Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

nina81
3. júl 2008

baby a co ked je pyco bez sexualneho zamerania?

horallka
3. júl 2008

Tak učesaný nie- ale aspoň každú chvíľu prefarbovaný - chi.

mexx
3. júl 2008

Vidis, Bubba, keby si sa nestarala o sprostosti ako zahradky a domaci chlieb, stihala by si showbiz sledovat... 😀 😀 😀

horallka
3. júl 2008

nina81, a to aj taký môže byť?Akože asexuál si myslela? He. Je zaujímavé, že v iných prípadoch novinári vyšťúrajú infošku o nejakej selebrite aj spod zeme a tu sa ani lístok nepohne.

mexx
3. júl 2008

Mozno je Pyco taky slusnak, ze nic na seba nepraskne, nerobi skandaly, a tak je pre bulvar hold nezaujimavy... Keby sa niekde pobil, havaroval, niekoho pretiahol alebo hocico, tak uz je to v obehu... 😉

horallka
3. júl 2008

Pyco na mňa pôsobí už pomaly ako ten so svätožiarou - je taký záhadný, nikto poriadne o ňom nič nevie. Ale pritom pre novinárov by mohol byť zaujímavý, ve´d robia s ním rozhovory - len toto akosi nikto z neho nemôže vytiahnuť.

horallka
3. júl 2008

Teda mne sa Pyco veľmi páči, príde mi taký normálny a neskazený v tom mori skazených selebrít, až na to, že o ńom nič neviem. Ale narodil sa presne v ten istý mesiac a deň ako moja dcéra a volá sa ako môj syn.Teda môj syn sa volá ako on - Martin.

nina81
3. júl 2008

baby si myslim ze nie je uplne dobre mozne aby ak niekoho ma ho dokazal tajit, ved by sa museli niekde stretavat, aj denne povedzme ze s niekym chodi, tak by isto iste bol s nim? s nou? denne, a druha vec preco by tajil ze niekoho ma?

horallka
3. júl 2008

Baby, čo spíte? Poďme niekoho okliepať

horallka
3. júl 2008

nina81,
tak potom nikoho nemá.Ináč by to už novinári dávno vyšťúrali - tomu ver.

nina81
3. júl 2008

bola by skoda keby nemal, je sympaticky
mne je aj jurasko celkom sympaticky
taky dvaja normalni ludkovia

bubba
3. júl 2008

ano su taki ludia,ktori nepotrebuju nikoho do vztahu a najstastnejsi su ked su sami...jedneho takeho poznam,vlastne dvoch 😉 a este aj versace tvrdil ze je taky...ani taky ani onaky ale makaty 😀 ze on chce byt sam(sebec a vsetky prasuliky si len na seba vrazat 😀 )

nina81
3. júl 2008

dneska ste tu oklepkavali silviu kucerenko, kolko ma to dievca rokov?

mexx
3. júl 2008

Nina, myslim, ze nejakych 28, tak cca... By som povedala ze do 30 urcite, ale moze to byt aj blud. 😀

nina81
3. júl 2008

vyzera ako ziva babika barbie a myslite ze je to len image naivnej blondinky, ze si ani ako sa jej manzel vola nevedela spomenut?

nina81
3. júl 2008

takze kucerenko - 1982 rocnik, a ma tam ze meria 169 cm a vazi 47 kg

mexx
3. júl 2008

Ja teda nie som ziadna kraska, ale radsej vyzeram ako ja nez vyzerat ako ona... 😅 Akoze nie je najskaredsia, ale ked vidim tie pery... 🤐

nina81
3. júl 2008

mala tam aj fotky s ciernymi vlasmi a normalnymi nie kacickovymi perami a vyzerala tak normalnejsie... asi sa jej pokazilo medzicasom zrkadlo

nina81
3. júl 2008

baby ale toto musite vidiet http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex/13194, prispevok nazvany fotomodelka

horallka
3. júl 2008

a o čom to je- nechcelo sa mi to celé sledovať

bubba
3. júl 2008

neviem co si tym prispevkom myslela,ale akoze...............haha..........dobre som sa ucila 😀 mala som dobru pracu 😀 😀

nina81
3. júl 2008

mne to pride ze si niekto robi srandu

ella1
3. júl 2008

ja sa niekedy čudujem,že také nie moc pekné ženy a modelky....alebo čo sú vlastne.......... 😝

nina81
3. júl 2008

no ja asi potrebujem okuliare, lebo som u nej nepostrehla nic coby ju mohlo kvalifikovat za modelku

bubba
3. júl 2008

ano na to som myslela aj ja 😀 len som sa neodvazila povedat ze je spata 😀

tilly
3. júl 2008

he he, náhodou som dnes videla reflex, inak som o takom čase nebola doma už asi pol roka a dobre som sa nasmiala na tom štýle toho príspevku, vlastne na celom tom príspevku, bolo to trápne 😝

ella1
3. júl 2008

ja sa potom čudujem sama sebe,že ako môžem mať komplexy...... 😀

tilly
3. júl 2008

ella, tak to sa tebe tiež čudujem 😉

nina81
3. júl 2008

bubba, fakticky strasidielko 🙂 cela ta reportaz mi prisla divna

magg
3. júl 2008

nina no to video nema chybu, to je co za pisula???(zasa ma zmazu 😅 )