Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

lusya
30. jún 2008

womenne - let it be - bambulka tam asi bola 😀

malaskoricka
30. jún 2008

je to strasne co sa stalo to je pravda....
ale naco to tak rozoberate denne sa stavaju aj omnoho horsie nehody a nikto o nich ani len nezakopne 🙄 a teraz len preto lebo on je dajaky neviem jaky moderator ho bude riesit cele SVK dokonca zivota? ??

dadulienka2404
30. jún 2008

malaskoricka zbytocne sa zapajas pretoze uz tu bolo tolko toho napisane ze az.uz ma to nebavi pretoze ako pises je to strasne ale nestoji to za to aby sa teraz do seba pustalo pol SVK len preto ze to je celebrita

pirlenka
30. jún 2008

Však diskuze je od toho, aby se do ní psalo, ne? Každý může přeci vyjádřit svůj názor a koho to nebaví, ať nečte, nepíše 😝

pink_lady
30. jún 2008

nera, ja som len reagovala na tie poznamky aky je arogantny somar a podobne...jasne ze nesuhlasim s rychlou jazdou, iba podotykam ze oficialnu spravu o rychlosti akou isiel nikto este nepodal...
poznam pripad, ked pred par rokmi jeden knaz presiel do protismeru, a vrazil do kamarata z dectva a zabil mu zenu aj syna...Nesedi za mrezami ale viem, ze ten pocit ze sposobil nehodu pri ktorej vyhasol zivot mladej zeny a jednorocneho dietatka ho obral o par rokov zivota a nevyrovnal sa s tym doteraz...A nikde sa o tom nepisalo, ale ked havaruje niekto znamy vedia to hned vsetci a odsudzuju ho...

zuzannas
30. jún 2008

Ked mozem pridam aj ja svoj nazor...musim oponovat Babulke...isla som po tej ceste x-krat, a nie je to az taka obycajna a nenarocna cesta 😒 mam vodicak uz peknych 13 rokov a mozem povedat, ze jazdim dost slusne (partnerove neustale komandovanie a napominanie ma stopercentne vycibrilo 😉 a po tej ceste chodim maximalne 70-tkou...su tam fakt dost nechutne zakruy a uz neraz sa mi stalo, ze keby som isla rychlejsie, napalilo by do mna auto sprotismeru (frajeri ktori si to tam struhaju 120tkou a cez stred.ciaru a nemyslia na to, ze mozno by mohol ist niekto aj oproti) Tot vsjo 😉

lusya
30. jún 2008

dadulienka mas pravdu, ale zlc sa mi dviha, ked sa niekto tvari, ze je najspravodlivejsi, neviem neviem, ako by sudili, keby sa to stalo ich partnerovi...
znamy pred par rokmi mal nehodu - 5 mrtvi...mal z toho vycitky dobre dlho, tiez sa na neho ludia pozerali krivo, ved on isiel na velkom nakladnom aute a ti nestastnici na osobaku...boli uplne zrolovani - jemu sa nestalo nic...myslim, ze ten pocit, ked sa nieco take stane, ci uz ste vinny alebo nie je hrozny...a ked vas este obvinuju aj z toho co sa nestalo ☹

malaskoricka
30. jún 2008

dadu aj moj nazor...co sa stalo zial sa neodstane...jeho ten pocit viny budeisto prenasledovat do smrti tak ci tak..tak naco ho tolko zbytocne rozoberat?

womenne
30. jún 2008

Babulka ja som nepovedala že jemu skryžili cestu ale mne a to je rozdiel!!!

dadulienka2404
30. jún 2008

lusya ved ja viem mne to tiez neni ukradnute aj sa mi o tom snivalo ale co s tym spravyme ved nikomu nepomozeme.a rozoberat to a nadavat no naco???

majka35
30. jún 2008

womenne ... záleží na tom, ako by sa mi to stalo ... či nejakou nešťastnou náhodou, alebo preto, lebo si to budem frajersky páliť po ceste, lebo mám suprovú audinu ...
😠

lusya
30. jún 2008

dadu - tak hopi do inej temy, nech ta to zbytocne nerozculuje 😉 ved naco si dvihat adrenalin 😉 malinkemu uz aj tak zivot nevratime bohuzial ale je len pocudovaniahodne ako uz vyssie niekto spomenul, ze nehoda bola este jedna vcera, tiez zomrelo dievcatko a to nikto nerozobera...no smutneeeeeeeeeeeee ☹

majka35
30. jún 2008

a nechápem pripomienky, že keby to bol niekto iný, a nie žitný, tak by sa to tu tak nerozoberalo ... tu ide o smrť nevinného dieťaťa ... mna zaráža tá nezodpovednosť a nie to, že je to žitný ... 🙄

lusya
30. jún 2008

majka, ze ta teda nezaraza smrt a nezodpovednost rodica pri tej druhej nehode ☹

majka35
30. jún 2008

lusya ... tá správa o tom dievčatku ma nejako minula, neviem, o čo ide ...
ale obom úprimnú sústrasť ... a v tejto téme som skončila, ja sa proste nedokážem povzniesť nad smrťou nevinných detí ... ☹

dadulienka2404
30. jún 2008

lusya ved to ma zaraza ze zomrelo dievcatko a tu niet o tom ani zmienky,ale ja uz to rozoberat nebudem

m311293
30. jún 2008

holky ruku na srdce, my ženy jezdíme podle předpisů, ale zkuste se podívat, až bude řídit váš muž, jakou rychlostí jede.

lusya
30. jún 2008

majka - to asi nikto ☹ ☹ ☹ , len sa snazime vidiet aj druhu stranku veci 😉

womenne
30. jún 2008

Mam pocit že si mu tu suprovu audinu zavidela kedže pišeš stale onej,ale nechajme to tak stalo sa a neodstane sa to ak budeme na niekoho nadavat.Priznam sa že mi je ho luto,a najviac rodine ktora prišla o dieta.je to hrozne a to chcu na dialnici pvolit rychlejšiu jazdu a prave tam su časte nehody ja by som skor ubrala a posilnila dopravne kontroly.On je už potrestany. ☹

majka35
30. jún 2008

lusya ... to čo za hlúposti píšeš ... si čítaš, čo napíšeš?

lusya
30. jún 2008

m - ruku na srdce - aj mne ta rychlost niekedy ujde ak mam byt uprimna... 😠 😠 😠 😔

lusya
30. jún 2008

ja na teba neutocim, len rozoberam temu...

majka35
30. jún 2008

hej womenne ... celý čas mi ide o to, že závidím žitnému suprovú audinu ... baby, to snád ani nemyslite vážne niekedy so svojími príspevkami ... sa tu bavíme o úmrtí nevinných detí a vy tu kecáte o závisti, že má niekto audinu ... no comment ... 😒

nera
30. jún 2008

womenne- tu nejde o suprovu audinu(alebo tých čo ju vlastnia) nemám im čo závidieť...ale o to, že zväčša sú to nezodpovední ľudia, ktorí neskutočne hazardujú so životami iných ľudí....
A myslím, že ide o princíp, každý kto urobí chybu by mal za to niesť zodpovednosť - a to rovnako, či je známy či nie.To je môj názor. Rovnako som sa pohoršovala aj v iných prípadoch, veď viete.

womenne
30. jún 2008

lusya aj mne 😀 ale viem kde si to ožem dovolit a to je len jeden usek 😀 viac sa neodvažim,na mna skor nadavaju šoferi že idem pomaly cez dedinu 40-50 😀 ale viem ako to tu chodi tak preto.je tu jedna dedina nebudem menovat a tam su normalne chodniky,ale su tam tak sprosty ludia že oni idu po ceste deti tak isto.moj svokor sa tam vybural do priekopy lebo by nabural skupinku deti 😠 takže tak

nera
30. jún 2008

A ešte jedna vec....uvedomte si, že nejde o audinu - to je len vec, plach, to sa dá kúpiť, opraviť, ale život - ten sa nedá dať naspäť. Kto stratil niekoho blízkeho nešťastnou, hlúpou náhodou vie o čom hovorím. A verte, že ani neviete si predstaviť čo je to stratiť svoje dieťa.
Ja byť na mieste otca, neručím za seba.

darina77
30. jún 2008

Nemyslím že sa tu nadáva na Žitného preto, že je známy, ako píše Dadulienka. Ale preto, že väčšina z nás má deti a keď si predstaví, že kvôli nejakému frajerovi by mu dieťa zomrelo tak to v normálnom človeku musí vyvolať hnev.

majka35
30. jún 2008

darina ... moja reč ...

malaskoricka
30. jún 2008

darina....na slovensku uz umrelo nespocetne vela deti pricinou nehod...a nikdy sa do nikoho nikto takto nenavazal...
nie je to jedno ci usmrti dieta "celebrita" alebo "obycajny clovek??podla mna co s stalo sa neodstane takze jeto uplne ejdno-...
ale obycajny clovek kd niekoho usmrti tak to ma o to lahsie ze to bude tazit len jeho a po case sa na to zabudne...
ale ked je niekto znamejsi taak ho zacnu hned rzopytvavat vsetky media...

womenne
30. jún 2008

som to napisala kvoli tomu že pisali audina sem audina tam.jasne že ide o to dieta.vždy ked nastupujem do auta-ked ho mame doma,tak manžela upozornujem chod pomaly a neopovaž obiehat.a stale dookola,už mu tym leziem na nervy 😀 ale aj keby si išla pomaly tak ta niekto zroluje,znama mi rozpravala o jednej pani ktora len vyšla pred branku a vtu sekundu do nej napalilo auto-pred očami deti,myslim že zomrelo aj jedno dieta,a vodič?dostal infarkt-nemohol zato,preto som napisala že neviete čo sa tam priamo stalo.