Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

lienocka235
5. júl 2008

janka poctivo zaplati na SVK? bodaj by to bola pravda...
spoluziackin otec... vyse 3 promile v krvi s kamionom.. zabil 28 rocnu postarku s kamionom.. mala 2 mesiace po svadbe.. uz su to 4 roky.. normalne jazdi po meste..
vedlajsia dedina takisto alkohol v krvi.. zabil chodca .. podmienka...
15 rocny... chlapec.. zabil 11 rocne dievcatko brutalne../aj pokus. o sex. zneuzitie/ nasa susedka.. co sme predtym byvali / psychiatri povedali ze ma sex. sadis. uchylku.. o rok a pol je vonku.. dostal 5 rokov.. a to je len tu v meste.. a par pripadov.. ☹

penelope2066
5. júl 2008

keby sme kazdeho kto zabije takto odsudili ako odsudzujete zitneho tak by na cestach neboli ziadne nehody 😠

janna1830
5. júl 2008

womenne cauki 😉
inak som si uvedomila, ze vlastne preto mi je aj luto Zitneho, ako sa nanho hned prestrasne kyda, ak je vinny, dostane trest, ale tak sa mi zda, ze mnoho ludi by hned trestalo osobne 😕 ja sa na to pozeram z takej vseobecnej, ludskej stranky, ak je vinny, sam bude chciet byt potrestany a potrestany uz aj je, ale neviem, ci by ho chceli vidiet sypat si popol na hlavu, vziat si zivot alebo co. V ten den bolo na Slovensku vela nehod a vela nehod je kazdy den...ale chapem, ze Zitny, co mal "vsetko" si zasluzi najvacsi trest, lebo ako si dovolil byt uspesny na tak vecne nespokojnom Slovensku plnym zavisti a nenavisti. Tak? ked nie, vyvedte ma z toho, lebo ztychto prispevkov to tak vyzera. nehovoriac o x temach zalozenych o tejto nehode a zamknutych.

womenne
5. júl 2008

janka v ten isty den zahynuly 2mlady ludia ktory mali kratko pred svadbou+dalši 7ludia,vieš je to proste žitny a je to na Slovensku.Ano vela ludi je nepotrestanych ale nič z tym nespravite ked sa tu bude kydat len na Rasta len on je za všetko zodpovedny?priznajte či ste ho aj pred tym tak hrozne nenavideli?Je to hnus čo sa piše na tych všetkkych temach ako ho chcu zabit.Ale o sebe sa nikto neobtrie

janna1830
5. júl 2008

lienocka, ale Zitny nemoze byt potrestany za vsetky nehody a za vsetkych tych "borcov' ako si ich nazvala, on moze byt potrestany, ak je vinny, za to, co zapricinil iba on sam. Cize ked chce niekto velky trest prave pre medialne znamu osobu, to je smutne. lebo to vyzera, ze je to scasti preto, ze sa mu darilo a vtedy ani nejde kokretne o Tomaska , ale uz len honbu po treste. Esteze nevznikla nejaka peticia , aby ho odpojili od pristrojov alebo co.
ked nepojde do vazenia,ak je vinny, chyba je v slovenskom sudnictve alebo ako sa to vola 😝 , nevyberieme teraz z garazi macety a nepojdeme sa mstit my ( lebo presne toto robia tieto hyenisticke internetove diskusie )- popravuju s vyhlasenim viny.

zuzidr
5. júl 2008

najviac ma zaráža to,že xy ludí ani doteraz nevedelo kto RŽ je,z vlastnej skúsenosti viem,že kooooopu ludí ani netušli že niekto taký existuje,a teraz sa do neho navážajú 😅 😕 🤐

lienocka235
5. júl 2008

janka.. ja som nikde nenapisala ze ma platit za vsetky hriechy sveta.. tak mi to nevkladaj do ust prosim ta. vyjadrila som si svoj nazor, a nikde v ramci neho som nenapisala ze sa idem pomstit a pod.
to co sa stalo je tragedia predovsetkym pre toho maleho Tomaska a jeho rodinu..
s tym ze Zitny aml vsetko.. by sa dalo polemizovat.. ale co mal a nemal je mi srdecne jedno..
jedno mi ale neni ze je u nas situacia na cestach taka aka je.. a je mi luto kazdeho zivota co zbytocne vyhasne.. na nasich cestach..
u nas skor plati ze cim je clovek znamejsi tym dostane mensi trest..

ilijanka
5. júl 2008

janna- presne tak, všetky tie vyhrážky- zabijeme ťa železnou tyčou a tak- ja neviem, mne to pripadá už trochu moc, dobre sa hovorí- kto si bez viny, prvý hoď kameňom,lne skúste vyjsť na slovenské cesty, ako všetci jazdia "vzorne", a mnohí z nich súdia a ešte vôbec nie sú známe výsledky vyšetrovania- inak môj názor naďalej zostáva- aj odhliadnuc od tohoto prípadu- 5-ročné dieťa sa nemá čo bicyklovať na ceste, kde je povolená rýchlosť do 90 km/hod- jednak ešte nemôže mať takú dobrú koordináciu pohybov, aby som si bola istá, že nespadne a za druhé- môže zazmätkovať, neviete, čo mu preletí hlavou- netvrdím, že to bol tento prípad- len vo všeobecnosti na zamyslenie ☹

janna1830
5. júl 2008

lienocka s tym suhlasim, znamejsi clovek -mensi trest, zrejme je to NA Slovensku je to tak, ci aka bola kedysi relacia. nemyslela som konkretne teba- ja vzdy reagujem na cely tento dojem z diskusie, nevkladam slova do ust nikomu, nerada by som, aby to tak vyznelo, pretoze nechcem absolutne nikoho urazit alebo nahnevat, ale si uvedomujem, ze moj nazor nikoho nepresvedci, ale aspon sa pridali baby a vidim, ze aj take existuju, co by ho hned neoskalpovali.
ani ja by som nevzala dieta na taku cestu, lebo som strasny bojko, ale tu cestu nepoznam a ked nemam auto...a nejde bus, asi by som musela, ked to nie je zakazane, neviem. je mi to cele velmi luto, ze mnohi chcu vyniknut, aki su uzasni prave kydanim ,sudenim a odsudenim inych BEZ poznania toho, ako to SKUTOCNE bolo.

cathrin
5. júl 2008

jannka, úplne s tebou súhlasím 😉
ale takisto súhlasím aj s vetou, ktorú napísala lienocka, " že nie je vacsi trest pre neho ako to ze ho Boh nechal zit"..

lienocka235
5. júl 2008

no s tzmi cestami mas pravdu.. moja jazdi uz druhy rok bez pomocnych perfektne vzdy s prilbou.. ale na cesty ju neberiem... este ze mame pesiu zonu a jazera..
moj muz kedysi zavodne bycikloval a tiez hovori ze je to teraz des na nasich cestach.. predbieha sa kde je plna ciara a ide sa nenormalne rychlo.. ak chces byciklovat treba zobrat bycikle a ist autom do rakuska a tam byciklovat.. je to sice smiesne ale je to tak..

darina77
5. júl 2008

Musím súhlasiť s monkulou. Janna mne práveže ty prídeš úplne bezcitná. K tvoje j poznámke o USA. Už ťa vidím ako ti niekto zabije dieťa a ty podáš trestné oznámenie na niekoho kto očierňuje vraha tvojho dieťaťa. Mne bol Žitný do nedele veľmi sympatický, ale nebudem ho obhajovať štýlom ako vy : však čo stáva sa to každý deň a môže sa to stať hocikomu.
Penelope, podľa mňa tá rodina bola na liekoch a ver, že to či ich niekto natáča vôbec nevnímali. Ja keby som pochovávala dcéru mohol by tam natáčať celý hollywood, nevnímala by som to.

horallka
5. júl 2008

Milá janna1830,
nepostrehla by som, že by v tejto diskusii na Modrom koníkovi baby až tak kydali na Žitného, alebo ho nenávideli, väčšina sme tu matky a preto sa trochu vieme vžiť - nehovorím, že úplne, ale aspoň čiastočne aj do neho, že aj on je niečí syn.Skôr nadobúdam z tvojich príspevkov dojem, že najviac tu posudzuješ ty - čo a ako by malo byť, ako by sme sa mali alebo nemali vyjadrovať k tejto záležitosti a ku všetkému, čo napíše niekto proti tvojim názorom - napr. lienočka sa musíš neodkladne vyjadriť.

penelope2066
5. júl 2008

darina,nebola tam len rodina ale aj iny co tomu mohli zabranit.mne by to jedno nebolo a nedovolila by som to,a uz nevravim o tom co do kamery rozpraval tomaskov starky.dobre nazor si vyjadril ale v den pohrebu?

penelope2066
5. júl 2008

a preco by sa nemohla vyjadrit,kazdy si obhajuje len svoje

janna1830
5. júl 2008

horallka, napr. k tomuto tvojmu prispevku sa nemusim vyjadrit a darinka, pochopila si to skutocne dokonale - s tou mojou bezcitnostou.

no comment

horallka
5. júl 2008

chcela som napísať nepostrehla som - to by mi tam nejako ušlo

horallka
5. júl 2008

janna1830 - ale už si sa vyjadrila 🙂
ty máš asi rada posledné slovo, však?

darina77
5. júl 2008

A ešte ma napadá pamätáte sa na tú nehodu v Bratislave spred pár rokov, čo jeden vo veľkej rýchlosti vyletel na chodník a zabil dve sestry. Vždy myslím na ich matku to muselo byť bolesti stratiť naraz obidve deti.
A tak všeobecne človek sa môže pripraviť na príchod dieťaťa na 100%, ale ten strach oň aspoň mňa prekvapil, a veľmi rýchlo som pochopila, že báť sa o dieťa budem už do konca života.

lienocka235
5. júl 2008

ja sa necudujem ze sa Tomaskov starky vyjadril tak ako sa vyjadril v den pohrebu.. ved pochovavali jeho urcite milovane vnuca co mu pred par dnami behalo po dvore.
nie je jednoduche sa vyrovnat s takou tragediou .. a co na tom ze sa vyjadril.. v ten den.. ako dneska clovek aby sa bal dat najovo svoje emocie naozaj nechapem..

horallka
5. júl 2008

Darina77,
tých nehôd je deň čo deň toľko, a len o niektorých nás informújú média, niektoré ostanú ututlané alebo sa do médií ani nedastanú a tie čo sa dostanú, na tie sa časom zabudne, len niektoré ešte rezonujú vo vedomí ľudí a myslím si, že jednou z takých bude aj nehoda Žitného. Že sa na ňu tak rýchlo nezabudne, nie preto že to je Žitný, ale PRÁVE preto, že je to on.

womenne
5. júl 2008

Ja napr nechapem prečo dovolili kamerovat cely pohreb ved to je vylučne sukromna vec,podla mna aj tak trošku hraju na city,ved čo ak je pravda že to zavinili oni?A to o tejtyči?no zbohom.....

k.a.t.k.a.
5. júl 2008

ked dokážu odfotografovať chlpatý zadok Britney Spears 😀 tak taký pohreb, ktorý bol aj pre verejnosť je pre nich malina 🤐

horallka
5. júl 2008

womene,
o akej tyči?
lienocka súhlasím, rodičia prišli o svojho milovaného vnúčika a sú hrozne zúfalí. Je pravda, že keď sa mu tam už strčili pod nos s tými mikrofónmi a kamerami, tak mohol urobiť dve veci - buď im povedať odpáľte a neotravujte alebo si povedať, čo cíti. Starý otec dal v tej situácii priechod svojim emóciám - a čo je na tom čudné?

womenne
5. júl 2008

katka no to maš pravdu,neviem koho to zaujima že sa tam neoholila su fakt trapny a niektory slovensky novinari si tak o sebe myslia...by som ich chcela vidiet keby sa im tak niekto rypal v sukromi

horallka
5. júl 2008

starí rodičia som chcela napísať - nejako mi to tu blbne

lienocka235
5. júl 2008

chlpaty zadok britney?.. hodte link.. ja som to nevidela.. 😲

horallka
5. júl 2008

womene,
ale oni sa rýpu v súkromí preto, lebo my ľudia , ktorí pozeráme telvíziu, alebo čítame tie ich plátky, to chceme vedieť, čo sa deje -my to chceme vedieť a nerobme sa, že nie. Preto to robia - lebo vedia, že ľudia to hlcú a čakajú na ďalšie pikošky so šovbiznisu, že ich to zaujíma a im sa to skvele predáva. Preto to robia. Kvôli nám - konzumentom.

dia2006
5. júl 2008

Horallka, presne tak, myslim, ze je to prirodzene, ako starky reagoval. Trocha ma zaraza to kamerovanie, ja neviem, kto to povolil, ale asi to bolo tak dohodnute, to by si nemohli dovolit bez povolenia.