Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

kittynnkaa
27. mar 2013

kočky neviete mi poradit ako by som vlozku farebnu vlozku do kocika? rada by som ho nejako ozivila 😉

snehovavlocka
28. mar 2013

@fatima30 tak to uz hej 😝 dakujem za link

nikushka8
1. apr 2013

@angela1981 s tym nemam problem..uz som sila vselico a vzdy len rucne a nic sa mi pri prevracani nepotrhalo..mam to ako relax, tak sa nikam neponahlam..ale sijem rucne preto,ze ma to k troju nikdy moc netahalo 🙂

fatima30
3. apr 2013

kocky neviete mi poradit nejaku dobru knizku o siti hlavne dekoracii kabeliek.......
hlavne nie krok za krokom tu uz mam

siouxsie
4. apr 2013

po dlhšej dobe som zas dačo spichla ihlou. samozrejme ručne 🙂

siouxsie
4. apr 2013

no jasné a fotočku som nedala. takže dodatočne 😵

fatima30
4. apr 2013

@siouxsie
ako vzdy krasne

siouxsie
4. apr 2013

@fatima30 že ďakujem moc 😉 a som zvedavá na nejakú tvoju parádnu kabelku. zdá sa, že na tom teraz momentálne pracuješ 🙂

fatima30
4. apr 2013

@sioxsie hej hej na dvoch jednu hackujem a druhu sa snazim usit ale s tou mi musi pomoct mamka lebo mi ju vyparala ze to je otrrasne usite 😀 😀 😀
a ta hackovana sa vlecieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

siouxsie
4. apr 2013

@fatima30 tak ono keby to všetko bolo také jednoduché ako by sme chceli (či už s tým šitím, háčkovaním, či s čímkoľvek) potom by sme si to ani nevážili... najkrajší pocit človek má, keď dosiahne vytúženého cieľa a pritom zdolá aj nejakú tú prekážku. tak nech sa zadarí, držím palec 😉

siouxsie
7. apr 2013

Bocian - dávny posol dobrých správ 😉

lilusa123
9. apr 2013

lilusa123 @sammy19 - som nadšená tvojou prácou tak som skúsila ušiť mačku aj koníka chcela by som skúsiť aj bábiku sú úžasné ale neviem či sa mi podarí ušiť hlavu je dosť zložitá...

mravvcek
11. apr 2013

@dudri mas este tu sovickovu latku na predaj?

chloe21
16. apr 2013

Ahojte baby. Možno mi budete vedieť poradiť.. Chcem urobiť takýchto motýlov z klasických silóniek. http://www.stylovainspiracia.sk/katalog/-110/ a http://www.moje-rodina.cz/soutez-vyrabejte-s-na...
Aké farby je najlepšie použiť na zafarbenie a vytieňovanie? Napadlo ma, že ak by som to robila napr. z bielych silóniek a chcela by som ich zafarbiť na zelenú, žltú alebo inú farbu, či by som na to mohla použiť aj klasické fúkacie fixky čo sú na papier? alebo existujú také aj na textil? Alebo by bolo lepšie kúpiť silónky rovno v tej farbe, ktorú chcem? Prosím poraďte, ešte som nikdy nič také nerobila, tak to budete asi skôr vedieť 🙂 Ďakujem

siouxsie
17. apr 2013

Začala som sa učiť háčkovať 🙂

snehovavlocka
17. apr 2013

@siouxsie milucke 😉
@chloe21 este som take nerobila. existuju aj fukacie fixky na textil,ale tym to asi nebude rovnomerne (i ked mozno taky efekt by tiez nebol zly). urcite mas jednoduchsie (i ked asi aj drahsie) kupit si rovno farebne silonky

chloe21
17. apr 2013

@snehovavlocka no niečo už len vyšpekulujem, budem si skracovať chvíľky do pôrodu 🙂 zajtra nabehnem do obchodu s kreatívnymi pomôckami a popýtam sa. Ak sa mi to podarí tak sem pridám foto. Držte palce 🙂

siouxsie
21. apr 2013

"Modrá lagúna" - háčkovano-šitý náhrdelník s nastaviteľným obvodom.

lienok1
29. apr 2013

ahojky...pridávam foto najnovších rodinných anjelov vyhotovených na objednávku...🙂

lienok1
29. apr 2013

1. "MIRIAM"....a 2. "LILY"...🙂

siouxsie
29. apr 2013

@lienok1 krása prenádherná... sa mi až dych zastavuje, ako môže byť niekto tak sakramentsky šikovný a precízny. máš môj úprimný obdiv 😉

lienok1
29. apr 2013

@siouxsie moc ďakujem...🙂

snehovavlocka
29. apr 2013

@lienok1 nadherne,fakt 😵

lienok1
29. apr 2013

@snehovavlocka .-)...zlatá, ďakujem...

bezaz
29. apr 2013

@lienok1 teeedaaaa, tie su uzasne 😵 😵 😵 a ocicka namalovane 😀

vera21
29. apr 2013

@lienok1 no nadhera prenadherna ! si idem oci vyocit 🙂

garzonka
30. apr 2013

@lienok1 Naozaj krasne! Profesionalne zvladnute! 😵
Tie vlasky- to sa da niekto zohnat? A ake su velke tie anjelikovske babiky?

sygy
30. apr 2013

Ahoj holky, chtela bych Vas poprosit zda nemáte návod na cestovní jidelní látkovou židličku ? Neco podobneho jako tady http://www.promaledobrodruhy.cz/eshop/detska-ce.... Předem moc dekuju 🙂

lienok1
30. apr 2013

@garzonka ďakujem..🙂...vlásky robím z umelých príčeskov...zháňam cez e-shopy, prípadne obehám kamenné obchodíky...bábiky sú vysoké cca 37 cm, samé stoja, pretože v chodidlách majú kovovú záťaž...sú to autorské dekoračné bábiky, nie vhodné na hranie...🙂

bezaz
30. apr 2013

@lienok1 a co konkretne davas do tych noh? kovova zataz, wow, to by ma fakt nenapadlo.. a este prezrad, ako stihas pri tolkych detoch aj nieco ine 😲 😲 😲 😲 😲 big respect 😉 viem, ze baby kupuju pricesky u cinanov a z toho robia tie vlasky