Šikana na vojne

rqduskq
21. feb 2013

Chcem sa opýtať, či mi viete poradiť odborníka, ktorý vie pomôcť následkom po šikane na vojne. Chlapec nechce nikomu nič povedať, čo sa stalo, nekomunikuje, nechce chodiť vôbec medzi ľudí ..... Chodí k psychiatrovi, ale ten tvrdí, že sa pomôcť nedá, nepoznáte nejakého liečiteľa, alebo neviete mi poradiť, tí čo "uspávajú" ľudí a potom z nich dostanú rôzne veci, ako sa volajú?

sisaha
21. feb 2013

@rqduskq myslis dostat do hypnotickeho stavu? ja neviem, ale pokial je chlapec svojpravny a dospely, tak hadam iba s jeho suhlasom.. Skôr by som zmenila lekara, zrejme k nemu chlapec nema dôveru, preto sa mu neotvoril..

rqduskq
autor
21. feb 2013

@sisaha no to som myslela, nemohla som si spomenúť .... dík ... práveže nechce komunikovať s nikým ... je to hrozné, čo dokáže vojna ...

maruska24
21. feb 2013

@rqduskq a na akej vojne bol? povinná vojenská služba je už pasé, či nie? on bol u profesionálneho vojska?

čo tak zmeniť psychologa na psychologičku. Kedy sa chlapec vrátil? Ako dlho to trvá?

rqduskq
autor
1. mar 2013

@maruska24 no to je už dávno .... hádam aj 10 rokov ... ja som doteraz o tom takto nevedela, dozvedela som sa až nedávno o tom, prečo je vlastne taký ...