SKúsenosti s Baby balance EXP2 v BA?

ali_inzercia
13. aug 2019

Baby, boli ste niekto s detmi na Baby balance cviceniach? Zaujimali by ma skusenosti. Prihlasila som drobca do Exp2 (to by mali byt pokrocili chodci) od septembra, tak ze co mam cakat 🙂
Vdaka

engynka
25. máj 2021

@ali_inzercia ahoj mozem sa opytat ako ste boli spkojni s baby balance? Syn spada do Exp2, momentalne chodime na montessori hernicky ale tam akosi nie je z toho nadseny 🙈 tak by sme aj ine radi vyskusali, len zase nechcem zaplatit a budem ho tam tahat na silu 🙈

rajc1nka
25. máj 2021

@engynka my chodime na Baby Balance od 6 mesiacov, maly ma aktualne skoro 3 roky a s druhou malou planujem tiez chodit. Cvicenia su super, su roznorode, zamerane na rozne skills, ale samozrejme zavisi od precvicujucej, ci sadne tvojmu stylu. Ja som sa napr k nasej sucasne precvicujucej dostala vdaka nahradkam (este pred koronou) a nelutujem,lebo mne sadne skor “direktivnejsi” pristup ako “nu-nu” pristup (t.j. ze si vie s detmi spravit poriadky). Takze som nasledne zmenila od dalsieho kurzu cvicitelku za tu sucasnu a som spokojnejsia (ale aj predtym sa mi pacilo na co je kurz zamerany). Drzim palce nech sa paci tebe aj dietatku

lenockaaa
25. máj 2021

@engynka ahoooj my sme zhodou okolnosti boli dnes prvykrat a malej sa pacilo. Na hodine su rozne aktivity, spievanie, tamcovanie, draha, kreslenie ako celkom dost aktivit 😅za nas zatial fajn, uvidime neskor. A ake su prosim ta montessori herna lebo som nasla ze byvaju v rcbklbko a rozmyslam ze pojdeme pozret na jednu hodinu. Vy chodite kam?

ali_inzercia
autor
25. máj 2021

@engynka Nedochodili sme kurz. Prepadlo nam dost hodin. Syna to vobec nebavilo. Nechapal, preco by mal robit to, co ostatne deti, ked sa mu nechce.
Zalezi od dietata. Ak je dieta rado v spolocnosti inych deti a rado sa zapaja do skupinovych aktivit, nemusi to byt zle.

rajc1nka
25. máj 2021

@ali_inzercia chapem, ze je to individualne od dietata, tomu verim. My sme tiez chodili na nejake kurzy, kde som videla,ze to nie je pre moje dieta (napr plavanie, doslova som si odtrpela kurz ktory stal vela penazi,len aby mi neprepadli hodiny a viem ze niektori rodicia napr toto odporucaju). Ale napr mne sa na Baby balance paci, ze najprv sme sice museli s dietatom robit aktivity, ale teraz uz cca od 20 mesiacov dieta robi aktivity relativne same. Ale musim upozornit,ze vela zavisi od cvicitelky, mala som take, ktora vyslovene im bolo jedno ze deti robia hocico na hodine, nastastie som sa dostala k takej, co vie deti priviest k aktivite velmi dobre. Treba vyskusat, ze ci sa dietatu zapaci, alebo nie.

ali_inzercia
autor
25. máj 2021

@rajc1nka ved to, ze je to velmi individualne. U nas bolo zas baby plavanie top. Syn zboznuje vosu odmalicka.

brili
8. jan 2022

@rajc1nka mozem sa opytat ktora cvicitelka vam najviac vyhovovala?

rajc1nka
22. feb 2022

@brili ahoj, teraz som si vsimla otazku od teba 🤦‍♀️ Prepac. Nam najviac vyhovuje Dominika v Leone, ale je to asi na kazdej mamicke, ktora cvicitelka sa jej paci