskusiu ani nedočítal. Takže toto je tu bežná záležitosť... no a čo sa tejto témy týka, tak išlo úplne normálnu odpoveď mladej dospievajúcej baby, ktorá sa stretla s niečim, o čom sa veľmi nepíše a hľadala tiež ženy s rovnakou skúsenosťou... no dostalo sa jej len výsmechu a urážok.

marseillefan
22. feb 2019

@0martina0 či sa ti to páči alebo nie, ja tiež budem diskutovať kde chcem a svoj názor nezmením... aak uvidím od teba hlúpy príspevok, tak naň zareagujem a napíšem naň svoj názor. Ty si myslíš, že si jediná, čo si môže robiť čo chce a mňa budeš dirigovať? Diriguj si doma muža, na mňa toto neplatí.

0martina0
22. feb 2019

@marseillefan jasne chapem,vyšlo slnko😂

marseillefan
22. feb 2019

@0martina0 ❤❤❤

0martina0
22. feb 2019

@marseillefan joj to si nemusela,niesom na baby

korunka1
22. feb 2019

@0martina0 píše v mužskom rode, asi to bude to " silnejšie" pohlavie 😀😅🙊

marseillefan
22. feb 2019

@0martina0 ja na baby bohužiaľ som :D no nič, nechajme to tak ženy, peace on you (alebo teda v duchu tejto diskusie skôr piss on you) 🙂

niquska55555
autor
23. feb 2019

@marseillefan dakujem vam za radu a pochopenie. nechcela som nic ine iba radu na moju temu a nie kazanie mi ako sa ma podla niekoho zit vy primitivci ale dobre

korunka1
24. feb 2019

@niquska55555 príď si potom zase po radu....primitivci Ti radi poradia 😄

holapipina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzankkaa1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kates33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betulinka1
25. okt 2023

@niquska55555 ako to tu uz padlo v spravach, ber to ako dar a je to mokrý orgazmus. Nemusis sa nicoho bat a s priatelom si o tom prečítajte spolu aby si nemyslel, ze sa pocikavas. To co sa ti deje je znakom, ze za dokazes pri milovaní uvoľniť a maximalne vzrušiť, co mnoho zien ani nedokáže, resp. nevedia to porovnat lebo to nezažili. Preto su tu hejty ale to si nevsimaj. Skúsenosťami to potom pochopis, preco tu padlo slovo dar 😉😉.

2006_1211
25. okt 2023

@niquska55555 mohol to byť veľmi slabý orgazmuzmus, nevonia to po konvalinkach zrovna no