Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mirrinka
21. nov 2008

mexx - teraz už vyzerá lepšie 😀 😀 😀 ako v tom archíve...

veronikahel
21. nov 2008

mracik, tak ja som myslela, že si robiš srandu s tým ukazovakom a prostredníkom 😀 😀 😀

roasha
21. nov 2008

paneboze,dufam mu urobili aj rozbor mocu. 🙄
inak ta koza vyzera horsie ako mimozemstan! 😝 😖 tak na tej sa dokaze odreagovat uz hadam len nejaky basista,co ma odsedenych 25rokov z dozivotia. 😝

lekno
22. nov 2008

Drží to jak cigaru... 🙄 Za chvíľku sa ľuďom strčia aj do zadku 😠 Hrozné čosi...

liana
23. nov 2008

nepozeráte teraz prominentov? to čo za "mrndžu" silikonovu to tam bolo? cica si o sebe myslí že je aký level že nechodí busom? akože prečo je niečo extra? veď je to obyčajná k...., to už vážne nevedia koho majú za celebritu vymenovať? normal ma to rozčúlilo 😠

roasha
23. nov 2008

liana,ale ved" celébrity" su vacsinou vsetky k... 😀

monkula
30. nov 2008

liana a koho to ukazovali? 😕 😅

k.a.t.k.a.
30. nov 2008

Janu Minárikovú 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
30. nov 2008

jeeej, moju bývalú triednu? 😀 😀 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
30. nov 2008

tak to potom gratulujem tvojim spolužiakom mužského pohlavia že pred tabulou im stála tancujúca playmate 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
30. nov 2008
monkula
30. nov 2008

jaaj, ta to iná... 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
30. nov 2008

a možno je to jej dcéra... 😀
to by bola sranda, ona nám ju stále predhadzovala ako ideálne dieťa, učila sa, nebehala za chlapcami... 😀

ukana
22. dec 2008

http://dnes.atlas.sk/showbiz/260093/

Syn A. hryca zomrel pri nehode.....nezavidim, take Vianoce.... ☹ ja ho moc nemusim ako herca, ale toto je fakt smutne ☹

yasmina
22. dec 2008

ziadna brzdna draha...dobra viditelnost....no ako nahoda mi to nepripada...

darina77
22. dec 2008

Mňa tiež najprv napadlo či sa nechcel zabiť, ale to by bol v aute určite sám.

babulka
22. dec 2008

Snad si aj poplaceme, ze nas opustila celebrita 😖 Urcite je to hrozne, takto prist o dieta, ale oni boli tymto znami, sialena rychlost, nakrucanie videa, tak by som povedala, ze je dobre, ze si to neodniesol nikto nevinny. Keby to nebol syn niekoho znameho, tak si ponadavate, ake hovada, 200km/h na mieste kde je 60tka, tak im treba.

mikalove
22. dec 2008

aj ja som včera skoro odpadla ked som to videla v spravach,ešte pred nedavnom bol v smotanke,optimistický,hovoril,že verí,že sa vylieči...a takto pred sviatkami ☹ ,strašné...takymito rychymi jazdami si o to koledujú 😖

expertka8
22. dec 2008

VIDEO Šialené jazdy Huga Hryca a kamaráta Jakuba Karasa pred smrťou!

...to nepotrebuje komentar...takyto hazard so zivotom...

http://www.topky.sk/cl/10/374999/VIDEO-Sialene-...

tilly
22. dec 2008

je to strašné prísť o dieťa a je jedno, či pred vianocami, ale zas keď hazardujem, tak musím čakať, že raz prehrám... nikto nie je nesmrteľný a takto pokúšať život... a tiež som rada, že si to neodniesol niekto nevinný...

aj tak je mi to ľúto, dvaja mladí chalani, je to jedno koho to boli synovia, boli mladí, život pred sebou...

tilly
22. dec 2008

inak tie fokty na topkách boli dosť nechutné, mohli by vedieť, kedy stačí...

womenne
22. dec 2008

Aj ja som bola v šoku ked som to videla,je to hrozne velmi som mu držala palce aby vyhral boj s rakovinou a nakoniec to dopadlo takto 😢 bol velmi mili,plny optimizmu,dufal že sa vylieči,teda osud je fakt nevyspytatelny 🤐
tili maš pravdu ešte aj jeho rodičov nenechali na pokoji a hned im volali,stale ich fotili a prenasledovali 🙄

liana
23. dec 2008

je to hrozné pre rodičov určite a škoda takého mladého chalana. no na druhej strane keď som čítala výpoveď svedka pred nehodou, že tí dvaja si na ceste robili doslova srandu, robili grimasy na druhých vodičov a po zamrznutej vozovke išli ako blázni... nie je čo dodať. asi si ten život natolko nevážili, že im bolo jedno aj to, keby ublížili svojou jazdou a srandičkami aj iným nevinným. celebritky a detičky bohatých rodičov na dôsledky nehľadia, a keď sa im niečo stane tak ich svet ľutuje aká to nespravodlivosť.

bubba
23. dec 2008

prave som si dopozerala to video co dala Expi 😅 😅 😅 a zmozem sa len na jednu vec...pan boh vie preco sa stalo to,co sa stalo.asi aby niekto nevinny nemusel prist o zivot 😠 nehovorim ze mi nie je luto toho co sa stalo,chlanisko by zmudrel keby vyrastol,ale toto....ked som videla tie auta oproti nim a ti chodci co chodili okolo...strasne...

bzuco
27. dec 2008

no mne sa z tejto Luci ježia všetky chlpy na tele...je mi fest nesympatická 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mikalove
27. dec 2008

aj mne je lucia nesympatická,vyjadruje sa velmi doležito akoby zožrala slovník 😀 ,fakt niektoré vyrazy čo používa.. 😅

janka1874
27. dec 2008

no ja tú luciu tiež nemusím a nepáči sa mi ani štýl boliekania ale je to jej vec jej život a zas má v jednom pravdu ako si niekto môže dovoliť napísať také ž by mala len po plastikách chodiť no padrón ale nie sme všetci na svete krásky a nikoho to neštve proste tak to je a podľa mňa je lepšie ak je zmierená s tým ako vyzerá ako keby mala ležať niekomu na stole a prečo vlastne a k tým komentárom sú aj horšie knihy na trhu a naozaj od autorov ktorý to neštudovali