Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
14. feb 2011

@troll jaka sporovliva zena 😵

evatk
14. feb 2011

ještě mě napadlo, že bych si koupila šicí stroj...

co kdo máte?

je zde i diskuze na toto téma, ale bez odpovědí, proto píšu sem

budu vděčná za kritéria i konkrétní značky

lusil2005
autor
14. feb 2011

@evatk ahoj! ja mam janome MC6600 a nemenila by som! ale velmi zalezi na tom kolko chces investovat a na co hlavne chces stroj vyuzivat...

evatk
14. feb 2011

@lusil2005 už jsem se rozhodla pro značku janome, takže díky za tip, žes mi to potvrdila!
no zatím spíš nějaké ty panenky, bytový textil, sem tam něco spravit - montérky do práce manželovi hlavně 😀

lusil2005
autor
14. feb 2011

@evatk no, este zalezi na tom kolko chces do toho investovat. tato moja 6600 je perfektna. je uz aj novsi model, ale ja si nemyslim ze je natolko lepsi aby som po nom tuzila. podla mna nieje o to lepsi o co je drahsi.
ale velmi chvalia aj 4100. Jasne ze nema tolko vychytaviek a vymozenosti ako 6600, ale je odost lacnejsia. popozeraj sa na http://www.sicistroje-shop.cz/domaci-sici-stroj...

ja som konecne zmakla kapsar pre Natalku... este k tomu dokoncit zaclony a bude to mat pjekneeee 😅

evatk
14. feb 2011

@lusil2005 díky.
na těchto webovkách jsem už dneska brouzdala, je fakt, že moc do toho vrážet nechci, dobré zkušenosti mají lidi i s těma levnějšíma, 415, 2041 a 423, nějaký rozumbrada/prodejce na emiminu to doporučuje pro začátečnice, hlavně teda v pořadí 423, 2041 a 415

lusil2005
autor
14. feb 2011

@evatk ja uz by som do takeho lacneho stroja nesla... tu chybu som urobila raz. ale to bol singer co je uz teraz uplne zla znacka. nie ako kedysi....

evatk
14. feb 2011

@lusil2005 jo, četla jsem, že singer se hodně pokazil, berou ho jako stroje z hypermarketů

snehovavlocka
15. feb 2011

@lusil2005 ten je fajny.....natalka musi ma radost 😀 😀 😀

lusil2005
autor
17. feb 2011

dakujem, tu je cela izbicka uz aj so zavesmi aj s chorou Natalkou:

lusil2005
autor
17. feb 2011

tu je to vidiet trosku lepsie: http://lusilka.webgarden.cz/image/17279663

troll
17. feb 2011

@lusil2005 no parada, 😝 aj tu ruzovu tasku si robila?

lusil2005
autor
17. feb 2011

@troll dakujem! 😅 nie, ta ruzova taska to je vlastne taka knizka na zapinanie. malej som sila tuto kabelku:

snehovavlocka
18. feb 2011

@lusil2005 krasnucka taska..... :-P

bezaz
18. feb 2011

@lusil2005 krasny ten vreckar, ten moj je stale rozosity a vobec sa mi do neho nechce, taky krasny ako tvoj urco nebude 😅 plz, do tasky davas aku vypln? lebo v tilda knizke je pisany nejaky vlisofix, to sa da kupit aj u nas?
inak ja som este v kope, dufam, ze cez weekend to uz bude za mnou, brucho ma boli jak kona, ale sit mozem 😀

viktoria04
18. feb 2011

Ahojte,,,,môžem sa medzi vás pridať? 😎

olivova
18. feb 2011

@sammy19 - kraaaasne babo, aj s perinkou....z tych vsetkych je moj naj favorit 😅 (ten flis je uzasny)

@lusil2005 - ziiiiram 😲 😵 😵 😵 😵 😵

olivova
18. feb 2011

@viktoria04 - vitaj 😉

bezaz
18. feb 2011

@viktoria04 jasneeee, dalsi kreativny clovek, aspon sa budem mat od koho ucit 😉

@olivova stani, svokrovci su este stale v BA, tak im cinkni asi az cez weekend 😅

troll
18. feb 2011

@lusil2005 kabelka je suuuper,to je patchwork vsak?mam na patchwork vseliake casopisy,ale je to dost narocne mozno sa niekedy do toho pustim 😵

olivova
18. feb 2011

@bezaz - to je pohoda....mala som v plane az ked napises 😀...ja dosivam deku, tak snad bude uz v nedelu hotova (bez lemovania)....teraz dost stojim, moj drobec mal nadchu - chytala priedusky, uz som si myslela, ze je to ok, a od stredy znova....sa len krutime s chorobami 😝

bezaz
18. feb 2011

@olivova sa ani nedivim, ked zacala chodit do skolky, si donesie vselibarsjake bacile 😝

troll
18. feb 2011

@olivova ahoj,videla som na mmb strih na tildu uz stej novej knihy,uz ste ju niektora skusala?

bezaz
18. feb 2011

@troll prosim si link 😀 ktoru myslis? ved henta kniha este nevysla, ci? bolo pisane 😀 , ze az v marci 😅

troll
18. feb 2011

@beza ano uz je to stej novej knihy tilda atelier,staci ked ti napisem id?lebo ja neviem tu adresu

bezaz
18. feb 2011

@troll jasneee 🙂

sammy19
18. feb 2011

@lusil2005 - ja nemam slov 😵 😵 😵 nadhera!

@olivova - jej, dakujem🙂 aj mne sa ten flis paci, v Anglicku maju predsa len väcsi vyber 😀

ja pridavam mojho zajkusika najnovsieho (15cm bez usi) - sila som ho pre jednu kocku🙂

troll
18. feb 2011

@bezaz id24948,pozri to,tohovie ako sa tam tie ruky prisivaju,daj vediet ci si to nasla 😵

bezaz
18. feb 2011

@sammy19 jeeej ten je rozkosny 😵

@troll idem pozriet 😉 dik.. no ta je krasna, len ju uz asi nestihnem.. podla mna tie ruky normalne zospodu sa zasunu a prisiju 😉
pre ostatne http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1151&user=...

troll
18. feb 2011

@bezaz ze,vyzera super,usijes ked sa babo narodi 😵