Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

liana
16. júl 2008

som sa dnes dočítala že Žitný je v poriadku, žiadne zdravotné komlikácie nebude mať.

horallka
16. júl 2008

jajaj,zase sa preberá Žitný? Vždy ke´d sem zablúdim, tak stále len Žitný

monkula
16. júl 2008

horalka, podobne... 😅

bubba
16. júl 2008

neprebera nebojte sa sem sa s plastic people 😀 😀 😀

monkula
16. júl 2008

plastic people? 😅 😅 what is it plastic people? 😅 😕

horallka
16. júl 2008

ahoj monkula
ty máš super príspevky a skoro všade na teba natrafím 🙂

horallka
16. júl 2008

chodíš aj do sovičiek?

bubba
16. júl 2008

plastic people?to su tie blondave super plasticke krasky s nadhernym poprsim,liposukciou a pod.....sak nase "celebrity"markizacke nieeeeeeeeeeee? 😀 😀

horallka
16. júl 2008

a čo zase vyškvarili? Ktorá si zase dala zväčšiť prsia silikónom a vymenila manžela za milenca?

monkula
16. júl 2008

jaaj ,sorry, asi si sedím na kábli... 😀

Horalinka Ďakujem, áno chodím aj do sovičiek... 😉 a si mi pripomenula ,že mám v taške dve horalky, až ma chytí mlsná... 😀

horallka
16. júl 2008

jaj, ani nehovor, lebo sa hneď vrhnem do komory 😒

monkula
16. júl 2008

máš nárok, si po pôrode... 😀 😀
Ale ja nemám žiadnu výhovorku

horallka
16. júl 2008

vyzerá to tak, že dnes sa nikomu nechce okliepať celebrity a ani do sovičiek akosi nikto nezablúdi. hm- čo asi robia sovičky?

bubba
16. júl 2008

😀 😀 😀 vy ste teda ja som tiez dnes vecerala tortu 😀 😀 asi tak 10 cm siroky kusok 😀 😀 a ja som myslela ze som jedina "zdravo sa stravujuca"jazdkina 😀

monkula
16. júl 2008

asi plienia komoru 😀 😀

horallka
16. júl 2008

ja sa už tiež moc nemôžem vyhovárať na to, že som po pôrode a preto mám nárok pokračovať v devastovaní svojho tela- ☹
Šestonedelie už skončilo- takže žiadne výhovorky.
Ale dnes som neodolala jogurtovej Milke- čo mi doniesla v sobotu ešte návšteva- som dlho vydržala, nie? Inak jogurtovú Milku vôbec nemusím 😝

monkula
16. júl 2008

ja nemusím nič, čo je s jogurtovou príchuťou, zmrzlina, bleee, a na jogurty som tiež fajnšmeker, čučoriedka, lesné plody, ta kto nehrozí, jahodový, alebo poto mrôzne zaujímavé chute, káva, višňa s čokoládou atď

horallka
16. júl 2008

tak ja jogurty celkom hej- ale najradšej len čokoládový. A potom Activiu- vanilkovú alebo sladkú bielu príp. marhuľovú.

asitka
16. júl 2008

horalka...aj citrónová je výborná 😀

bubba
16. júl 2008

hmmmmmmmmmmmmmmmm...aky showbussiness tak aj ja dam...ja som si dnes kupila bielu studentsku pecat 😅 prvy krat v zivote,ale volala na mna tak vabne z regalu,ze pooooood pooooooood ja tu neublizim a teraz taky heft ze aby sme boli naspat v showbussinesse...ked ma zjes budes vyzerat ako aneta pariskova 😀 😀 no nekup to 😀

horallka
16. júl 2008

A ako vyzerá Aneta Parišková?

monkula
16. júl 2008

ako balónik 😅 😅 🤐 🤐 alebo ako Kvetka 🤐

horallka
16. júl 2008

Ale, to jej neuškodí- však bola až moc vychrtlá. Ja vyzerám tiež ako balónik a to nie som ani Parišková- he.

horallka
16. júl 2008

A vraj sa ide rozvádzať?Mne sa ten jej dočekal nikdy nepozdával- taký nesymptatický týpek a vôbec sa k nej nehodil.

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

jaaj baby tak kvetka je teda riadny balonik 😅 ... inak spominali sa tu nejaké jogurty a hned sa mi vybavili tie stupidne reklamy s dievčatami a ich "nafuknutymi bruškami" 🙄 ... moj starý vždy že však čo nepovie že si nevie prdnúť 😀

bubba
16. júl 2008

katka 😀 😀 😀 😀

horallka
16. júl 2008

Pamätáte sa ešte na Martinu Blechovú z Nevesty pre Milionára - čo bola zbláznená do Honzíka? Tak z nej bola tiež pekná guľa - ale už vari chudne.

monkula
16. júl 2008

katka. tak to jevteda fakt stupídna reklama...
A ešte..všetko som drhla, škrabala, riskovala, že niečo zničím... 😲
A záchod riňavý, ako keby ho ogrcalo sto ožranov, no kto má také zarýpané záchody, alebo tá vrstva mastnoty na sporáku, pomoc 😅

horallka
16. júl 2008

Ja také problemy zatiaľ nemám - my máme všetko nové a ja behám celý deň s handrou v ruke, nech je to ešte dlho ako nové

monkula
16. júl 2008

horali, dom, byt?