Skúsenosti s gélovými nechtami

ela120
28. mar 2015

aku mate skusenost z gelovymi nechtami?ako dlho vam vydrzali?

penelope2066
28. mar 2015

Ja ich mam pomaly druhy tyzden a celkom v pohode.Mam male lozka a spravili sa mi po krajoch bublinky ale nechtarka mi to vcera opravila.

jama16
28. mar 2015

Ja som ich mala a za tyzden my dost vyrastli.ale mne dost rychlo rastu tak neviem.je to individualne. 🙂

l3yla
28. mar 2015

@ela120 Mne cca 3 týždne ale to som ich už mala riadne vyrastené. Manikérka mi hovorila že tak priemerne každé 2týždne dorábka. Ja som ich mala 2x a riadne to dalo zabrať mojím nechtom ,takže teraz preferujem pekne upravené ale svoje. 😉

penelope2066
28. mar 2015

Ja som si ich dala z dovodu,ze svoje som si obhryzala,ale neplanujem ich mat nejaku dlhu dobu.Pojdem este zoparkrat na dorabku a uvidim co dalej.

stepanka274
28. mar 2015

Velmi dobra vec, ja chodim kazde 4 tyzdne, som velmi spokojna, stale upravene ruky

vroni
28. mar 2015

ja som mala gelove nechty skoro pat rokov. Potom odisla moja nechtarka do zahranicia a ja som za nu nenasla vhodnu nahradu (tj taku, ktora robi dobre AJ rychlo. Fakt ma nebavi kdesi cucat hodinu a pol ako orlica so zlomenym pazurom alebo dat po tyzdni opravovat prvy odlomeny nechet) Tak teraz nosim svoje, ale pat rokov gelu im velmi pomohlo, prestali sa stiepit a su pomerne pevne, takze pozitivna skusenost po kazdej stranke...