Skúsenosti s firmou Helvetia Apotheke

majkaj82
27. máj 2015

Dobrý deň, prosím Vás má niekto skúsenosti s firmou Helvetia Apotheke a s pravidelným zasielaním produktov každých 20 dní? Aký je postup pri zrušení zásielok? Ďakujem za Vaše odpovede.

ciernyj
7. feb 2017

Moja dráha pekne píšeš, ale to ,že zavolajú 80 ročnej dôchodkyni ,ktorá si nevie hneď uvedomiť čo všetko je za ponkov a v rozhovore povie áno a je tam kde nechce byť
a ak sa ešte hneď nezverí rodine, tak potom je problém na svete ,čo keď zdvihne dieťa a povie do telefóna áno, tak aj jemu pošlete ponuku ,ved to je choré sa oháňať nahratím hovoru a potom robiť nátlak ,že to tak chceli,nikdy neviete kto je na druhej strane telefonátu a považujem to len za vypočítavosť a hyenizmus zo strany ponuky za každú cenu niečo predať, ,

nettarinka
14. feb 2017

@operatorka jasne....a operátori v call centrách ryžujú na týchto predajoch cez telefón....poznáme to....majú fixný plat a ešte bonusy za každý hovor....napríklad z 200 oslovených majú denne "len" 30 predajov, čo je pre nich "úbohosť"....
8 hodín oblbovať ľudí a potom sa rozčuľovať na fajčiarke pri káve...každý jeden taký hovor treba ignorovať a nie nabíjať firmám a operátorom vrecká...kdeže by operátori bolo spokojní len s minimalnou mzdou...musia k tomu mať aj bonusy....inak sú zlí, nervózni a upadajú do beznádeje... 🙂

nettarinka
14. feb 2017

@ciernyj presne tak ako to píšeš....tiež som pracovala v call centre a práve mala na starosti odpočúvanie tých hovorov....chúďatka tí starčekovia...mnohi ani nemali páru, čo sa deje, hlavne, že operátor sa nabalil....a pribudlo mu na vyplatnej paske okolo 0,50€ za kladný hovor....ÚBOHOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!

larix
8. mar 2017

Môžem len potvrdiť negatívnu skúsenosť s touto "spoločnosťou" a jej nekalými praktikami, NIKDY VIAC! Nechápem ako je možné že ešte existujú.. . ,

zgk
8. mar 2017

Mila operatorka, Tvoja odpoved vysvetluje ako to funguje, iba neviem, ci to tejto komunite pomoze, ked reaguju napr. ako 1simuska1: " Včera mi volali, ja blba som pristupila na zaslanie startovacieho balika za postu 2,99e, dnes tam volam na cislo z ktoreho mi volala ta zenska. Jednoducho to neprebeeiem a hotovo". Najprv suhlasi a potom sa vystatuje s tym, ze to jednoducho nepreberie a basta. Tak potom je fakt blba. Cela tato histeria je neskutocne paranoidna. Ved tu ide o normalne pravidla, ukludnite sa, nemusite si nic objednavat, len nebudte take lakome na tu prvu zasielku za cenu postovneho!!!

liberte05
26. mar 2017

Ahojte 🙂 Aj mne volali. Pani povedala, že mi pošlú vzorku, ktorú si vyskúšam, či mi bude vyhovovať a či súhlasím so zasielaním daného výrobku každé 2 mesiace.
Nič som na pošte neprebrala osobne. Našla som v schránke obálku (myslela som si, že to je vzorka daného produktu), hoci som ju neprevzala.
Namiesto vzorky však drzo poslali rovno ďalší balíček (ďalšia dávka) spolu s faktúrou na úhradu. Ostala som z toho v šoku. Takto chytajú ľudí. Tiež mi poslali ďalší list, že to treba uhradiť, lebo k sume budú pripočítané administratívne poplatky.
Po telefonáte s nimi som zrušila ďalšie posielanie. Ohradili sa, že môj telefonát majú nahratý. Zrejme ich treba odbiť a potom dajú pokoj. Už dva mesiace mi nič neprišlo.

ferdas77
29. apr 2017

Dobrý deň táto spoločnosť je podvod objednal som si tablety za 22 euro a stále nič. Keď som tam volal tak mi bolo povedané že to už poslali ale pravda to nieje lebo je to už štvrtý týždeň a nič.Tuto stránku treba zrušiť.

lucka313
26. máj 2017

Ako to mám zrušiť prosím vás nikto nedvíha alebo položí. Teraz prišlo že nedoplatok 14,97. Alebo že neplatné číslo. Ak sa tam nedovolam bude sa to riešiť cez políciu.

dodkes111
8. jún 2017

Čo sa stane ak nepreberiem zasielku?

maduke
23. jún 2017

ahojte..co ja vam poviem...pred istym casom mi volal panko,asi mlady chalan, ktory nevue kto je dojciaca mamicka...nukal mi ich produkty, dal mi na vyber, co by som chcela vyskusat, najskor som nic nechcela, potom ma napadlo ze teda za cenu postovneho sa to oplati vyskusat, tak som povedala dobre nech mi posle na stdce a cievy...ale pytala som sa ho ci je to zavezna ponuka, tvrdil ze nie a este ked som sa spytala ci je to vhodne pre dojciace mamicky,tak povedal ze nevie ale malo by to byt vhodne aj pre dojciace mamicky.. .fajn..objednala som si teda..prisiel mi balicek za cenu postovneho...otvorim a citam, ze nevhodne pre deti do 3 rokov, tehotne a dojciace zeny...super...tak som im hned volala ze tp chcem zrusit,aby mi uz nic nechodilo,lebo som nastvana,ze ma ten pan oklamal, hned mi nukala produkt vhodny pre dojciace mamicky,ale som ho odmietla, ze uz od nich nechcem nic, no ale ze uz mi poslali aj druhy balicek, tak ked mi pride,nemam ho ani otvarat, ale postou obratom poslat nazad,..este som sa spytala ci bude tym vsetko zrusene a ci mi uz nebude od nich nic chodit, povedala ze uz to bude zrusene a nic mi uz nepride..tak cakam na ten balik, poslem nazad a uvidime co bude dalej..budem informovat...

anjika42
29. jún 2017

Mne volali pred chvíľou, malé chúďa mi zobudili - musím si dať tichšie zvonenie - hehe a vraj čo robím pre svoje zdravie? Som jej mala povedať, že som onkologická pacientka, možno by mi pomohla - prípravkami za tisíc euro.

lukas897
3. aug 2017

Zdravím dakujem že ste sapodelili o svoje skúsenosti s touto firmou ale nikto neodpovedal k veci že čo sa stane ked nepreberiem prvú zasielku za tie 2,99? toto sa pýtala už aj pani dodkes111
Čo sa stane ak nepreberiem zasielku?

A zatiaľ nedostala odpoveď tak by som vás poprosil o odpoved že ked im to pošta pošle naspäť že či nebudú pýtať náklady za poštovné a že či som povinný uhradiť tie náklady ? Za odpoveď ďakujem

katyt
9. aug 2017

Ja beriem od tejto firmy probiotiká, pretože su cenovo vyhodnejsie. Raz ked som si objednala cez telefón probiotics poslali polovicu balenia s kratšou a oolovicu s dlhšou expiraciou. veľmi ma to rozčúlilo, zavolala som im a bez problémov mi doposlali další balíček cerstvejsich probiotík s tym, že povodne nechceli odomňa ani vrátiť, ani zaplatiť. Posielajú mi iba vtedy, keď zavolám. Zo začiatku sa tiež snažili o pravidelne zasielanie, ale som im to vysvetlila a odvtedy nemám s touto firmou žiadne problémy.

majkalenpalinkova
21. aug 2017

@meredithe ahoj ja som rusila a bez pronblemov a poslali mi balicek na nohy.za dobru cenu

oliverko17
12. okt 2017

@sissk mne spravili to iste a ked som tam volala, ze to nezaplatim a poslem balik naspat, ze kludne mozem ale zaplatit

oliverko17
12. okt 2017

@operatorka volala som naspat hned, kedze som sa

kf1
16. feb 2018

S touto spoločnostou mám veľmi zlé skúsenosti. POslal som im 2. balíček zpäť , aj tak
chceli zaplatiť . Tak som poslal i mail , že už od nich nič v živote nechcem. Upomienky o nezaplatení chodili stále ,až som musel zaplatiť ich vymáhačom dlhov ,a to väčšiu čiasku. Preto : 1. ak Vám zavolá táto firma - ihneď zložte telefón . 2.ak im niečo vrátite zpäť , že to nechcete , obetujte peniaze a pošlite im to "doporučene do rúk adresáta" . Len tak môžte dokázať ,že ste im to vrátili . To bola moja chyba , že som to doporučene neposlal !!!

kf1
16. feb 2018

@lukas897 Pozri si moj prispevok z dneska t.j. z 16.2.2018 od kf1

kf1
16. feb 2018

@zgk Ty hovoríš ,že ide o normálne pravidlá !!???? Tomu hovoríš "normálne" . Taká firma by už dávno mala byť zrušená a jej vedenie by malo byť v base !!!

majkalenpalinkova
17. feb 2018

@kf1 ano aj mne sa stalo to ze mi poslali tabletky na chudnutie za 30 e
a ja to uz nechceem davno len maju moju adresu poslala som to spet doporucene a volala som im nech mi viac neposielaju nic ,a ze tam uz nebyvam na tej adrese a hadam bude pookoj

lubajaroslav
31. mar 2018

Ja mam od nich uz druhy balicek a som spokojny,Prvy krat som objednal neaky balicek na klby pre mojho ocina vzdy to boli iba jednorazove objednavky, druha mi prisla vcera a je super .som s nimi spokojny.neotravuju casto a su mily ked clovek nic nechce tak si nekupi nic .tak ako v obchode

zgk
3. apr 2018

@kf1 Uz sa tolko vsetci nerozhorcujte. Nedajte si nic poslat "iba za cenu postovneho" (lakomci) a ziadne zasielky od nich jednoducho nenasleduju. A ked si aj nieco predsa kupite a dalsie uz nechcete, nikto vam nic nasilu neposle. Neznamena to, ze po kupeni si nejakeho vyzivoveho doplnku vam budu automaticky stale posielat dalsie a dalsie a musite platit. Neklamte a nehystercite. Uz davno som si od nich nic nekupila a nie som nijako ohrozovana, nevolaju mi a keby - poviem, ze si neprosim. Kde je problem?

martinka152
8. apr 2018

Ja som si už sice davno objednavala vyzivove doplnky ale nemala som ziaden problem z pozqstavenym objednavok

wallus
28. máj 2018

Ak suhlasite s bezplatnym zaslanim, daju vam to zaplatit, ak nazaplatite zacnu od vas vymahat cez inu spolocnost, ktora sa tvari sa ako exekutor ale nie a nema ziadnu oporu v zakone. Neznali ludia sa zlaknu a radsej zaplatia i ked nemusia.
Odporucam vsetko od nich hodit do kosa a zbytocne s tym nezabijat cas.

juris851
8. jún 2018

Dobry den, potreboval by som radu. Tiez mi to ponukli,prvy balicek prisiel ale to som nevedel,ze to budu posielat kazdych 20 dni. Po dvoch mesiacoch mi prisla vyzva zaplatit startovaci balicek a dalsie dva ktore som nedostal. Tak som tam volal aby to zrusili, zrusili to ale prisiel dalsi dopis na zaplatenie. Neriesil som to a o mesiac mi prislo zaplatit 51,- e z vymahacskej firmy ,,credit expres,, volal som tam ze to nezaplatim ale neprijemna pani mi povedala ze dlh bude narastat a daju to k sudu. Co s tym? Mam sa bat?

maduke
11. jan 2019

@maduke ...len tak mimochodom, ten druhy balik mi este stale od nich neprisiel, ale ani mi uz nik od nich odkedy som to telefonicky zrusila, nevolal...zatial som spokojna

romcis
19. mar 2019

@lubajaroslav Dobrý deň, môžem sa opýtať chodí vám od nich niečo, môj otec si objednal balik za 24e teraz mu to prišlo a keď som pozrela na nete recenzie na túto spoločnosť ostala som zhrozená čo mu teraz bude chodiť, ale on mi povedal že pani ho ubezpečila že to je jednorazová objednávka, tak neviem či to máme vrátiť napísať im zrušenie zmluvy alebo to mam uhradiť a dúfať že počul dobre že je to jednorazové

lubajaroslav
19. mar 2019

@romcis dobrý deň momentálne nie nechodí už nič, ak vám povedali ze je to jednorázová objednávka tak vám príde a ďalšiu už nedostanete.

12sima3
20. mar 2019

Presne taká istá skúsenosť ako sissk neprofesionálny prístup pani na telefóne jedna arogantná krava (spory za výraz) s touto firmou nestrácajte čas baby prídete len o nervy. Akože pani na telefóne matrosku vytocila. S horším prístupom som sa ešte nestretla

marienka56
25. apr 2020

Ja s nimi nemám žiadne problémy. Keď vravia, že je to jednorázová ponuka, je to naozaj tak. Mám s tým už skúsenosti, asi 3 x som od nich brala nejaké produkty a všetko bolo OK. Keď nechcem, akceptujú to.