Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

sillas
3. nov 2008

tak tie blogy su super...som sa nasmialaaaaa...ten Nemeš je fakt bombovy... 😉 kde sa s ním dá stretnuť???? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
13. nov 2008

oreiro • Dnes o 08:47

Ahojte neviem či takáto téma tu už existuje, dala som do vyhľadávača ale nenašlo...
Čo hovoríte na celú aféru okolo neho?

zuzitka
13. nov 2008

zase o tom istom ... ja viem 😅
ale neviem, co sa okolo neho deje teraz..... 🤐

blumchen
13. nov 2008

Aferu okolo koho?

zuzitka
13. nov 2008

aha..... rasto zitny.... 😅

leva
13. nov 2008

škandal,sam si zan môže a uz mal davno lapeť v chladku

monkula
13. nov 2008

leva, súhlas... 😉
jaaj ,baby, my sme s MM pozerali kúsok na streche a boal tam Lucia Kollárová... tak som mu poedala ,čo o nej napísal ten chlapec, že vyzerá kao zrazený mimozemšťan, tak sa smial a keĎ ju ukázali, že naozaj vyzerá ako mimozemšťan 😀 ta ksme s avždy smiali, keĎ ju ukázali, a keĎ predstavila svoju mamu, že toto je moja mama, stredobod nášho vesmíru, tak sme sa taak smiali ,až som si zobudila Chiaru... 😅 😀 😀 🤐

zuzla2
13. nov 2008

monkula 😀 😀 😀
ja ked ju vidim v Telerane,tak neviem,ze ci sa mam smiat alebo plakat...hlavne ked sa vzdy tak pestro oblecie a namaluje 😀

monkula
13. nov 2008

no, moja žužlička ,aj som j uvidela aj naživo, to bol nános makeupu, mihalnice mala také čierne, až sa jej zlepili v jednu a tie líčka a pery.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲
A sedel tam aj martinko Klingáč, sa mu hompáľali nožičky ako bábetku na vysokej stoličke... 😀

3558
14. nov 2008

baby tieto vsetky nase seeeelebrity sa vobec nedaju pozerat, a dufam ze nikdy nebudem na tom tak zle aby som si pustila telku a pozerala sa na ne. 😖 😖

slnieckova
14. nov 2008

mne sa na nej najviac paci, ako sa (kym nebola znama v telerane 😀) vzdy prezentovala tymi svojimi trapnymi knihami aka je ferova... a teraz sa pani doktorka 😀 znizi na takuto tupost.... ohovarat celevriti, medzi ktore sa radi aj ona.... 🙄 😅 som zvedava, koho to v tom telerane zaujima?

asitka
14. nov 2008

mon....mne sa páčilo...keď namiesto brata a švagrinej radšej predstavovala svojich psov...no stáli tam nastúpení ako trtkovia...v pozore...trochu trápne...mohli ich aspoň kdesi usadiť...a ten jej brat...no nechápala som,...o čom to tam vlastne točia...odveci, až strach...a ona...ako nech mi je odpustené...ale na nej sa panbožko a príroda tak vyšantili...že brrrrrrrrr.....ako ani ja nie som žiadna krásavica...ale ju neviem ani pomenovať čo je to zač....ani pekná, ani škaredá...no divne otrasná.... 😝

zuzla2
19. nov 2008

a dnes sa vraj vydava 😀

mirrinka
19. nov 2008

asitka,to si trafila presne - divne otrasná 😝 😀

slnieckova
21. nov 2008

mexx preboha, kto by ju chcel?

titkovamiriam
21. nov 2008

bola rano v telerane a vcera ukazovali ten krst-no vyzerala,,uzasne,,-no to by ani tak nevadilo ale ked otvori usta a ta jej ineligencia ☹ -nechapem kto ju na tu obrazovku dotahuje

zuzla2
21. nov 2008

a ja soms a uz fakt zlakla (kedze nemam cas to poriadne sledovat),ze sa nasiel nejaky co by si ju vzal...

btw. to by som sa mu riadne cudovala 😔 😀

slnieckova
21. nov 2008

titkovamiriam a pritom ma doktorat 😉, no titul nie je vsetko, inteligencia nie je len o mozgovych bunkach 😀

titkovamiriam
21. nov 2008

no co uz - ja mam kamosky co maju titul len preto aby ho mali a spravili preto naozaj vsetko 😀 ,ved nech si pise o tom aka je chudera-milenka,strasidlo ake ma fobie-len nech nieje 3 krat do tyzdna v telke,no uz fakt radsej durianovu 😠
inak nechapem kto si kupi taku knihu
ja som si kupila knihy od evity a velmi ma sklamali-ako keby to pisala rychlo za dva dni-nic moc

slnieckova
21. nov 2008

titkovamiriam a vies, ze ja by som si tie jej knihy celkom rada precitala, ked o nich tak basni, ze co to je zac 😀 ale jedine, ze by boli dostupne online niekde na nete, prachy by som za ne nedala 😀

expertka8
21. nov 2008

...baby...nezaaavidte... 😅 😀 😀 😀

slnieckova
21. nov 2008

expertka coooo zavidime? 😀 😀 😀

Ale teraz fakt.... nie je niektora jej kniha na nete? 😕

expertka8
21. nov 2008

...Lucia Kollarova a jej knizny ukaz 😉
..+ nazory citatelov 😉

http://www.martinus.sk/?uItem=41659

titkovamiriam
21. nov 2008

jeje aj tie evitine knizky mam odtial 🙂

inak nezavidim,je mi proste nesympaticka

slnieckova
21. nov 2008

😅 a viac ukazky?

emamamamu
21. nov 2008

😀 😀 ale nepovidejte Kelisova! 😀 to je super diskuze jak tady kmitaj ty jmena 😀 😀 skoda ze ze slovenskych moderatoru znam jen tu co uvadi Postu pre teba a Majstra N 😀

titkovamiriam
21. nov 2008

slnieckova a naco ked ma zo seba traumu a rospisuje o tom knihu je to bez slov...staci sa pozerat

slnieckova
21. nov 2008

titkovamiriam 😀 ja som za kazdu srandu 😀 a take plky celkom rada citam, aspon ma to nezatazuje v mojom uponahlanom a problemovom svete 😀

titkovamiriam
21. nov 2008

hej ked si ich poziciam a nie kupim 😀