Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

womenne
3. júl 2008

ale ona už nieje odišla odtial

mexx
3. júl 2008

Vesi, to je pravda. Ja to v podstate pozeram malokedy, teda viacmenej len vtedy, ked som na dedine a su tam dohromady tri programy, tak si vela nevyberies. Niekedy aj "uputavkuju" nieco, co by ma zaujimalo, ale spravidla je to potom uplne na konci a nepovedia nic z toho, co naslubuju... 😠

ella1
3. júl 2008

hablovičová sa mi pozdávala,aj vyzerá inteligentne,ale kamoškina sestra robila v markíze a vraj to je dobrá uháňačka chlapov.sa nezdá....

vesi
3. júl 2008

tichá voda brehy myje... 😀

mex, ja to pozerám, popri tom ako chystám deti do postele (večera, sprchovanie) a aj tak nič nepremeškám 😀

mexx
3. júl 2008

Evidentne v kazdej telke a v kazdej relacii je niekto, koho mame radi a niekto, koho vobec nemusime. Len skoda, ze tych druhych je ovela viac... 😀

magg
3. júl 2008

este k tej judniovej, povedala, ze jej prsia sa zvacsili kombinaciou HAK a nejakych prirodnych tabliet, ale v zapati na to povedala, ze priatela nema. To akoze na co berie potom HAK?

mexx
3. júl 2008

Aby bola vzdy pripravena. 😀

womenne
3. júl 2008

magg to povedala aby si niekoho pritiahla 😀 kedže to asi inak nevie

mexx
3. júl 2008

No ale keby som ja mala pomaly styridsat a spravala by som sa ako afektovana uchichotana tava, tak by som si ani nerobila nadeje, ze niekoho najdem...aj ked budem v telke rozpravat o tom, ako nemam priatela a beriem HAK, cize som pripravena... 😀

womenne
3. júl 2008

no to je pravda 😀 ja nechapem ako sa može tak hrozne malovat tie tmave tiene jej vobec nejdu to je krajšie namalovana durianka ako ona

magg
3. júl 2008

no, ja inac dost obdivujem zeny ktore beru HAK, a to este ked ani nemaju priatela 😕
Keby som sa mala spoliehat na HAK, tak mam uz 7 deti, sak ja neviem ani antibiotika vybrat, lebo vzdy zabudnem

womenne
3. júl 2008

ja som taka ista beriem pokial mi nieejelepšie a potom čau zabudam ja by som nemohla ani antikoncepciu lebo by som na prvykrat otehotnela 😀

mexx
3. júl 2008

A co inak hovorite na dvojicu, co ma moderovat ten Talent ci co to bude? Kramar a Rakovska? Ta holka mi nevadi, dokonca mi pripada celkom prirodzena a v pohode, teda aspon zatial, co sa da posudzovat z jej vystupovania v Pocasi, ale Kramar... 🙄 Ten sa mi uz uplne zhnusil tym, ako sa tiez vsade mozne pcha a je nejaky divny v poslednej dobe... 😕

monkula
3. júl 2008

jááj, rozoberáte Judínyovú, už som sem písala, ale vtedy sa rozoberal Žitný, tak sa to prešlo mlčaním....
Sestra pracuje v drogériii a ona tam chodí nakupovať, vraj je krpatá, škaredá, vráskavá a nesympatická..
a žgrlaňa.. Kupuje si jednorázové holiace strojčeky, 15 Sk/kus... Po jednom... 😀

womenne
3. júl 2008

kramar mi tam vobec nepasuje a ešte ktomu spieva no tak to može už každy blbec vydat cd

mexx
3. júl 2008

Monku, no a naco ona kupuje ziletky, ked v nejakom casaku machrovala, ze ona nemusi riesti holenie noh a podobnych partii, lebo si to dala odstranit laserom pred nejakou dobou... 😕 😅

vesi
3. júl 2008

magg 😀
HAK je dobrá, ak žena trpí veľkými menšt. bolesťami, po pôrode sa to väčšinou zmierni (ako napr. u mňa)pokial viem tak deti nemá, ostáva jej len HAK, ale má to aj výhodu, ako ste písali, je vždy pripravená 😀

monkula
3. júl 2008

mexx, tak po Tvojej info už viem, že to pozerať nebudem...
kramár, 😝 😝 😝 😝 😝 a onea je kto? 😕
A tú vycivenú Luciu sšošovičkatým som videla v Auparku, ona zmaľovaná ako plagát a on je ako hobbit, sa čudujem, že dočiahol nohami na zem...

magg
3. júl 2008

monkula, to nie je zgrlany, len uvazuje ekonomicky a snazi sa riesit tieto veci co najhygienickejsie, no a mozno doma nema dost miesta, aby skladovala viac kusov 😀

sstefi
3. júl 2008

monkula, možno je to viac hygienické, ked používa jednorazovky 😉 ale teda po jednom.... 😀

mexx
3. júl 2008

Ja to zrejme tiez pozerat nebudem, lebo ma dost dokazu odradit moderatori, ktorych nemam rada, a to Kramar teda statocne vykryva... 😀 Kedysi som mala napriklad rada aj Rozborila, ale teraz ho uz neznasam, lebo v kadzom projekte, ktory Markiza urobi, ho hned obsadi a uz mi je z neho nagrc... 😝

monkula
3. júl 2008

hej a ešte sa oborila na sestru, že prečo ich nemajú 😠 😠

A pamätáte v Bailande tancovala pre toho Bezdomáka Ondra baba s Kuricom..
Tak ten krpec vynadal sestre v drogérii, prečo nemajú toluén vo veľkej fľaši, ale len v malej.. A to sa pred kamerami búchal do pŕs, že už nefetí..

mexx
3. júl 2008

No tak tomu by som neverila ani to co dycha...a nie ze nefetuje... 😀 😅

vesi
3. júl 2008

moni 😀 😀

magg
3. júl 2008

ta Rakovska sa mne velmi nepozdava, nemam ju rada ani z pocasa, taka prehnane dolezita, akoby moderovala stuzkovu. Pripomina mi trochu taku Petru Jurinovu, ci ako sa volala, moderovala na jednotke nejaku relaciu pre deti a kamsi sa chvalabbohu vyparila.
No a Kramar uz tiez lezie z kazdej diery

womenne
3. júl 2008

vesi to fakt pomaha pri bolestiach?mne sa to neupravilo ked to mam idem skapat a ktomu sa musim start o krpčeov takže každy mesiac 2dni skoro prerevem ☹

mexx
3. júl 2008

Ze Petra Jurinova...to su ine spomienky... 😀

monkula
3. júl 2008

heeej, kto je Rakovska?

sstefi
3. júl 2008

rozboril už možno v osade aj býva. teda, každé vylomeniny v poslednom čase boli s romami v osadách... 😅
dávno som ho aj ja celkom brala ale už je ho moooooc 😉