Sklerotizácia cievok u MUDr. Ota Vinczeho

isabella15
28. okt 2017

Ahojte. Ma niektorá z Vás baby skúsenosť so sklerotizaciu cievok na nohach u Dr. Vincze v Žiline ?

jakubjakovae
10. júl 2018

@isabella15 ahoj..ja tiez hľadám nejakeho dobreho odbornika..rozmýšľam nad sklerotizaciou a neviem..ktorého cievneho navštíviť..tiez Žilinský kraj....bola si niekde?

isabella15
autor
26. júl 2018

ahoj. bola som este min rok u toho doktora Vincze a nic moc. predtym som bola v Dermapointe za plavarnou a tam su super, uz budem chodit len tam, minule som u nich bola ale akurat im odisla lekarka co to robila tam som sla inde. aj na Halkovej ze je dobry mudr, roman tomus som pocula...

jakubjakovae
23. jan 2020

@isabella15 ahoj..bola si na tej sklerotizacii?

jolie123
16. okt 2021

Ahojte, ja som bola na sklerotizácii u dr. Tomusa na Halkovej. V piatok.

jakubjakovae
16. okt 2021

@jolie123 a ako? Ako je to pri ňom cenovo

jolie123
16. okt 2021

No ja som platila 68 eur, cize nie je to vela. 50 za vykon a zvysok stali tie roztoky, cize podla toho, kolko pouzije. Ja som uz davno v 2008 jednu sklero absolvovala a pamatam si iba, ze som mala obviazanu nohu. Teraz mam pancuchu a este v tych miestach, kde mi pichal do zil, tak tam mi dal take tie penove valceky a oblepil paskou okolo nohy. A to je dost neprijemne. Nemozem ani nohu zohnut, celu noc som takmer nespala, lebo ziadna poloha tej nohy mi nebola prijemna... Vraj min. 3 dni to tak musim mat, ale neviem, ci vydrzim do pondelka rana, som ako zombie po vcerajsej noci. Neviem, ci to kazdy tak ma po sklero... Ja som to mala aj dost rozsiahle, tak mozno aj preto. Neboli ma to po tych vpichoch, skor je to mam take stiahnute

lili1983
8. feb 2022

@jolie123 Ahoj jolie, môžem sa opýtať s odstupom času si pokojná s výsledkom? mala si vnútorné krčové žily, či vonkajšie? ako dlho ťa to bolelo? vdaka

jolie123
12. feb 2022

@lili1983 Ahoj, no ešte ti neviem povedať, lebo som bola včera na druhej. Niekedy sa totiž pri zákroku stane, že keď musí tých žíl pichať viac, že keď jednu pichne, druhá sa ako keby na chvíľu stratí a už je nemôže pichnúť. To bol môj prípad. Budúci piatok idem na kontrolu, dovtedy musím mať pančuchu na nohe (24/7) a do pondelka aj obväz. Tak ak nezabudnem, tak ti napíšem, ale pre istotu mi napíš aj ty 🙂 Vonkajsie krcove zily som mala. Mne sa urobili pocas prveho aj druheho tehotenstva. Mala som na stehne taku "mapu" hrckavu, z vnutornej strany hore a aj nad kolenom na vnutornej strane stehna a este pod kolenom a tam som mala aj taku hrcku tmavu. Ta mi sklerotizaciou nezmizla, aj mi z nej potom vytlacal krv, to bolo dost neprijemne :( Ale stale tam mam take tmave, uvidim, ci sa to zlepsi tou druhou sklero. Inak som to nemala az take zle, ze to muselo byt urobene hned teraz, ale uz aj z estetickeho hladiska som chcela. Ty si zo Ziliny? Chodievas aj k cievnemu? Ja som predtym chodila na vysetrenia a kontroly k Buganovi, ale ten mi prisiel slaby.