• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
Monkula, no hlavne že s tým špinavým hajzlom a šporákom riskovala :grinning:
16. júl 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, byt
Síce starý ale prerobený. Drahý sa konečne po ôsmich rokoch randenia rozhýbal a ho napadlo, že by sme konečne mohli aj začať spolu žiť- he
16. júl 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska odveci ale k reklamam....som alergicka na reklamu"milenci sa miluju......"moja dvojrocna dcera ide po ulici a vyspevuje si to o 106.no povedzte mi ludia ktori nepoznaju tuto reklamu,co si o nas mozu pomysliet :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilku máš z prvého manželstva, teda asi, že? som múúúdra :sweat_smile: :sweat_smile:
Lekno, veru... a sestra sa ešte vždy rozčuľovala, že dôkazy o cilit Bang, tak dobre, lepkavá špina za šporákom a odsunula ho jednou rukou a sestra vždy, tak čo si to tam neumýva, keď to tak ľahko odsunie... :grinning:
16. júl 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning:
16. júl 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo to ako umyva zenska okno so super pripravkom ze sa okno po jednom utreti leskne ako vianocne gule a hlavne na miestach ktore ani nepretrela vsimli ste si to niekedy?
16. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tú reklamu nepoznám :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tie lienky co bezali pred istou dobou co si to rozdavali na palubnej doske v aute :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: cele auto sa natriasalo...to bola akoze reklama na auto :grinning:
16. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z toho si nič nerob Bubba. Môj syn, keď bol ešte v škôlke tiež na celú ulicu vykrikoval: erotika, erotika. A keď som sa ho spýtala odkiaľ to nabral, tak s kľudom angličana hovorí: veď to sa baby v škôlke rozprávali :grinning:
monkula- hej- si bystrá. To bude asi tým ryžovým chlebíkom - ide ti k duhu. :sunglasses:
monkula tu o milencoch??????nekecaj,kofola predsa :grinning:
16. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, nevšimla :sweat_smile: :sweat_smile:
A tie lienky, no bol hnus :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno :grinning: :grinning: je to klasik :grinning:
16. júl 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, môj malý to vždy po nich opakuje... a tam hovoria milenci sa milujú? :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy si ale pamútáte...ja tie reklamy hneď púšťam z hlavy- je to otravné, hlavne keď to dajú uprostred filmu, ktorý sledujem so zatajeným dychom.
16. júl 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoorali, stačí si prdnúť, hneď sa ti uľaví
16. júl 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si dať Activiu...
16. júl 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co vlastne potom hovori tvoj maly? :grinning: :grinning:

horalka u nas boli reklamy donedavna jedniny detsky program ktory bavil nasu dceru :grinning: :grinning: chvalabohu terasz ficime na kravicke Conie :grinning: :grinning: celych 20-30min.denne :grinning: ale pisti od rana do vecera aj 10 x maminka pusti kravicku posimta :grinning: a tie psie oci ked na mna hodi.......
16. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba.
tu budeme bývať, tu budeme bývať? je príšerná, je hrozný... :grinning: :grinning:
čo je kravička conie,
16. júl 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,
a koľko má tvoja dcérka ročkov? A prečo si si ju nedala do profilu?
activiu ale aspon 10 dni za sebou :grinning: ja neviem u mna to teda nefungovalo :grinning: :grinning:
bubba, žiadne 4 cm dolu okolo brucha? :grinning:
16. júl 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj?monkula tak to bola reklama na kofolu este pred tym co tam ti dvaja(deti)sedia na lavicke a "tokaju"a dojde taky spratek a zacne na nich vykrikovat milenci sa miluju a ona ho tam potom vybozkava onas azahanbi a odide :grinning: :grinning: asi tak...moja mala ma 2 roky(teda o 2 tyzdne)...ja ani neviem preco ju nemam v profile :grinning: :grinning: asi som na nu zabudla ked konecne zadrichmala o 22-00 a ja som ju v tej sekunde vypustila z hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, fuj, to bol hnus, také deti.. a vykusovali sa jak starí capi... :angry: :angry: :angry:
16. júl 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj monkula,kravicka conie...fantasticka rozpravka pre najmensie deticky som max,spokojna uz sme kupili aj druhu cast :grinning: teraz to maju v novinovom stanku(alebo jednote) za pajdu :grinning:
Bubba a monkula,
nechcete vytvoriť novú tému: Reklamy?
Tak si tú malú tam doplň :slight_smile:
hej? to by ale bavilo skôr jarka... :sweat_smile: :sweat_smile:
16. júl 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo reklama AXE, či na čo to bolo. Ten čokoládový chlap :rolling_eyes:
16. júl 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeee nacooooooooo ja uz idem aj tak spat....horalka je tu uz tolko inych stupidnych tem a ja budem vytvarat este temu,ze reklamy :grinning: :grinning: akoze nebudem prekvapena ak vznikne tema,akym sposobom si utierate rit...lebo akoze sorry baby ale niektore temy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mam menovat ktore su moje tiptop :grinning: :grinning: najoblubenejsie meno,najmenej obklubene meno,najoblubenejsie fotky na MK,depesacky/metalistky :grinning: :grinning: asi 7 tem o svokrach :grinning:no akoze je toho dost :grinning: ale "najlepsia" doteraz bola "peticia na zachranu hovnenky"akoze sila ludia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno tak to bola hnusna reklama :grinning:
16. júl 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok