• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
baby a co ked je pyco bez sexualneho zamerania?
3. júl 2008 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak učesaný nie- ale aspoň každú chvíľu prefarbovaný - chi.
3. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vidis, Bubba, keby si sa nestarala o sprostosti ako zahradky a domaci chlieb, stihala by si showbiz sledovat... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina81, a to aj taký môže byť?Akože asexuál si myslela? He. Je zaujímavé, že v iných prípadoch novinári vyšťúrajú infošku o nejakej selebrite aj spod zeme a tu sa ani lístok nepohne.
3. júl 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mozno je Pyco taky slusnak, ze nic na seba nepraskne, nerobi skandaly, a tak je pre bulvar hold nezaujimavy... Keby sa niekde pobil, havaroval, niekoho pretiahol alebo hocico, tak uz je to v obehu... :wink:
3. júl 2008 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pyco na mňa pôsobí už pomaly ako ten so svätožiarou - je taký záhadný, nikto poriadne o ňom nič nevie. Ale pritom pre novinárov by mohol byť zaujímavý, ve´d robia s ním rozhovory - len toto akosi nikto z neho nemôže vytiahnuť.
3. júl 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda mne sa Pyco veľmi páči, príde mi taký normálny a neskazený v tom mori skazených selebrít, až na to, že o ńom nič neviem. Ale narodil sa presne v ten istý mesiac a deň ako moja dcéra a volá sa ako môj syn.Teda môj syn sa volá ako on - Martin.
3. júl 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby si myslim ze nie je uplne dobre mozne aby ak niekoho ma ho dokazal tajit, ved by sa museli niekde stretavat, aj denne povedzme ze s niekym chodi, tak by isto iste bol s nim? s nou? denne, a druha vec preco by tajil ze niekoho ma?
3. júl 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, čo spíte? Poďme niekoho okliepať
3. júl 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina81,
tak potom nikoho nemá.Ináč by to už novinári dávno vyšťúrali - tomu ver.
3. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola by skoda keby nemal, je sympaticky
mne je aj jurasko celkom sympaticky
taky dvaja normalni ludkovia
3. júl 2008 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano su taki ludia,ktori nepotrebuju nikoho do vztahu a najstastnejsi su ked su sami...jedneho takeho poznam,vlastne dvoch :wink: a este aj versace tvrdil ze je taky...ani taky ani onaky ale makaty :grinning: ze on chce byt sam(sebec a vsetky prasuliky si len na seba vrazat :grinning: )
3. júl 2008 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dneska ste tu oklepkavali silviu kucerenko, kolko ma to dievca rokov?
3. júl 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nina, myslim, ze nejakych 28, tak cca... By som povedala ze do 30 urcite, ale moze to byt aj blud. :grinning:
3. júl 2008 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyzera ako ziva babika barbie a myslite ze je to len image naivnej blondinky, ze si ani ako sa jej manzel vola nevedela spomenut?
3. júl 2008 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze kucerenko - 1982 rocnik, a ma tam ze meria 169 cm a vazi 47 kg
3. júl 2008 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja teda nie som ziadna kraska, ale radsej vyzeram ako ja nez vyzerat ako ona... :sweat_smile: Akoze nie je najskaredsia, ale ked vidim tie pery... :zipper_mouth:
3. júl 2008 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala tam aj fotky s ciernymi vlasmi a normalnymi nie kacickovymi perami a vyzerala tak normalnejsie... asi sa jej pokazilo medzicasom zrkadlo
3. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ale toto musite vidiet http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex/13194, prispevok nazvany fotomodelka
3. júl 2008 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a o čom to je- nechcelo sa mi to celé sledovať
3. júl 2008 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem co si tym prispevkom myslela,ale akoze...............haha..........dobre som sa ucila :grinning: mala som dobru pracu :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to pride ze si niekto robi srandu
3. júl 2008 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa niekedy čudujem,že také nie moc pekné ženy a modelky....alebo čo sú vlastne.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2008 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja asi potrebujem okuliare, lebo som u nej nepostrehla nic coby ju mohlo kvalifikovat za modelku
3. júl 2008 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano na to som myslela aj ja :grinning: len som sa neodvazila povedat ze je spata :grinning:
3. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he he, náhodou som dnes videla reflex, inak som o takom čase nebola doma už asi pol roka a dobre som sa nasmiala na tom štýle toho príspevku, vlastne na celom tom príspevku, bolo to trápne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa potom čudujem sama sebe,že ako môžem mať komplexy...... :grinning:
3. júl 2008 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, tak to sa tebe tiež čudujem :wink:
3. júl 2008 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubba, fakticky strasidielko :slight_smile: cela ta reportaz mi prisla divna
3. júl 2008 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina no to video nema chybu, to je co za pisula???(zasa ma zmazu :sweat_smile: )
3. júl 2008 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok