• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šijací stroj. Aký vybrať?

24. novembra 2016 
@tajov ja mam Lada h73a, tiez cesky stroj, som spokojna, ja vyuzivam aj ozdobne stehy, sem tam aj abecedu.. Mam ho rok, ma aj pridavny stolik, aj odstrih nite, a u mna,ma velky vyznam moznost zapuchnutej ihly pri siti... Vela patiek bolo k nemu, je radost na nom sit... http://m.heureka.sk/sijacie-stroje/lada-h73a/
18. nov o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tajov pardon zapichutej ihly
18. nov o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dakujem za rady zatial. Znacku Lada nezvazujem, vpodstate sa chcem rozhodnut medzi tymi 3 spominanymi strojmi, uz do toho nechcem zapajat dalsie znacky.
Ktory z tych troch by ste mi teda poradili?? Prosim aj ostatnych o nazor. Idealne niekto, kto ma niektory z tych strojov ale aj ak mate iny stroj, napiste prosim svoj nazor na ne. Mate urcite vacsiu prax nez ja, co som usil 30cm rovneho stehu - manzelka mala z toho, ze sijem, taky zazitok, ze si ma nahrala na video :slight_smile: Takze kazda rada od skusenejsich pomoze. Dakujem :slight_smile:
19. nov o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tajov ja mam veronicu overlock aj "rovnosteh" - komfort 303, som spokojna, na moje potreby staci, aj ked mozno na vyssej triede by sa silo komfortnejsie :slight_smile: ja som sa pre tuto znacku rozhodla aj na zaklade odporucania jedneho starsieho pana, kt. opravoval priemyselne stroje a fakt sa vyznal. tiez vravel, ze je dolezity dostupny zarucny aj pozarucny servis. neviem ako janome, ale veronika ma aj predlzenu zaruku na 5 rokov.
19. nov o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za rady, nakoniec som objednal pre spominany Janome 605 QXL. Nakolko mi ho odporucil predajca (na ktoreho tu vela ludi pisalo dobre hodnotenia). A som sa od neho dozvedel aj, ze Veronica sice je ceska znacka ale stroje sa vyrabaju v Cine. Rovnako Janome je japonska znacka ale vyrabaju sa tusim vo Vietname. Obetoval som mnozstvo dekorativnych stehov a abecedu u Veronica 600 v prospech lepsej znacky, automatickeho orezu nite a v prospech pridavneho stolika a pevneho obalu stroja.
24. nov o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok