Sex vo väzení

18. nov 2022

Zaujimalo by má taká kuriózna vec.. môže mat odsúdený/odsúdená čo sedí vo väzení pohlavný styk počas návštevy s osobou ktorá ho príde navštíviť?

vanda323
18. nov 2022

Tak to je teda kuriózna otázka 😂
Netuším odpoveď ale myslím si že NIE😉
Aspoň nie, v našich Slovenských končinách

jjanulienka
18. nov 2022

Myslíš, že tam majú nejaký trtkumbal?🤔

viestta
18. nov 2022

A bachari sa prizeraju🙄

lasona
18. nov 2022

Čo viem tak jedine väzni medzi sebou

januska12323
18. nov 2022

Na Slovensku neviem, napríklad v USA sa to niekde dá ako manželské návštevy, ale to nie je bežná polhodinová návšteva. Odsúdený v takom prípade má k dispozícii určitú miestnosť na pár hodín.

saxana000
18. nov 2022

@jjanulienka 🤣🤣🤣🤣 šmajchelkabinka 🤣🤣🤣🤣

tosomja
18. nov 2022

Nikdy som nebola vo väzení, ani nikoho nemala. Ale sranda, z filmov, keď návšteva je za sklom. Ale sú tam dierky, noo. 🙈🤣

mondolina
18. nov 2022

podľa mňa záleží od typu väzenia, niekde možno umozňujú návštevy v súkromí.

baskustek
18. nov 2022

Tak aj Dušan Cinkota oplodnil ženu počas pobytu vo väzení. Ale pravdepodobne počas nejakých vychádzok...

moonlight1210
18. nov 2022

@jjanulienka az mi slzy od smiechu vyhrkli.

lilope
18. nov 2022

Jednoznačne nie.

martinkatinka
18. nov 2022

Ja sice neviem odpivedat, ale som zvedava na odpoved 😊 tu na MK boli tusim aj zeny, co pracovali/pracuju vo vazeni ....

nepic
18. nov 2022

Na Slovensku určite nie,nie sú tomu prispôsobené návštevne miestnosti a ani to nevyhovuje našim bezpečnostným predpisom. Len ako bolo hore napísané medzi sebou,aj to asi tak,že keď prídeš nový tak robíš nevestu,až pokým nepríde niekto ďalší. Ako bonus to ešte vybijú zuby,aby si náhodou nepokúsal. A v ženskej väznici platí to isté,nakoľko nemajú prispôsobené cely pre matky s deťmi,nakoľko by dotyčná mohla ostať tehotná. Čo viem,tam by sa dali zarobiť nehorázne peniaze(viac ako za nožík) za to,keby sa tam podarilo niekomu prepašovať mužské semeno a dotyčná by ostala tehotna-v tom prípade by ju museli prepustiť. Tam ešte aj rožky im krájajú,aby to nepoužívali ako vybratie,ale vedia si s toho také náčinie vymodelovať,keď to namočia a nechajú uschnúť. Samozrejme sa nebavíme o nejakých cigankach,ale o vplyvných ženách.
Skôr je šanca na priepustku za dobré správanie keď si v najľahšom nápravnom ústave a doma si šmykneš ešte aj vo svojej posteli.

klarissa25
18. nov 2022

Jasne, v amerických filmoch..

ibrunova
18. nov 2022

Mávajú vychádzky, aj domov na celý víkend. Asi jedine tak.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daja0760
18. nov 2022

@baskustek on počas väzby pracoval v sukr.firme, takže mal na TO čas a priestor😃

tinka8512
18. nov 2022

Za peniaze sa aj na Slovensku da vsetko vybavit, poznam jedneho co k nemu chodila prostituka

alanko20
18. nov 2022

@jjanulienka trtkumbál 🤣🤣🤣

autor
18. nov 2022

@lasona ale hetero chlap asi nebude mat záujem o sex s chlapom nie...či to je tam tak veľa homosexuálov (gayov) ? Alebo ze je hetero ale nechá sa ehmm chlapom ? Len aby bolo ?

shannarourk
18. nov 2022

@viestta a tlieskajú im do taktu 🤣

tosomja
18. nov 2022

Máš niekoho vo väzení? Opýtaj sa ho na zážitky 🤭

nepic
18. nov 2022

@autor
Tam sa nejako neberie ohľad na to či chce,ani čo on chce,ani ako to chce. Preto napr aj tie vybité zuby.

osky
19. nov 2022

@nepic pocuj,ty Sa nejako vyznas...

nepic
19. nov 2022

@osky
Nebol som tam našťastie,ale sestrine muž tam pracuje ako bachar a ja som ich vozil na autobuse do zamestnania,do školy a podobne. Tak preto viem dosť podrobností. 😉

autor
19. nov 2022

@tosomja praveze nemám koho, zaujíma má to z pohladu potenciálnej návštevy :D

miriam11
19. nov 2022

Nie, nemôže

bloger
19. nov 2022

Možno na samotke ako to bolo v seriáli Odsúdené. Pravdepodobne to ale možné nie je.

lasona
19. nov 2022

Keď máš chuť, a inak sa nedá tak už nepozeras či chlap, či zena.😆😆 Brat robí bachara, tak hovorí zážitky🤦