Skúsenosti s oriflame katalógom.

sarabridzikova
28. nov 2019

Ahojte,
viem že je to asi blbá otázka, ale mohol by mi niekto kto objednava s oriflame poradiť?
Zaujímalo by ma ako je to s katalógom keď si nič neobjednám, ako mi príde ďalší?
A taktiež ako mi príde prvý katalóg po registrácií? Poštou? 🤔
Ďakujem.

florianabotosova
28. nov 2019

@sarabridzikova keď si raz neobjednam nič sa nestane myslím ze dve objednávky nemusíš objednávať ale tu tretiu by si už mala. No katalógy ti budu chodiť poštou keď nebudeš niektorú kampaň objednávať. Aj prvý ti príde poštou. Keď objednáš tak ti v balíku prídu výrobky, katalóg, bussines and beauty, a nejaké brozury

sarabridzikova
autor
28. nov 2019

@florianabotosova a ako sa tam registruje? Stačí vyplniť ten formulár na nete?

florianabotosova
28. nov 2019

@sarabridzikova myslím ze áno ja som bola priamo v Oriflame kancelárií ale si myslím ze stačí keď vyplníte na nete

sarabridzikova
autor
28. nov 2019

@florianabotosova aha dobre ďakujem

florianabotosova
28. nov 2019

@sarabridzikova za málo 🙂

maria3434
28. nov 2019

Nepíšu tieto informácie na ich stránke? Poprípade skús či majú infolinku možno ti poradia

sarabridzikova
autor
28. nov 2019

@maria3434 na nete bolo vždy niečo iné. Na jednej stránke že to chodí s výrobkami, na inej zase že poštou. Ale možno som aj prehliadla niečo.

paladia
28. nov 2019

@sarabridzikova ahoj, ja robim oriflame uz 13 rokov. Objednavat nemusis pravidelne, staci raz za 17 kampani. Ak pocas 17 kampani neobjednas,nic sa nedeje,iba ti registracia zanikne bez akejkolvek sankcie. Katalog je vzdy jeden pribaleny v balicku s tovarom a pripadne si vies viac ks pridat do objednávky. Ak neobjednavas,pride katalog postou.

sarabridzikova
autor
28. nov 2019

@paladia a stačí sa teda registrovať na nete?

liliana363
28. nov 2019

@paladia zdravim, prosim vas je este k dostaniu pansky parfem free attitude? Zeleny, kovovy vrch a myslim ze to bola 50ml flasa. Je to uz hodne davno co som ho kupila.

sarabridzikova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paladia
29. nov 2019

@liliana363 tento produkt je uz dlhsie nedostupny,prestal sa vyrabat
@sarabridzikova staci vyplnit formular na stránke, ak mas sponzora,teda človeka,na ktoreho sa v pripade potreby obratis o pomoc,treba uviest jeho reg.cislo,aby ta k nemu priradili.

sarabridzikova
autor
29. nov 2019

@paladia aha. Dobre ďakujem

sarabridzikova
autor
3. dec 2019

A ešte by som sa chcela spýtať že či sa to dá zaplatiť aj na pošte keď si pojdem pre balik alebo iba na faktúru.

florianabotosova
4. dec 2019

@sarabridzikova áno dá sa pri objednávke si dajte dobierku vtedy zaplatíte na poste

sarabridzikova
autor
4. dec 2019
sarabridzikova
autor
12. dec 2019

@florianabotosova prosím Vás ešte by som sa chcela spýtať. Včera som si na pošte prebrala balíček na dobierku. Zaplatila som zaň, ale v aplikácií mi stále ukazuje Dlh - 51€. Prosím Vás čo s tým mám robiť? Ďakujem za odpoveď.🙂

paladia
12. dec 2019

@sarabridzikova pripisanie platby trva 2-3dni. Treba pockat.

sarabridzikova
autor
12. dec 2019

@paladia ďakujem

kekebubu
29. apr 2020

ahojte, viete mi prosim niekto poradit ci sa vyraba tento krem, alebo ak ma iny obal ktory to je?

kekebubu
30. apr 2020

@paladia ďakujem za info 🙂

romana_betterstyle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz