• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Showbiznis a všetko okolo neho

10. septembra 2010 
lekno, chápem.... :wink: :wink:
20. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam :wink: :slight_smile:
20. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim,ze to bude zasa dievcatko :grinning:
20. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechajme sa prekvapkať :wink:
Hádam to do zajtra bude už na svete, keď to bolo také "nečakané" :grinning:
20. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nembooojte, zajtra bude uz na titulke aj s chlapeckom, aj s celou family, max. v nedelu :sweat_smile:
20. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes byl v MF Dnes rozhovor s Petrou Paroubkou, a po druhé prý nepotratila
21. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte nič nemá??? :fearful: Jakožto? :wink:
Toľko nechá na seba čakať a také haló z toho narobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m311... veď médiá si večne napíšu, čo chcú :wink:
21. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa čudujem že si fotografov nepozve aj na salu
21. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou ta veresova bola nadherna :wink:
21. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď pekná je, o tom potom, ale inak :wink:
21. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,prečo bola,ved neumrela :grinning: ja som trochu inak vyzerala v 9 mesiaci :frowning2:
21. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikal :grinning:
21. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mne sa náhodou móda fotenia známych tehuliek veľmi páči...podľa mňa jeto čosi podobné ako kampaň na podporu dojčenia na verejnosti :dizzy_face:
21. feb 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo sa robí kampan,snad je to zakázané?
21. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikalove, v podstate áno... vzniklo to kvôli zákazu fotiek na facebooku, ale aj tu na koníku sa nájdu maminy, ktoré hovoria, že dojčiaca žena je oplzlá :zipper_mouth:
21. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakaz na facebooku može byť celkom z inych dovodou ako to že je to olzlé alebo sa to niekomu nepáči...áno,aj tu su také maminy? a ako krmili deti?, :confounded:
21. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oplzlý je ten, kto to tvrdí :angry:
21. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ja som sa nic take nedocitala v teme o podpore dojcenia co som ja pochopila oplzla je matka ktora sa nestiti vytiahnut celu mliekaren bez ostychu a nakojit svoje 10 rocne dieta :sweat_smile:

mikalove chudera rihanna a jackson sak ten uz 10 rokov ocakava svoj koniec...pam,atate sa na pripad ked nosil oblepene prsty bielou paskou a ludia hovorili ze sa rozpadava,tak preto?tak to ma nesmierne bavi az doteraz kedze to nosil iba ako efekt k jeho bielym ponozkam..

inac ja som raz pozerala dokument o jeho zivote na MTV a hlavnym predstavitelom tam bol on..akoze no chudak detstvo mal strasne ale fakt sa to nehorazne odrazilo na jeho psychike a bol dost zmagoreny z toho vsetkeho...
prisli do obchodu prechadzal sa pomedzi regaly ,na veci sa ani nepozreja ukazoval :toto,toto a este aj toto"a takto nakupoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba, myslím, že tam bolo, že je oplzlé vytiahnuť prsníka dojčiť - bez zakrytia - veku dieťaťa sa tam nehovorilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky k té Verešové, musím říct, že mě překvapila pač je moc milá a na nic si nehraje. Bydlíme kousek od nich a když jsme se potkaly u dětského hřiště tak se se mnou dala úplně normálně do řeči a ani nekomentovala, že na ní čumim s otevřenou pusou :grinning: :grinning: :grinning: prostě mamina, jen má víc peněz :sunglasses:
21. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myschka, ale veď nikto netvrdí, že je zlá....
len proste miluje publicitu... a až prehnane...
21. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a najvacsia sranda bude ked sa ta rihanna vrati ku chrisovi..ako to kazda "piata zena" s oblubou robi..a nechava sa dobrovolne mlatit :confounded:
21. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula keby som tak dobre vyzerala ako ona tiez by som sa chcela na seba pozerat odvsadial :grinning: :grinning: :grinning:
sue ale hovorilo sa tam aj o veku sem tam v par prispevkoch napr

"miminka papají...ale u mě končí tahle radost asi tak u dvouletých dětí...pak už mi to připadá fakt divný... "
:wink: a boli tam aj ine ale to je jedno.to sem nepatri.papa
21. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom bude mať narodeniny častejšie
21. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj, ale je ten Jackson ohavný, bŕŕŕ :angry: Už najmenej 10 rokov umiera a furt nemôže umrieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A furt sa rozpadáva. By som rada vedela, čo ho drží ešte po kope. Žeby plastelína? :grinning:
21. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok