• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

29. júla 2010 
Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. :sweat_smile:
14. mar 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sice dieta este nemam, ale ked ho mat budem, tak v spalni asi nie, radsej vedla v izbe :slight_smile:
14. mar 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani omylem :sweat_smile:
Ahoj,my ano,ale jen pokud je malé a tvrdě spí.Tak rok a půl,max 2.Pak musí do pokojíčku,to už má moc rozumu na můj vkus :wink:
...to myslíte, že spiace dieťa môže mať z milovania svojich rodičov nejakú traumu? :confused: Nevravím, že treba pred zrakom dieťaťa, ale keď kľudne spí... Hmmm... ste ma trošku prekvapili :confused:
14. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasa nespitvrdo uz od narodenia...ani nie preto, ze by nas videla, ale ona by sa urcitre zobudila a revala, takze by z toho nic nebolo :sunglasses:
14. mar 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My dlouho ne, ale ted uz zase jo, pac uz me stvaly ty odreny zada z koberce v obyvaku...:slight_smile: Kdyz spi, tak co?
14. mar 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já na tom taky nevidím nic závadného, když malá spí, tak proč ne, děti spí tvrdě, není nic vidět, máme zhasnuto, je fakt, že častěji mimo ložnici, ale když máme chuť zrovna v tu chvíli, tak se určitě nestěhujeme.
14. mar 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemyslim, že by z toho měl nějaký trauma, ale mě je to prostě proti srsti :unamused: Vadí mi i když je ve vedlejší místnosti a vim že nespí.
14. mar 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do dvoch rokov v pohode.
Tak male dieta nerozmysla sexualne. Nahotu berie prirodzene. A nase dieta spiace babatkovskym spankom to malo uplne volne ulozene tak ci tak. :sunglasses:
14. mar 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme boli v spálni pokiaľ bola menšia ale už bude mať osem mesiacov a akosi mi to začalo vadiť.Keď je tma a ona je potichu nevidím či spí alebo nie a keby sme rozsvietili tak sa určite zobudí :slight_smile:
14. mar 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked maly spal, tak bez problemov. a je jedno, ci vecer alebo cez den. naozaj v tom nevidim problem, ale asi vec vkusu a nazoru, ako vo vsetkom :wink:
14. mar 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne maly spava vo svojej izbe len necely mesiac, takze praktizovali sme to doteraz. navyse si poznam dieta a viem, ze prvu hodinu a pol spi tak hlboko, ze ho nezobudia ani padajuce tanky nad hlavou
14. mar 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, když spí.už ale pracujem na pokojíčku a jak ho bude mít, tak už asi tolik ne :sunglasses:
14. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, když spí, ale samozřejmě nejsme moc hluční :grinning:
14. mar 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď spí, tak áno :slight_smile:
14. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, mame na to psychicky blok...my sme sa nemohli ani pri nasom psikovi... :grinning:
14. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: , presne tak, vadi mi i pes....deti spi ale ve vlastnich pokojickach, takze tento "problem" nastesti nemusim resit :slight_smile: .
14. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež keď spí ano
14. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula, to bolo dobre :grinning: . mne je to v danej situacii (nastastie) vsetko jedno
14. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ale ked ona si myslela, ze mi muz asi robi zle, lebo behala okolo, knucala a stekala na neho :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebo chtěla taky :grinning: ale fuj :sweat_smile: už mlčím
14. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak to ten nas pes zase vzdycky tak divne koukal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ne, proste ne!
14. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anky :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to potom hej, ako milovnik zvierat by som to asi prehodnotila
14. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když spí, tak jo :wink:
14. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme zvykli byt v spalni,,,kym bola deanka mala a spala........no ale asi od jej 8. mesiacov sme v obyvke......kedze ona spi medzi nami v posteli......tak nam ostal uz len gauc :grinning: :grinning: no neni to moc pohodlne.....no ale zajtra akurat muzik sklada nabytok v detskej.....tak sa vytesujem na lepsie casy :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nie ,ale uz by som to chcela znova zazit ake to je na rovnej posteli a nie na gauci :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý spí v postieľke v spálni, má iba 6 mesiacov, takže ked spí, tak spí....ale keď bude vačší, tak určite nie...to bude mať svoju izbičku a my s manželom zas svoju... :grinning:
14. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v spálni nie :wink:
14. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvoj príspevok