Skúšali ste niekedy veštkyňu alebo numerologičku?

ivankamrva
31. júl 2021

Skusali ste niekedy vestkynu / numerologicku ? Mate nejake skusenosti ?? Nemyslim teraz nejake poulicne…

dzulli1980
31. júl 2021

Raz ... len tak zo zvedavosti ... volá sa Vanessa, kedysi veštila aj na TV Doma ... všetko, čo mi predpovedala, sa splnilo do bodky.
@ivankamrva

ivankamrva
autor
31. júl 2021

@dzulli1980 a ona pouziva karty ? Kolko to pls stalo ?

dzulli1980
31. júl 2021

Bolo to tak cca 6 rokov dozadu ... 50 EUR som zaplatila
@ivankamrva

dzulli1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
31. júl 2021

@ivankamrva Áno, cez karty veští.

ivankamrva
autor
31. júl 2021

@dzulli1980 a pomohlo ti to ? Vzdy som to chcela vyskusat ../

dzulli1980
31. júl 2021

@ivankamrva Ja som to skúsila len zo zvedavosti, neriešila som vtedy žiadne dôležité životné otázky atď. ... brala som to ako skúsenosť, nič viac ... no fakt všetko, čo povedala, sa stalo.

leuska15leuska15
31. júl 2021

@ivankamrva ako nám hovoril farár že veštice spolupracujú s diablom. Podľa mňa 90% vestic spolupracuje akurát tak s peniazmi v tvojom vrecku a hlúpymi naivnými ludmi ale ak niektorá spolupracuje s diablom, fakt by som to neskúšala. Ú nás raz bol v kostole akýsi exorcista, modlil sa nejakú modlitbu a náhodná žena začala štekat a brechat. Ten exorcista povedal, že bol v nej diabol a preto lebo ona bola predtým u veštice...

ivankamrva
autor
31. júl 2021

@dzulli1980 a nemas pls kontakt ? Pls pracuje v ba ?

dzulli1980
31. júl 2021

@ivankamrva Viem, že je na facebooku pod nickom "vestica vanessa" ... vtedy, keď mi veštila, bola priamo v meste, kde žijem ... nič bližšie neviem ... ako hovorím, skúsila som to zo zvedavosti raz.

0evita0
31. júl 2021

@ivankamrva Ano moja babka co povedala to bolo vedela predpovedat , a teraz to mam ja zdedene vraj hah

vanda323
31. júl 2021

@ivankamrva Joj pri všetkej úcte, slušné sa chcem opýtať, prečo, hľadáte vešticu? Viete že to je spojené s okultizmom? A to není dobre? O svojej budúcnosti nemáme vedieť nič! Máme žiť tak aby raz keď sa budeme spovedať najvyššiemu, sme šli do neba

ivankamrva
autor
31. júl 2021

@vanda323 nikdy skm to neskusalq … ale mam tazsie obdobie uz dlhsiu dobu … zacinam byt z toho zufala neviem ako dalej … vies topiaci sa uz aj slqmky chyta

vanda323
31. júl 2021

@ivankamrva Môžem vedieť o čo ide?

ivankamrva
autor
1. aug 2021

@vanda323 je tam toho viac aj sukromie atd…..

0silvia0
1. aug 2021

@ivankamrva ono vsetko sa da vyriesit, nepotrebujes odporucenie od vestkyne. Porad sa s kamaratkou, alebo napis sem do diskusie a ziskas nezainteresovany pohlad na svoje problemy

bosorka2302
1. aug 2021

skusala som viacerych, dokonca aj znamych ako Thomas z Nitry a Zubkova zo Stiav. Bani ale nic mi nevyslo.

renata1405
1. aug 2021

Ani mne nic nevyslo ako predpovedali a to som ich obvolala tucet.Pritom kazda o buducnosti povedala to iste. Uz su tomu 2 roky a hovno sa splnilo.Asi je najlepsie dat na svoju intuiciu a pritom este aj usetris vela €. Ja som radsej mohla ist za tie peniaze do Omanu.

vitez
1. aug 2021

@dzulli1980 ak sa smiem pripojit na fb má tak "meno"..alebo tu na modrom konikovi..vdaka

dzulli1980
1. aug 2021

@vitez na fb.

bibi57
8. aug 2021

premýšľam nad Zion www.soulsister.sk, kamoška bola nadšená... niekto skúsenosť?

sonalove
8. aug 2021

@ivankamrva ahoj ja som bola pred 6 rokmi u jednej z nasho mesta ( neviem či ešte toto robi), vedtila z kariet-povedala mi veci ktoré nemala odkiaľ vedieť či už z minulosti, súčasnosti. Povedala mi 2 možnosti aký asi budem mat život keď sa rozhodnem zostať a keď nie. Rozhodnutie bolo IBA NA MNE. Viem že to bola určitá psychologická pomoc, porozpravat sa, ale najťažšie bolo urobiť to rozhodnutie (ktoré viedlo možno vtedy k nejakej neistote), odhodlať sa a vytrvať v nom - aj keď je akokoľvek ťažké. Ale som rada že som ho urobila. Keď som od nej odisla mala som pocit že mi spadol veľký balvan zo srdca, že ja mám na vyber, že mám pred sebou budúcnosť ktorú si viem urobiť šťastnou ja! A to mi asi pomohlo sa rozhodnúť. Jedna kniha sa zavrela a otvorila nová, ktorej obsah napisem ja tak aby sa mi páčila. 😉
Takze ak by ti pokec s veštkyňu mal pomôcť len psychologicky- odporúčam. Nakoľko rozhodnutia o tvojom živote budú vždy IBA na TEBE, záleží či na ne budeš mat odvahu . Veľa síl a odvahy ti želám! 👍