Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste dať perie do práčky?

mowinka1
24. sep 2012

ahojte, idem sa Vás opýtať, je tu niekto kto skúšal prať nejaký vankúš alebo podobnú vec z peria v práčke? aký bol výsledok?

sissy27
24. sep 2012

páperovú bundu.. prežila v pohode... odporúča sa dať do pračky k tomu dve tenisové loptičky, už ani neviem prečo, ale prala som s aj bez loptičiek a efekt bol rovnaký... akurát keď som bundu vytiahla, tak vyzerala taká "zgrcnutá" ale po vyschnutí bola ok 🙂

graceful9
24. sep 2012

@mowinka1 ahoj, ja som prala aj perinku klasickú pre malú, čo bola po mne a aj vankúše a v pohode. akurát, keď sušíš tak treba popretriasať občas perie 🙂

gretka2
24. sep 2012

Prala osm vankus, opral sa v pohode, ale susil sa vyse tyzdna v lete, a kazsy den som ho musela niekolko krat natriasata roztaovat tie guce peria vo vnutri. Treba dat pozor, ci je dobre vankus sity na bokoch a samozrejme po prani vycistit filter na pracke. No co uz, ked treba porat, tak treba.... mala mi ho ogrckala, tak ina cesta nebola. Ale uz mame vankuse s dutym vlaknom 🙂

erikasadek
24. sep 2012

@mowinka.... roky periem nase periny kazdy druhy tyzdne v pracke, ako aj vankus alebo zimnu vetrovku.... prat nie je problem ale vysusist pretoze treba susuit perie rychlo u mna je aj sussicka tazke hned do susicky a vsetko vyjde krasne nadychane.. kdezto len tak na vzduchu vyschnut je to dlhe a uz nie je ten nadychany efekt peria tolko moja skusenost....

este jedn apoznamka vzdy periem s praskom na vlnu... vtedy je zarucene dobry vysledok... 😉

albireo
24. sep 2012

periem vankuse aj periny. Na 60C.Nie je to nic komplikovane, staci pracka s dost velkym objemom, praci prostriedok na vlnu-podla odporucania viac. vyrobcov staci ca 1/3 mnozstva. Ako pise erikasadek, problem moze byt susenie. Vzdy susim v susicke, na prislusnom programe, do bubna pridavam 2 lopticky s vystupkami,aby sa pradlo susilo rovnomerne.

norwayka
24. sep 2012

Ja som skusala niekolkokrat. Susila aj vonku, aj v susicke, ale ja som mala pocit, ze tie vankuse potom uz smrdeli. Zasadne uz to nekupujem, ani neperiem a vsetko som povyhadzovala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli