Sila mysle a povery

lady_kaja15
22. jún 2022

Dobrý deň prajem 😄) pred 3 týždňami som spoznala jedného chalana a odvtedy sa mi zjavuju rovnaké čísla (angel numbers) napr. na hodinkách alebo aj inde.
Raz za čas mi naskočia z ničoho nič zimomriavky, alebo mi jemne skáče očné viečko alebo bubienok v uchu (také jak keby jemné tyky). Odvtedy i často z ničoho nič kýchnem (alergik nie som). Dokonca otvára moje snapy hneď do minúty. Keď sme boli vonku druhý krát, sám ma tam zavolal, pamätal si aj také veci, čo sama neviem, že som povedala :D celý čas zo mňa oči nestrhol, jemne sa ku mne nakláňal, jeho kamárat mal narážky “že si ho získavam a som blízko k tomu, že spolu budeme chodiť”. Dokonca som na neho striekla voňavku a sa zasmial, že či sa mi jeho voňavka nepáčila. A robil si žarty zo mňa ale také nie zle myslené aj z mojej výšky.

Čo si myslíte o sile mysle, poverách a znakoch, že na vás niekto myslí? 😄) ďakujem

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
22. jún 2022

@lady_kaja15 pomaha magnezium a nohy v teple. spacam.v ponozkach a odvtedy problemy s tikom vo viecku skoro uplne zmizol.ale ked sa to zhorsi,zvysim si davky magnezia.ostatne som necitala

vsauce_
23. jún 2022

Ty si nepísala aj toto?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/verite-na-znamenia-cez-cisla/

Keď tak, s tetou si medzi sebou dobre pokecáte 👍🏻

danica2711
23. jún 2022

no zbohom, a to ešte nie sú ani prázdniny...

jaskolka
23. jún 2022

? Z toho ze kychas a máš občas zimomriavky, si vyvodzujrs co?Ake čary?
A ze tu zamilovaný chalan prejavuje pozornosť, zavolá ta von, pozerá na teba a hneď otvorí správy, je úplne normálne, keďže je zamilovaný.
Akú "mágiu" z toho chceš akože vyvodiť?

lady_kaja15
autor
23. jún 2022

@vsauce_ nepísala som ale posledných pár mesiacov sa mi tie čísla a také čudné “náhody” dejú 😃

maranta_leuconeura
23. jún 2022

Podaj si Keno 10 a daj si magnezium a B komplex, vsetko to prejde.

moonlight1210
23. jún 2022

ty si ta, co tu nejaky cas dozadu pisala, ze vsade, kam pozrie, tam vidi dvojky? a povazuje to za anjelske cisla?

Keby sa mne prejavila necakane zvysena frekvencia kychania, tiky a sumy a preskakovala by ma zima, tak by som zacala rozmyslat, ci to nebudu prejavy ochorenia. Napr. so srdcom.
Pod anjelskymi znameniami, ze ktosi je do mna, si nepredstavujem zhorsenie kvality zdravia.
Ked uz by som toto mala brat ako znamenia, tak skor ze si mam nanho davat pozor, nenechat sa namotat a do vztahu neist.

Ale ano, zvysok opisaneho, ako a on k tebe chova, striehne na tvoje spravy, atd. naznacuje jeho zaujem o teba. Ci len sexualny, alebo vztahovy, to uvidis casom.

kamlicek
23. jún 2022

Podla mna je to len nejaka nahoda, akoze na nejake veci verim, ale na toto konkretne nie. To mi uz proste pride cez. Skor by som zacala uvazovat nad tym, ci nemam nejaky problem, ked mas tyky a taketo problemy.