Skúsenosti s hypnózou

bielavila
31. máj 2017

Baby taka divna otazka, ale moc ma to zaujima, ma niekto skusenost s HYPNOZOU? potesia ma hocake prispevky(aj minule zivoty, vyliecenie psychickych traum....) s ktorymi ste ochotne sa podelit, ale najviac ci sa da tymto sposobom zbavit zlozvykov (fajcenie, prejedanie, obhryzanie nechtov, vytrhavanie si vlasov,nekontrolovatelne skrabanie...) dakujem

mischelin89
1. jún 2017

@bielavila ja som bola na regresnej hypnoterapii, cize minule zivoty, ale normalne pri vedomi, akurat som nemohla otvorit oci.

Ale ja som neriesila zlozvyk ani traumu, skratka som vedela, ze mam v zivote cloveka, s ktorym sa nestretam prvykrat a chcela som pochopit, co sa medzi nami stalo, ze sa ku mne chova tak hrozne. Mne na vyliecenie stacilo vidiet to, aby som chapala a mohla uzavriet.

Nazreli sme do osmich zivotov, v dvoch z nich bol aj tento clovek.

Ja osobne som videla kusky z toho zivota, vedela som opisat pocity, kto mi ublizil, komu som ublizila ja, vedela som ako vyzeram a na konci som dokazala svoj zivot zhodnotit ako celok, ze aky bol, kde som urobila chybu. Niekedy som videla, ako ma zabili. Dvakrat nozom do chrbta, nebola som moc oblubena :D

Bolo to v BA, stalo to 45e myslim.

Ale na zlozvyky sa regresia predpokladam nehodi 🙂

barruna
1. jún 2017

Ja by som tiez chcela nieco taketo velmi vyskusat ale celkom sa bojim :/ Ako tiez by ma zaujimalo ako vyzrali moje minule zivoty a mozno sa aj tak lepsie spoznala, teda aka som v skutocnosti a ci sa nieco z mojich minulych zivotov stale opakuje, ze sa to zakazdym stane ale ci mam stale nejaku rovnaku vlastnost a podobne. Rada by som sa raz odhodlala.

monicka144
1. jún 2017

Vôbec to nie je divná otázka, mňa takéto veci veľmi zaujímajú ale zatiaľ som nemala možnosť také niečo vyskúšať :/ Chystala som sa dlho lebo som chcela pomocou toho vyriešiť jeden zdravotný problém ale nakoniec sa to uzavrelo a už som nemala dôvod ale tieto minulé životy sú tiež celkom lákavá vec

bielavila
autor
1. jún 2017

dakujem baby za odpovede, aj mna to velmi zsujima, ale viac zo ci by hypnozs mohla pomoct zbavit sa zlozvykov, taku skusenost nemate? dakujem

zeptepi
8. sep 2018

@bielavila Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk

zeptepi
8. sep 2018

@barruna Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk

zeptepi
8. sep 2018

@monicka144 Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk

zeptepi
8. sep 2018

@barruna Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk

brona9
4. jún 2019

Zdravím 🙂 Máte niekto pozitívne skúsenosti s hypnózou? Najlepšie Košice, Prešov, Východné Slovensko (ale môže to byť pokojne aj iné mesto(. Vedeli by ste mi, prosím, poskytnúť bližšie info? 🙂 Ďakujem.