• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
som sa dnes dočítala že Žitný je v poriadku, žiadne zdravotné komlikácie nebude mať.
16. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajaj,zase sa preberá Žitný? Vždy ke´d sem zablúdim, tak stále len Žitný
16. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka, podobne... :sweat_smile:
16. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neprebera nebojte sa sem sa s plastic people :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plastic people? :sweat_smile: :sweat_smile: what is it plastic people? :sweat_smile: :confused:
16. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj monkula
ty máš super príspevky a skoro všade na teba natrafím :slight_smile:
16. júl 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chodíš aj do sovičiek?
16. júl 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plastic people?to su tie blondave super plasticke krasky s nadhernym poprsim,liposukciou a pod.....sak nase "celebrity"markizacke nieeeeeeeeeeee? :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo zase vyškvarili? Ktorá si zase dala zväčšiť prsia silikónom a vymenila manžela za milenca?
16. júl 2008 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj ,sorry, asi si sedím na kábli... :grinning:

Horalinka Ďakujem, áno chodím aj do sovičiek... :wink: a si mi pripomenula ,že mám v taške dve horalky, až ma chytí mlsná... :grinning:
16. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, ani nehovor, lebo sa hneď vrhnem do komory :unamused:
16. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máš nárok, si po pôrode... :grinning: :grinning:
Ale ja nemám žiadnu výhovorku
16. júl 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyzerá to tak, že dnes sa nikomu nechce okliepať celebrity a ani do sovičiek akosi nikto nezablúdi. hm- čo asi robia sovičky?
16. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vy ste teda ja som tiez dnes vecerala tortu :grinning: :grinning: asi tak 10 cm siroky kusok :grinning: :grinning: a ja som myslela ze som jedina "zdravo sa stravujuca"jazdkina :grinning:
16. júl 2008 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi plienia komoru :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa už tiež moc nemôžem vyhovárať na to, že som po pôrode a preto mám nárok pokračovať v devastovaní svojho tela- :frowning2:
Šestonedelie už skončilo- takže žiadne výhovorky.
Ale dnes som neodolala jogurtovej Milke- čo mi doniesla v sobotu ešte návšteva- som dlho vydržala, nie? Inak jogurtovú Milku vôbec nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nemusím nič, čo je s jogurtovou príchuťou, zmrzlina, bleee, a na jogurty som tiež fajnšmeker, čučoriedka, lesné plody, ta kto nehrozí, jahodový, alebo poto mrôzne zaujímavé chute, káva, višňa s čokoládou atď
16. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja jogurty celkom hej- ale najradšej len čokoládový. A potom Activiu- vanilkovú alebo sladkú bielu príp. marhuľovú.
16. júl 2008 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka...aj citrónová je výborná :grinning:
16. júl 2008 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmmmmmmmmmmmmmmm...aky showbussiness tak aj ja dam...ja som si dnes kupila bielu studentsku pecat :sweat_smile: prvy krat v zivote,ale volala na mna tak vabne z regalu,ze pooooood pooooooood ja tu neublizim a teraz taky heft ze aby sme boli naspat v showbussinesse...ked ma zjes budes vyzerat ako aneta pariskova :grinning: :grinning: no nekup to :grinning:
16. júl 2008 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ako vyzerá Aneta Parišková?
16. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako balónik :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: alebo ako Kvetka :zipper_mouth:
16. júl 2008 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale, to jej neuškodí- však bola až moc vychrtlá. Ja vyzerám tiež ako balónik a to nie som ani Parišková- he.
16. júl 2008 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A vraj sa ide rozvádzať?Mne sa ten jej dočekal nikdy nepozdával- taký nesymptatický týpek a vôbec sa k nej nehodil.
16. júl 2008 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj baby tak kvetka je teda riadny balonik :sweat_smile: ... inak spominali sa tu nejaké jogurty a hned sa mi vybavili tie stupidne reklamy s dievčatami a ich "nafuknutymi bruškami" :rolling_eyes: ... moj starý vždy že však čo nepovie že si nevie prdnúť :grinning:
16. júl 2008 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pamätáte sa ešte na Martinu Blechovú z Nevesty pre Milionára - čo bola zbláznená do Honzíka? Tak z nej bola tiež pekná guľa - ale už vari chudne.
16. júl 2008 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka. tak to jevteda fakt stupídna reklama...
A ešte..všetko som drhla, škrabala, riskovala, že niečo zničím... :astonished:
A záchod riňavý, ako keby ho ogrcalo sto ožranov, no kto má také zarýpané záchody, alebo tá vrstva mastnoty na sporáku, pomoc :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja také problemy zatiaľ nemám - my máme všetko nové a ja behám celý deň s handrou v ruke, nech je to ešte dlho ako nové
16. júl 2008 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horali, dom, byt?
16. júl 2008 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok