Skúsenosti s Andrea Shop

bubinka9
24. feb 2015

Dobry den

chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymto internetovym obchodom stale nan chodia reklamy ale co som pocula nie su velmi doveryhodny.

Chcela by som si tam kupit pracku.

Dakujem za kazdu skusenost

hradnapani
24. feb 2015

@bubinka9 v com spocivala ta nedoveryhodnost? lebo ja som odtial brala trikrat veci a uplne v pohode sa mi zdali. dokonca komunikacia s nimi (mail, sms) mi prisla naozaj na urovni a ja si ich radim k tym lepsim e-shopom. Ale neviem, ako reaguju v pripade reklamacie ci vratenia tovaru, lebo som to zatial nepotrebovala.

molka
24. feb 2015

@bubinka9 cez andreashop nakupujem často, zatiaľ mám s nimi len dobrú skúsenosť. Raz sa stalo, že sme kúpili spotrebič (kávovar), ktorý sa asi po mesiaci pokazil. S reklamáciou nebol problém, dostali sme druhý kus.

gelinka75
24. feb 2015

ja nemam dobru skusenost, objednali sme umyvacku a ani obraz ani zvuk, ani po tom co ubehla akoze lehota dokedy to maju dodat..vobec ma neinformovali, este som sa doprosovala nech mi daju nejake informacie, nastastie som to neplatila vopred, inac neviem, ale staci zacitat do recenzii na nete...

tomas88
24. feb 2015

Ja si myslím, že ceny majú super, ale mizerný prístup. pokiaľ tam nemáš známeho, zle sa s nimi komunikuje....

bubinka9
autor
24. feb 2015

ved praveze recenzie na internete (heureka a pod.) to tam moze napisat aj majitel (o ktorom som tiez nepocula prave chvali) na takomto fore je to predsalen nieco ine ale ceny maju dobre tak dost vaham

mawka
24. feb 2015

niekedy to vyjde, niekedy nie. ja napriklad tak s alzou, niekolkokrat som tam nakupovala, dva, tri nakupy super, rychle, komunikacia ok, dalsie dva nakupy mi nedorazili, no kym som vsetko doriesila, tak katastrofa, potom dalsi nakup a v poriadku. na andrea shop som pocula aj -aj. datart velmi dobre komunikuje, tam som bola na prvy sup spokojna, snazili sa vyriesit vsetko k spokojnosti. nay, tak tam len v nevyhnutnom pripade nakupujem. takze mozno je to aj od ludi zalezi, ktori prave vybavuju objednavku, pripadne na zakaznickom centre.

bbbarunka
24. feb 2015

@bubinka9 ja som od nich viackrat kupovala. Prve dva razy som bola spokojna, posledny raz nie. Objednala som si fen s osobnym odberom v ba. Ich zamestnankyna mi tvrdila, ze sa mam na odberne miesto ponahlat, ze to tam je a ze to treba rychlo prevziat. Fen tam nebol:\ Dodali ho po mojej staznosti, akurat sa tvarili, ze nechapu, co sa mi nepaci.

bonaqa2013
24. feb 2015

My sme od nich kupovali viac krát, všetko bolo v poriadku, dokonca sa nám ani nič nepokazilo.

barnica
25. feb 2015

My sme kupovali asi štvoro hračiek malému odtiaľ a vždy to bolo ok a hračky držia všetko v pohode kuriér nám to doniesol a malý celý šťastný rozbaľoval 🙂 Ale tak môže byť že majú aj horšie dni ono riziko je vždy pri nákupe cez net.

taito
25. feb 2015

osobne som tam nekupoval a ani nebudem znama si tam kupovala zariadenie pre skoro cely dom a uz tam nikdy nakupovat nebude tovar vraj mali skladom tak to objednala na druhy den jej volali odtial (ked niekto prevadzkuje eshop na Slovensku asi by mal vedet aj po slovensky a nie madarsky) s tym ze ten tovar co si objednala nemaju a ma si vybrat iny (ako pracku jej odporucili Indesit ktory skrachoval) ked trvala na tom ze chce to co si objednala povedali jej ze to bude tak za dva tyzdne ale samozrejme ona platila dopredu a peniaze nechceli vratit tak suhlasila po dvoch tyzdnoch tovar neprisiel ked sa pokusala dovolat nikto nedvihal skusala to dalsie dva tyzdne uz bola zufala chcela volat policiu ale na dalsi tyzden to odrazu vsetko prislo bez akehokolvek vysvetlenia avsak cakalo ju prekvapenie pracka prisla taka ako jej oni odporucali a fen uplne iny lacnejsi ked chcela vysvetlenie natahovala sa dalsi mesiac az po vyhrazkach policiou jej tovar vymenili

ja nakupujem v tpd.sk nemal som tam nikdy problem maju aj veci do zahrady a ked clovek potrebuje poradit na predajni predavac je hned poruke a tovar sa po objednani cez net rezervuje a netreba pon utekat ako tu niekto pisal ze to treba v tom andrea shope

bubinka9
autor
2. mar 2015

no myslim si ze tie negativne skusenosti su prilis zle na to aby som to tam riskovala radsej sa teda nakupu v andrea shope vyhnem a este mi bolo dost divne ze existuju dva andrea shopy (na heureke su dva) je mozne aby boli dva s rovnakym menom? je to cudne podla mna

no v tom TPD som bola v BA maju tam peknu velku predajnu a aj ked som nic nechcela kupit a len som sa pozerala tak bol predavac ku mne mily ale asi najlepsie je si to pozret na predajni no do BA to mam daleko

taito
4. mar 2015

Cudne to nie je dva maju vacsiu sancu ako jeden pan majitel ma mafianske sposoby podnikania ani sa necudujem ze sa tlaci do politiky potrebuje aby mu niekto kryl podvody ved este aj z Euronicsu ich vyhodili kvoli tomu a co som pocul vela veci nosia z Polska a Madarska ale nedrzia na tom zaruku takze ak sa pokazi ma clovek smolu ten obchod vazne neodporucam ziadna dobra skusenost z mojej strany s nim nebola skor tie najhorsie ake mozu byt.

No TPD ma viac predajni nie len BA ale aj Martin, Ziar nad Hronom, L. Mikulas, Zilina, Lucenec a vo Zvolene maju tiez velku predajnu tam maju aj zahradnu techniku staci si pozret na eschope pri kazdom produkte maju napisane dostupnost na predajnach to je uplne niekde inde ako Andrea shop aj tie predajne vyzeraju tak ako maju (predajna Andrea shopu v Samorine je ako bazar neviem kde to vyhrabali take veci)

molka
4. mar 2015

@taito preco mam pocit, ze sa snazis zhadzovat konkurenciu? Pravdepodobne pracujes pre TPD. Pises, ze si od nich nikdy nic nekupoval, ale mas o nich strasne vela negativnych informacii. My mame od nich vela veci, reklamovali sme len raz a bez problemov nam dali novy vyrobok.

xevulax
4. mar 2015

Ja napisem len tolko ze nikdy viac. Prisla nam telka hned pokazena, volala som na reklamacku, tam chlapec ledva vedel po slovensky, pivedala som mu vo je vo veci aka chyba sa tam nachadza (ani nevedel o com hovorim. Kazala som mm zavolat, on vie madarsk tak reku nrch zavola. No navela navela sme to sli vymenit fo ds osobne! Lebo kuriera by sme sa ani nedockali. V todine mali tiez ptoblem s nimi, za mna nikdy viac

bubinka9
autor
4. mar 2015

molka ale ved tu nie su negativne reakcie len od neho a zhoduju sa aj tie dva obchody s rovnakym menom su minimalne podozrive naco su niekomu dva eshopy? este aj ceny maju na produktoch rovnake ako som si pozerala

mne to staci aby som tam nic nekupovala nemam tolko penazi ani nervy aby som sa s nimi natahovala

asi pojdem do toho Zvolena a pozrem si aj nieco do zahrady

klya
4. mar 2015

Osobne dobrá skúsenosť. Kupovala som práčku, bolo treba reklamovať takmer na konci záruky. Síce to chvíľku trvalo, ale vybavené pozitívne.

bubinka9
autor
5. mar 2015

to je ako dlho chvilku? tyzden dva? lebo podla zakona maju na to 30 dni

taito
6. mar 2015

@molka mozno len nechcem aby bol niekto podvedeny ako moja znama ked mala s nimi ona problem tak sa o nich zistovalo co su zac a mozes mi verit ze nikdy nikomu nebudem odporucat kupovat tam co i len tuzkove baterky za 2€ ked sa musis vyhrazat tresnym oznamenim aby urobili to co maju tak je to trosku silna kava

hnnbl
2. jún 2015
Používateľ hnnbl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnnbl.

Kupil som si v andreashope digestor taky sikmý už neviem ako sa volá. V porovnávači mi vyšlo na andreshope najlacnejší. Ale napríklad t aky Samsung TV bol na andreshope o 10€ lacnejší ako na TPD. pri cene 1330 už pri využití zlavoveho kodu 2% som to mal z TPD lacnejšie.

btw ak by niekto chcel ten kupon http://zlavovekody.sk/kod/zlavovy-kupon-2-na-nakup-v-tpd-sk/

Predsa len TPD je trošku lepšia firma 😉

pekný den

d296
12. nov 2015

ja som mala od nich 2 vyrobky (umyvacka riadu whirploool a indukcna varna doska whirploool). Umyvacka riadu neprisla v original obale a vyteklala z nej voda, na co reagovli, ze voda je tem este z vyroby pri odskusavani.....bola na odpis hned po pripojeni - nefunkcna a varna doska sa pokazila po 5 mesiacoch. Takze starosti. A dostat peniaze spat za nefunkcnu umyvacku tiez trvalo........A este jeden postreh - umyvacka riadu bola urcena pre rusky trh, tak neviem, ci nepredavaju 2. triedny tovar.

sojorez
12. nov 2015

Minuly tyzden o pol desiatej vecer som zadala objednavku,na druhy den mi prisla sprava na mail,ze ju registruju + info o kurierovi,dalsi den som mala tovar doma... za mna spokojnost s komunik.,dopravou,rychlostou...

adimomi
28. jan 2016

My sme dvakrát objednávali a dvakrát hrôza! Také mám nervy. . Robia tam maďarskí idioti! Vôbec nevedia čo robia a ak už niečo urobia, tak po svojom. .svojvoľne si zamenia položku na objednávke za inú vec , veď snáď si to nevsimneme nie? A keď sa tam týždeň snažím dovolať tak mi chlapec povie, že to preverí a zavolá mi. Myslite že zavolal? ?Už čakám 2 týždeň. . Vraj asi zlyhal ľudský faktor. ASI? ?... joj ľudia, nenakupujte tam prosim! Ak máte len jedny nervy. .
Pekný deň

silvia117
14. apr 2016

S kupou cez inter.obchod andreshop mam velmi dobru skusenost.Pred 2tyzdnami som objednala zahradny domcek,dodacia lehota bola 2tyzdne.Vzdy ked som zatelefonovala kvoli informaciam dodavky ZD boli vsetci zamestnanci neskutocne mily a ochotny...domcek prisiel s cca 4dnovym predstihom...a co sa tyka kuriera poradil mi ako domcek upevnit a pod.Z mojej strany sama chvala..v dnesnej dome je ludsky pristup a jednanie ojedinele...takze dakujem

denaha
1. júl 2016

Ja som tamkupovala myčku a super vsetko ziaden problem

autumn11
2. júl 2016

ja som od nich kupovala umývačku riadu a práčku a všetko bolo v poriadku. Doniesli mi to až domov a spotrebiče boli bez poškodenia.

samo_blaho
3. júl 2016

ja pračku, šecko ok

veronikab155
26. júl 2016

Ja nemám dobré skúsenosti. Je síce pravda, že čo sa týka ceny spotrebičov patria medzi top a kvalita tovaru je možno ok, ale neskutočne ma vytáča prístup predavačov, konkrétne v predajni v Dunajskej Strede. Objednala som si na predajni chladničku. Dohodla som sa s predavačom, že mi chladničku dovezú a za príplatok vynesú na 4 poschodie. Následne ešte telefonicky som overovala, či majú poznačené, že mi chladničku má vyniesť firma, keďže chladnička mala 150 kg a ja sama doma. Všade ma presviedčali, že je to vybavené. Včera dňa 25.7.2016 mi ju priniesli. Došiel 18 ročný asi 40 kg vážiaci kurier, ktorý mi oznámil, že on o ničom nevie a nikto mu nepovedal, že si ju prosím vyniesť. Tak som volala do predajne. Niektoré čísla z netu nefunkčné, niekde som sa aj dovolala ale neboli ochotní sa so mnou baviť a keď už som sa konečne dovolala tak mi len pani na druhej strane telefónu oznámila, že nič sa s tým už teraz nedá urobiť. Tak som zostala stáť sama pred panelákom aj so 150 kg chladničkou a ešte k tomu aj začalo pršať. Hotové zúfalstvo. Kuriér skásol odomňa peniaze + som čakala pár hodín na sťahovákov, ktorým som samozrejme musela zaplatiť znova. Keby tá chladnička nebola vyplatená na predajni tak ju s určitosťou nepreberiem ale hold stalo sa....Viac tam už nič nekúpim.

veronikab155
26. júl 2016

a ešte som zabudla....tá hrozná slovenčina..vlastne ani neviem či mi rozumeli, asi tam to zlyhalo....

libawet
27. júl 2016

...my sme kupovali od nich pred 4 rokmi ( chladnička, mikrovlnka, rúra, digestor, umývačka, varná doska ) všetko v poriadku aj dovoz. Pred 2 rokmi sme kupovali práčku a sušičku, takisto sme spokojní, takže neviem....je už odvtedy určitý čas, tak asi sa zhoršili, no som prekvapená...za reakcie a info ďakujem, asi do budúcna zvážim, či od nich niečo zoberiem napriek mojim dobrým skúsenostiam.

mirusssss
30. júl 2016

My od nich máme varnú dosku a nemala som žiadny problém ... ani som s nimi nekomunikovala len čo mi poslali potvrdenie objednávku a potom volal kuriér a to nám stačilo 😀