Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mexx
3. júl 2008

Monku, ona teraz uvadza Pocasie na Markize, taka mlada bloncka...

monkula
3. júl 2008

netušííím... 😝 😝 😝

magg
3. júl 2008

womene - skus Pre-ms

monkula
3. júl 2008

ja nemá rada boxerov, la la la la la..
Ale kočka nám z nej vyrástla...

monkula
3. júl 2008

mexx, dík, nepoznám... 😀

magg
3. júl 2008

no neviem, co z nej vyrastlo, ale viem, ze pred dvoma alebo troma rokmi ziskala v ankete zlaty slavik jeden hlas, urcite si ho neposlala sama 😅

mexx
3. júl 2008

Z Petry Jurinovej? 😕 Jo, bola celkom zlata, jej babka byvala u nas na sidlisku a ked bola mala, tak tam casto chodila, takze som ju v telke potom ocumovala s dobrym pocitom, ze aspon niekoho poznam. 😀 Ale vzdy mi bolo divne, ako nosila vlasy - lebo taky isty uces nosila aj moja mama a tak mi to pripadalo strasne starecke na taku malu holku... 😅

vesi
3. júl 2008

womene, mne pomohlo, ale záleží aj od toho aké tabletky, ale to zistíš až po vyskúšaní či ti tie konkrétne zaberú. bolo to super, ms len 3-4 dni, pedtým aj 8 😝 a bolesti takmer žiadne a predtým som až odpadávala. brala by som ich aj teraz, ale nemôžem, kvôli krvi 😠

monkula
3. júl 2008

mexx, veru, kozy trojky, v tvári pekná, fešanda...

magg
3. júl 2008

no ona mala aj spravanie dost starecke, aspon v telke, raz som sa zasmiala, mala asi 12 rokov a moderovala tu detsku sutaz, tak sa jedneho chlapca opytala : " A ty mas kolko rockov?" a este tak polomazlavym hlasom a ten chalan na nu tak mutujuc, ze patnast 😅

mexx
3. júl 2008

Este mi napadlo k tym gayom, co sa tu rozoberali - ze Bruno je gay, aj to o nom vsetci vedia, ale vraj sa snazi tvarit, ze je to blbost a ked to niekto na neho praskne, tak byva strasne nasrany a uplne na noze s tym clovekom... 😅 Ale pri nom mi to je jedno, lebo uz ho nemam tak rada ako kedysi, mi ostal nejaky protivny alebo co... 😅 Zato Pyco sa mi paci stale, kamoska mi tvrdila, ze aj on je gay, lebo ze chodi k nim do baru s nejakym chlapom a ani to nejako netaja, ze su spolu, tak neviem... 🙂 A o Bruchalovi neviem, ale by ma to neprekvapilo... 🙂

womenne
3. júl 2008

vesi ktore si brala?

mexx
3. júl 2008

Magg... 😀

monkula
3. júl 2008

baby, myslíte, že Bruno balil Bezdedu? 😀

vesi
3. júl 2008

kto je jurinova? 😅

vesi
3. júl 2008

womene, pošlem IP 😉

monkula
3. júl 2008

dooobre bambuľky, idem aludni...
V noci sa krpaňa budila každú pol hodinu a o pol ôsmej mi otvárala oči a kričala bele bele bele... 😀

magg
3. júl 2008

Pyco nemoze byt teply ☹ na to je prilis sexi

womenne
3. júl 2008

to akože Bruno je gey????????

magg
3. júl 2008

no jasne, aj ked mne pride taky, ani ani, teda nemyslim, ze je bi. Skor mam poci, akoby nebol ani na muzov ani na zeny, skor sam na seba 😅

vesi
3. júl 2008

mag, akože "narcis?" 😀 😀 😀

luciar79
3. júl 2008

na bruna by som to aj povedala. raz som videla ako mu prerábali byt....normálny chlap nemôže mať toľko oblečenia 🙂 ale Pyca by bola fakt škoda, strašne sexi ale je to divné že ho nový čas ešte s nikými neodfotil....

vesi
3. júl 2008

pyco je záhada... a bolo by ho škoda pre chlapa 😀 😀

mexx
3. júl 2008

Magg, to si tak pekne vystihla... 😉
No veru, je skoda, ze Pyco je gay, ale zas na druhej strane, aka je sanca, ze keby bol hetero, bol by akurat moj? Dost miziva... A tak mu doprajem nejakeho sexi a mileho chlapa, nech su stastni... 🙂

magg
3. júl 2008

no hej, ale narcis je podla mna v showbiznise asi kazdy, len bruno mi pride taky, ako mimozemstan, ze sa rozmnozuje prstom, alebo tak

magg
3. júl 2008

Pyca by bolo skoda pre chlapa, ale aj pre zenu, pokial by som nou nebola ja 😀 😀 😀

mexx
3. júl 2008

Magg, ty dnes valis... 😀

magg
3. júl 2008

na pycovy je podla mna super, ze o nom nic blizsie nevieme, v podstate je to jediny "celebrit", ktory si dokaze ustrazit sukromie

mexx
3. júl 2008

Inac, mozno trosku pomimo... 😅 Ale mna by zaujimalo, ako to je s tymi chlapmi gaymi - teda v jednej veci. Mam kamarata, ktory sa priznal, ze je gay, a ked uz sme sa teda cez to preniesli (lebo to bol dost sok pre mna osobne napriklad) 😀 - tak povedal, ze ved nech mu splasime nejakeho dobreho chlapa. Tak ja som mu hned povedala, ze napriklad taky Pyco je desne sexi a podla vsetkeho je to gay, tak ja by som chcela, aby sa dal dokopy s nim (nenarocna, ze jo)... 😀 A on, ze Pyco nie je jeho typ. Akoze sorry, ale ako Pyco nemoze byt nieci typ? Som si povedala, ze oni ti chlapi to maju asi nejak inak. Ale kamos povedal, ze on ma rad take typy, ako je napriklad Shane West (teda takeho si vysnival). Na ukazku:

http://www.mtv.com/news/photos/u/us_weekly_hoth...

Ale mne sa to napriklad vidi ako velmi podobny typ... 😅