Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mexx
3. júl 2008

Teda akurat, ze Pyco sa mi paci viac...

bubba
3. júl 2008
vesi
3. júl 2008

no, je podobný, ale aj mne sa viac pyco páči 😀

mexx
3. júl 2008

Bub, tiez som na to dnes pozerala, ze je to sila... 😨 😒

magg
3. júl 2008

tak pyco vyzera o dost lepsie, teda akoze pyco vyzera najlepsie

ella1
3. júl 2008

som zvedavá ako rýchlo ho hablovičová nechá.....pochybujem,že to je vzťah v dobrom aj v zlom........

vesi
3. júl 2008

ja som do dnes ani nevedela, že spolu niečo majú 😅

lindda
3. júl 2008

penelope viem aky su novinári pracovala som v to odvetvi dastanu sa vsade aj cez mrtvolu .... ☹
poznam aj Luciu a velmi sa zmenila popularita je uz raz taka 🙂

magg
3. júl 2008

zase zitny? 😖

mexx
3. júl 2008

Hm, tiez som tak rozmyslala, ze ako to dopadne, ci s nim Hablovicova ostane... Veru jej nezavidim, lebo sama neviem, ako by som sa zachovala. Na jednej strane by bolo slachetne ostat s nim, najma ak ho lubi...na druhej strane to bude veeelmi tazke. A najhorsie to ma v pripade, ze by sa s nim chcela rozist aj predtym, nikto jej neuveri, ze to nebolo kvoli tomu, ze bude mozno mrzak (co by som mu teda nezelala)... 😔

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

no je mi Lucii lúto, určite ju bude teraz každý sledovať, ale je to jej vec nech si robí čo sama uzná za vhodné a Ďurianová dobre povedala, že teraz sa novinári môžu na nich odbavovať 😔

magg
3. júl 2008

podla mna ho daju dokopy

horallka
3. júl 2008

baby, som preklikávala aj na iných fórach na túto tému - len tak, zo zvedavosti, čo píšu ľudia - Žitný a autonehoda, a tam vám to bolo teda riadne
husté - niektorí ľudia ho teda vôbec nešetrili a tak sa hnusne vyjadrovali - no škoda reči.

bubba
3. júl 2008

no podla mna pyco nie je teply len je zalubeny do Adely 😅 😅 😅 lebo raz sa niekde vyjadril ze je uz dlhsiu dobu zamilovany do osoby ktora mu je blizka ale ich vztah nie je mozny............pockat......to moze byt ale aj bruno 😅 😅

k zitnemu sorry magg
myslim si ze ziadnu ujmu na zdravi nakoniec neutrpi robia z toho halo aby nedostal taky velky trest ked sa zotavi 😅 😅 sak to urcite poradil daky dobry pravnik 😅 😅
pozerala som aj pohreb no ten dedko....asi to nikomu nepomohlo ze tam vykrikoval jak saleny ,len jemu ☹

horallka
3. júl 2008

tiež som si myslela, že pyco je teplý a stále si to myslím. On je príliš pekný na to, aby bol heterosexuál. Väčšinou takýti fešuldovia bývajú gayova.

mexx
3. júl 2008

Ja som zvedava, ako bude vyzerat o taky rok alebo dva... 😕 Pamatam si, ako sa mi vzdy v telke pacil Karasek, vyzeral tak "chlapsky", bol mi vzdy sympaticky... A po tej havarke... 😨 Byva v dedine blizko nas a ked obcas cakaval v nasom meste na autobus, stretavala som ho na stanici alebo sme sa casto "zrazili" v DVD pozicovni, kde zabehol z dlhej chvile. A oproti tomu, ako vyzeral predtym, bol uplne zubozeny... 😨 Teda nie v zlom, stale je zlaty a sympaticky, ale vyzera tak zvlastne...a napriklad na Rastovi si to veru neviem predstavit... 😔

ella1
3. júl 2008

no,keby sa to stalo mne,tak ja tak vykrikujem,že by museli všetko vypípať 😒 ja sa mu ani nečudujem.proste musí pustiť ten hnev zo seba von...

horallka
3. júl 2008

no teda až na Pavieľa Hrochniaka - pri tom ani boh nevie, čo vlastne je - tak napoly chlap a napoly ženská.

ella1
3. júl 2008

hermafrodit 😀

mexx
3. júl 2008

Paviel je z inej galaxie, ale sak inac taky mily... 😀

horallka
3. júl 2008

Podľa mňa Pyco nie je zaľúbený do Adely- to skôr do Bruna a Bruno je zas zaľúbený do Toša. Takže keďže je teraz Tošo už voľný - mohli by sa dať dokopy. Do Pyca je možno Adela a do Adely Sajfa.

mexx
3. júl 2008

Horal, tak toto je uz iny grupak... 😀 😀 😀

horallka
3. júl 2008

Pavieľ Hrochniak je nepodarená hračka prírody- ale však každý sme nejaký. Len chudák, sám tomu uveril, že aj on je selebrita, keď ich češe.

horallka
3. júl 2008

Mexx,
ale veď celý umelý šoubiznis je jeden veľký grupák - každý s každým. 😉

mexx
3. júl 2008

To oni su taky zacarovany kruh - on si mysli, ze je celebrita, lebo ich cese a oni si myslia, ze su celebrity, lebo ich cese. Ved ono to ma vlastne vsetko na svedomi Paviel, ked jeho nebude, koniec smotanky na Slovensku... 😀

bubba
3. júl 2008

horalka no ty si tomu dala to mi pripomenulo beverly hills devetset dva deset 😀 😀

bubba
3. júl 2008

chrochniak je dobry dajte jej pokoj 😀

horallka
3. júl 2008

No asi tak to bude, Mexx.Len ako to potom prežijú tie celebrity bez svojho kaderníka, keď jeho nebude?On ich češe a myslí si, aký je pri tom nesmierne dôležitý.A vôbec sa neriadi podľa hesla: obuvník chodí bosý, v tomto prípade kaderník chodí neučesaný. VeďPavieľ stále čosi robí s tou svojou hrivou - raz sa chcel podobať na Belohorcovú, teraz je z neho brunetka. To je teda týpek.

bubba
3. júl 2008

co????????????akoze rochniak a ucesany a to kedy bol???ze som to ja prepaslaaaaaaaaa ☹

horallka
3. júl 2008

Bubba,
to bola celkom sranda ten Beverly Hills- si mi pripomenula moje mládí. Ja som vtedy chodila na strednú a bývala na intráku 250 km od domova, keď to letelo. Sme sa všetky na to tešili, dávali to každý štvrtok tuším o ôsmej a už sme sa nevedeli dočkať. Sme sa usalašili v tej komunistickej študovni na stoličkách a nesmierne sa do toho vžívali a vzdychali ach Brendon, ach Dylan. No jo- staré zlaté dobré časy. Minule to dávali na ktorejsi stanici tak som volala moju dcéru, nech sa ide pozerať, tak ma vysmiala- vraj aká trapošina a čo to majú za účesy a oblečenie v tom seriáli. No a my sme ich žrali