Sexuálny problém s kamarátom s výhodami

katarina9293
2. sep 2017

Dobry den. Potrebovala by som radu. "Partner alebo skor kamarat s vyhodami" mi povedal, ze sa citi pri sexe so mnou zvlastne. Vraj ma ma rad ako sestru. Lenze nechapem jednu vec ked je so mnou tak sa mu postavi dostane wzdy erekciu, ale ked mame spolu sex nevie sa urobit. Povedal mi ze je za tyn to, ze neciti pri mne ziadnu chemiu. Lenze je tu druha strana mince odkedy sa rozisiel zo svojou ex s nikym nemal sex co.su 3 roky, len so mnou a to tiez len parkrat. Neviem, co si mam mysliet je chyba vo mne, alebo ma nejaky problem on? Dakujem za kazdu radu 🙂

sissy27
2. sep 2017

@katarina9293 no podľa mňa ti jasne povedal, že už ťa nechce... A zdravému chlapovi sa postaví v podstate hocikedy, to si zas nefandi, že pri tebe to niečo extra znamená. Špeciálne, keď tri roky nesexoval, to sa mu postaví aj keď nechce...

anita6666
2. sep 2017

@katarina9293 ocenila by som jjeho úprimnosť a viac by ma nebolo...tu nie je čo riesit

tyelde
2. sep 2017

No, aai sa chce tej kamarátskej výhody už zbaviť...

katarina9293
autor
2. sep 2017

@sissy27
@anita6666
@tyelde
Tak dievcata. Nedalo mi to a porozpravala som sa s nim o tom ako to je. Ppvedal mi na to, ze si myslel, ze som trocha inteligentnejsia a neuverila som mu. Vraj sa neciti este tak na tom zle,aby sa mu postavil pri kazdej skatuli. Vraj ho stale pritahujem aj citi ku mne viac, ale boji sa to rozvijat pretoze sa raz vo mne sklamal. Chce dat tomu sancu ale chce ist na to opatrne ay sa nesklamal znou . Takze dievcata som vam vdacna , ze ste si nasli cas a este stastnejsia, ze sa vase domnienky nepotvrdili 🙂 este raz dakujem za as cas 🙂

sissy27
2. sep 2017

@katarina9293 ježiškunakrížku, koľko máte rokov? Osobne by som takéhoto dilina nechcela, ale ako pozerám, hodíte sa k sebe 🙄
Ale vlastne ono sú ešte prázdniny...

katarina9293
autor
2. sep 2017

@sissy27 ty neudes mat moc IQ 🙂 ;)

mamaaaaaaaaaaa
2. sep 2017

Myslím si že toho IQ nemáš ty :D .. takéto otázky tu rozoberať .. ach nech už tie prázdniny skončia ..

Takýto vzťah ? To kde sme? Kde sa podela ťa láska medzi dvoma ľuďmi .. ale nejaké kamarátstvo s výhodami .. OMG ako vravia pubertiaci .. spamätaj sa za kým sa dá 😂😂

moonlight1210
2. sep 2017

@katarina9293 z teba sa clovek smial.
Bajprv nepochopis jeho vtip. Potom ho smrtelne vazne rozoberies s kamoskami. Potom si pokrenkujes. Potom kuknes v casopise horoskopy na najblizsi tyzden, ci tam nie je nieco o bliziacom sa rozchode vasich znameni. Potom napises na konik.

A z potom sa ho konecne spytas, ako to myslel, aby si sa od neho v jemnejsom podani dozvedela, ze si uplne blba, ked riesis cosi, co bol vtip.

Tak hlavne, ze ti padol kamen zo srdca (a snad nie na hlavu) a si zase stastna.

katarina9293
autor
2. sep 2017

no zial udete asi zakomplexoane skraty :D
@moonlight1210
@mamaaaaaaaaaaa :D

katarina9293
autor
2. sep 2017

@mamaaaaaaaaaaa
za tea sa ude to decko hambit :D😢😂

katarina9293
autor
2. sep 2017

ukoncujem temu s nejakymi spuchlinami sprostymi :D :D caute :D

obsadenemeno
2. sep 2017

@katarina9293 najprv dakujes za kazdu radu a potom tu kazdej nadavas..... zeby mali pravdu??? 😲

mamaaaaaaaaaaa
2. sep 2017

@katarina9293 po prvé sa ty soplanda zásrana neobuvaj do môjho dieťaťa .. je to Boží dar že ťa huba neboli .. Veď tebe sa to vyplatí drzana jedná

katarinamarkova
2. sep 2017

@katarina9293 dievča raz prídeš na to, že tento tu, ťa má, mal, bude mať, len na príležitostný sex, keď ho ruka bolí a v TV zrovna nič nejde, na FB už všetko kukol a plán že čo dnes inak nič moc....
možno ti to dôjde keď vyrastieš.
možno pri takomto prístupe nikdy.

moonlight1210
2. sep 2017

@katarina9293 to skor ty, moja. Ja totiz neriesim, ci vzrusujem, alebo nie chlapika, ktory ma ma na prilezitostny sex.

A keby som si niekedy taky vztah zacala, ani by ma nenapadlo snivat, ze pre dobry sex sa chlapik do mna buchne (ako to robis ty).
Navyse, ty ani nedavas dobry sex. Vid svoju otazku ako sa on pri tebe citi. Jak so sestrou. 🙂