Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

monkula
30. jún 2008

Ja neznášam Kramára, Vajdu, Krónera, Fialovú, Čobejovú a Pomajbo je tiež poriadny slizák 😝 😀 😀

malaskoricka
30. jún 2008

no durianovA😀perfektna zmena temy...😀😀 ona je trochu dost ina....😀

viete co ma prave zaujalo??
http://www.aktuality.sk/bulvar/koktejl/sophia-l...

ked uz ludom niet pomoci zasahuju celebrity...ale ma pravdu ju kazdy pocuvne skor ako niekoho ineho...teda aspon v to dufa ze?

monkula
30. jún 2008

no, neviem ,či jej to pomôže... 😅 😅

womenne
30. jún 2008

nechapem ako samože vyškierat na obrazovke potom ako sa predvadzala s Novotnym,a markiza sa jej zastava,no krasa.naj moderatorka je Šimkovičova a Šoošova-neviem je to dobre napisane 😀 ?a k tomu že raz Š.nadala niekomu na dovolenke no ja by som tiež keby ma niekto otravoval ako ju. 😠 ale za druhe zase je platena z našej oblubenosti 😉 takže ani tak ani tak 😀 😀 😀

m311293
30. jún 2008

mám blbý nick a jmenuji se Eliška, tak aby jste nemuseli se zlobit s čísly 😀 😀
já myslím že nezáleží na tom zda to způsobil známý člověk, někdy je spravedlnost prostě slepá- U nás před půl rokem srazil řidič na přechodu podotýkám osvětleném, dvě 13-leté holky.Byly to spolužačky mojí dcery. Jedna zemřela na místě druhá asi po měsíci. Dostal za to 18 měsíců.

majada
30. jún 2008

womenne tvoj sused nie je celebrita takže ma nezaujíma...keby bol v novinách a zabil človeka tak ma bude...

monkula
30. jún 2008

juuj, baby, moja sesta pracuje v drogérii a tam chodí nakupovať Judínyová..
Vraj je to škaredá, namyslená a strašne lakomá baba...
Kupuje si jednorázové žiletky po jednom kuse... 😅 😅 😀

malaskoricka
30. jún 2008

Eliska no prosiiiim.....o otm sme dnes pisali..a vie o tom cela republika??predpokladam ze nie 😔

womenne to nei je oblubenost😀😀 to je zaujatost ludi voci ze co zas vyvedie

zuzidr
30. jún 2008

ešte dobre,že sa niečo stalo,inak by ste nemali ani o čom písať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lusya
30. jún 2008

no vidim, ze podaktore to tu bavi cele poobedie - zenske to nemate nic ineho na robote len vecne utocit ako nejake vcielky majky 😀 ....utocne vcielky majky...

malaskoricka
30. jún 2008

majada...enpovedai sme si ze ziadne osocovanie ani sebeckost tu dnes uz nepadne???!!!

monkula
30. jún 2008

Eliškaaa, a jasom rozmýšľala ,ako sa voláš, vedela som, že si m ito už vravela... Hlavne že som sa rozplývala, že máš meniny na narodeniny môjho syna...

m311293
30. jún 2008

malá škoricka, možná i jo, protože to psali v celostátním denníku. Bohužel jsem trochu mimo tému, protože než jsem dopsala co jsem chtěla tak vy tady pomlouváte někoho jiného. Jako češka se musím zastat Boučka,to Mariana z něho udělala úchyla. A umím psát i slovensky. 😉

womenne
30. jún 2008

majaa vidiš prave sisi priznala že tato zaujma kedže je to celebrita.Tak a čototo?Mojho priatela zabil vodič vytlačil ho s cesty,nemal ani vodičak,zomrel a ja som sa nim nemohla ani len rozlučit,zomrel tam aj naš spoločny znamy 😢 a ten čo to sposobil?je na slobode a stale ma nejake vyhovorky trva to už 5rokov.Každy vie že to spravil ale naše sudy....takže zabudnite na to že zhnije v base.prestante tu naho kydat a myslite na to že sa to naozaj može stat každemu. 😠

monkula
30. jún 2008

ja som Slovenka a zastávam sa Boučka...

malaskoricka
30. jún 2008

womenne moja rec!!!
elisko ale az tak sa donho urcite nepustili ako tu niektore zienky..

drnda1
30. jún 2008

Aj ja si zastávam Boučka...Marianna urobila z neho debila pred dvoma republikami! 😖 A keby si aspoň začala s normálnym, ale n ie s úchylom Honzíkom, bléééééé. 🤐

majka35
30. jún 2008

eliška .... ako z neho urobila úchyla ... ???
a tiež sa v tomto prípade zastanem boučka...

majada
30. jún 2008

každý ,,slávny človek" si musí byť vedomý že sa budú ludia na ňho pozerať a striehnuť na jeho kroky preto si má dávať pozor čo robí...

m311293
30. jún 2008

moni no super,
holky odcházím sledovat zoufalé manželky, škoda si prsty drať na Ďurianovej 😀

womenne
30. jún 2008

Boučka aj ja chuda taku svadbu mal a kde dopadol?Si nezaslužil,no zase ta Durianka 😠 už len kvoli tomu by som sa hambila na tu obrazovku. 😀

majka35
30. jún 2008

no novotný si zaslúži samostanú tému ... keby tu bol grcajúci smajlík, tak na neho kliknem 100 krát ... 😝

majada
30. jún 2008

majka35 novotný 😝 😝 😝

malaskoricka
30. jún 2008

majada ale toto sa moze naozaj stat hocikomu nie je dovod ho odsudzovat viac ako ostatnych 😔

monkula
30. jún 2008

majka, veru, aj ja...
Eliška ,aj ja idem pozerať Z/falé Manželky ,dík za pripomenutie... 😉

majada
30. jún 2008

malaskoricka môže sa to stať len človeku ktorý ide 150 v zákrute...

malaskoricka
30. jún 2008

majada myslis????....a ked ide pomaly hoci po rovnej ceste a mu znenazdajky vybehne dieta pre dauto a nestihne ubrzdit ani ako keby chcel??:.....aj take sa stava 😔

drnda1
30. jún 2008

Ja si tiež nemaslím, že len vodič je na vine vždy!!!

majada
30. jún 2008

malaskoricka ano stáva a je to smutné ale jemu nevbehli pod auto toto je iný prípad...

majka35
30. jún 2008

vau ... no idem aj ja "rypať" do manžela, keď som ja už taká expertka na rýpanie ... a idem pozerať na malú, ako krásne spinká ... baby, dobrú noc ...
malaskoricka ... máš moje sympatie, lebo si z MI a MI sú moje rodné mesto,trávim tam veľa času ... ale to odbočujem od témy ... 🙄