Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

sisstin
27. dec 2008

není to kráska, ale je vždycky upravená..což se mi líbí víc, než nějaká přirozená kráska v hadrech 😀 ale každýmu se líbí něco jinýho 😕 a jelikož se považuje za odbornici na životní styl..tak musí počítat, že se do ní budou obouvat

bubba
28. dec 2008

hej aj mne sa paci lucia kollarova i ked nikedy to s tou otvorenostou prehana,pretoze podla mna az prilis do hlbky vsetko rozobera aj svoje osobne veci co by nemusela...a ianc je to postava showbussinessu,zaraba na tom co robi,preto sa ani necudujem,ze je to ako to je.

minkak
31. dec 2008

tak toto je super video.......ale starneme......http://www.topky.sk/cl/15/379534/VIDEO-Hospodar...

horallka
1. jan 2009

Teda ten Parochnyak - je na smiech celému národu. Chudáčik, ale on zotrváva v presvedčení, že ho miluje 80 percent Slovákov. 😀

kaatkaa25
1. jan 2009

neviem u nas na Slovensku uz asi kazdy clovek pomallicky bude celebrita staci spoznat dobrych ludi a mozme ist do tv sa strapnovat ako Rochniak....... asi ma fakt zlate ruky ked mu to Drobova vybavila, ak dobre viem tak je jej kadernik.......a to nechapem zaco mu platia aj 10 tisice, to co za uces musi byt?

horallka
1. jan 2009

Kaatkaaa25, ale veď to sú vždy len jeho vyjadrenie, že češe také a hentaké celebrity- ale ozvala sa niekedy aj tá druhá strana? Čítala alebo počula si niekde názor aj tej jeho klientely? Ja teda ešte nie

kaatkaa25
1. jan 2009

Horalka,Ivana Chrystova o nom vsade basnila a aj ta Drobova tak neviem vsak aj mali vzdy podobne ucesi,a teraz vraj aj tej robi vlasy s ktorou robi tu svoju relaciu

leva
2. jan 2009

ma prekvapil par Dara Rolins a Homola,Edita ta miss,bola otazka casu,bo vdy ked sa niekto zviditelni a ma priatela 99%je po case rozchod.

mikalove
3. jan 2009

http://www.cas.sk/clanok/101292/lekari-varuju-a... šesť detí a stále vyzerá super,ja mam jedno a zaostavam za nou najmenej sedem kilometrov ☹

brangelina
5. jan 2009

Kde má Rochyniak to svoje kaderníctvo? nikde na nete to nemôžem nájsť

monkula
5. jan 2009

Mikalove, preboha ,ty sa netrpáp tým, že Angelina má šesť detí a vyzerá super, a ty jedno a nevyzeráš super...
ty nemáš na každé dieťa dve pestúnky, Tebe nikto nevarí zdravé jedlá, aby si nepriberala, a ani nemáš posilovnňu v pivnici a trénera k tomu.... a ani nemáš státisíce na kozmetiku ani na minerálku Evian..
Aj my by sme vyzerali super, keby nás niekt okaždý deň načesal, namaľoval, a všetko nám strčil pod nos.....
ale čo, my vyzeráem super... možno to nie je na obálku časopisu, ale sme krásne 😀

monkula
8. jan 2009

ten unmiera už desať rokov 😅 😅

mikalove
8. jan 2009

ale je strašnyyy

bubba
8. jan 2009

aaaaaaal jackson je nesmrtelny on je ak stara babka furt mu nieco je a furt sa dozije nakoniec 100 rokov 😅

monkula
8. jan 2009

mikalove, t overu je... strašidlo 😀 😀 😀
bubba, dobreeee 😀

mikalove
8. jan 2009

ved ked je taky umely a zabalzamovany 😀

monkula
8. jan 2009

tak ho rovno položia do hrobky, ani nemusia mumifikovať 😅 😅

bubba
8. jan 2009

😀 😀 😀 😀 hej monkula,iba ho postreikaju lakom na vlasy aby sa pekne leskol a zapecatia....chudak,kto mu potom bude davat pred hubu rusku aby nechytil bacili od ludi co sa budu chodit nanho pozerat???mal si niekoho predplatit 😀 😀 😀

mikalove
8. jan 2009

možno si ju rychlo natiahne ked bude cítiť že nadišla posledná hodina 😀

monkula
8. jan 2009

alebo ho poleja želatínou... to sa bude lesknúť ešte viac a buude chránený pred bacilmy....
Jackson v aspiku 😀 😀

mexx
9. jan 2009

Mna by zaujimalo, ci po jeho smrti tie "jeho" decka budu stale nosit satky cez hlavu ako doteraz, aby ich nikto nevidel, alebo su dost normalne na to, aby zili ako ludia. 🙂

mikalove
9. jan 2009

možno sú po nom škaredé,preto ich nosia,alebo konečne začnú žiť ako ostatné deti

jabber
9. jan 2009

ten teda dopadl, chudák 😅 🤐 😀