Skúsenosti s účinkom tabletky PO Escapelle

ni_kolka_ta
12. jan 2020

Ahojte. Mate nejaká skusenost s úžitok tabletky PO(escapelle) ? Stalo sa že by nezaucinkovala ako mala? Ďakujem za každú odpoved s podelenie sa o skusenost🙈

maca1984
12. jan 2020

Skusenost mam,zaucinkovala ako mala ale aj mi cely cyklus rozhadzala

lenkakravcova
12. jan 2020

@ni_kolka_ta Tak ono sa tam píše v letáku, že ak je žena tehotná tak to nespôsobí potrat. Iba ak ešte nie je tak to zamedzí ovulacii, uhniezdeniu.

ni_kolka_ta
autor
12. jan 2020

@maca1984 a môžem sa spýtať za aku dlhu dobu si si ju dala po styku?

maca1984
12. jan 2020

@ni_kolka_ta do 8 hodin to bolo max

ni_kolka_ta
autor
12. jan 2020

@lenkakravcova hej veľa som čítala letáky čo sú na nete,len jedno je “len písmenka” a druhé zase skúsenosti 🙂

ni_kolka_ta
autor
12. jan 2020

@maca1984 a mala si aj vedľajšie účinky neake? A ak sa môžem spýtať cyklus ti rozhadzala už na stalo či len určite obdobie ?

maca1984
12. jan 2020

@ni_kolka_ta jediny vedlajsi ucinok bol ten rozhadzany cyklus.A ten mi rozhodil na 3 mesiace,potom sa to naspat urovnalo.Chvalabohu.A naladova som bola teda extremne 😀

pininka1
12. jan 2020

Kamoška ju použila a ma krásneho synceka. Ešte bola aj plne dojčiaca s dcérkou, proste nezabrala.

azbestica
12. jan 2020

Ja som to riesila s kamoškami a ziadna nemala ziaden problem ja tiez nie, možno silnejšia menštruácia. Escapelle je 3 dni po styku elleone je dokonca 5 dni po styku (ten mam na predaj kupovany nedavno)

hrasocek12
12. jan 2020

@ni_kolka_ta kolegyna si ju dala hned po sexe a o dva tyzdne si nasla dve ciarky..babenko je zdrave chvalabohu.. ani ta tabletka nie je 100% ..vela zien po nej ostalo tehotnych aj tak

smile31
12. jan 2020

@ni_kolka_ta ahoj ja som ju kedysi mala a všetko išlo tak ako malo.... Pred nedávnom sa nám stala s mužom nehoda a šla som si ju kúpiť do lekárne, no tam mi poradili ellaone, že je silnejšia a teda istejšie( nie som lekár neviem to posúdiť) escapelle ak si pamätám mi cyklus vôbec nerozhadzala no ellaone ano alelen ten prvý mesiac(mrchu som mala slabú asi týždeň a potom prišla normálna)...

lucyminarik
13. jan 2020

Skúsenosť mám a zabrala. Ale mala som také stavy, že som bola zúrivá a plakala som, úplne sa mi zbláznili hormóny.

ni_kolka_ta
autor
13. jan 2020

Baby už som ju aplikovala aj ja na seba stále rozmýšľam nad hlúposťami ale to je len o psychike že mám stavy že čo ak nezaberie čo ak to a to čo ak hen to. Snažím sa nemyslieť na to no aj tak to mám v hlave. Mám už jednu dcérku a nejsom pripravená na ďalšie nikdy som nemala za svoj život takúto skusenost a neverila som ani tomu že práve ja dávam do seba tento bordel keďže som aj proti hak. 🙏 len fakt verím v to a difam že bude všetko bez problémov som nastavená že v hlave tak že odstupom dvoch týždňov si musím pre svoj pokoj urobiť test.

nika3_9
14. jan 2020

Mne escapelle nezabrala

ledgerka
14. jan 2020

zobrala som raz ale ktovie ci zabrala. Netusim ci by som bola tehotna keby som ju nezobrala. Par dni neskor som ale citila velmi cudne, ako na drogach, nervozna, az som sa triasla, bolo mi divne. Menstruacia prisla asi 5 dni po zobrati a bola bolestivejsia a aj silnejsia. Riadny humus no, dufam ze nikdy viac.

ni_kolka_ta
autor
14. jan 2020

@nika3_9 nezabrala? A koľko si si ju dal po styku prosím tá ?

nika3_9
15. jan 2020

@ni_kolka_ta na ďalší deň ráno sme šli do lekárne a hneď doma som ju užila. Čiže pár hodín 🙂

linexys
15. jan 2020

@ledgerka podobne, len ja som sa cítila divne už po dvoch hodinách po užití..triasli sa mi ruky nervózna, reakcie buď spomalené alebo zas moc rýchle .Nebola som schopná ísť ani na poobednú.. Je to bordel..

michi29
13. dec 2020

@ni_kolka_ta smiem sa spýtať? Viem že to už bolo dávno, ale zabrala Vám nakoniec tableta prosím Vás? Ja som na tom presne podobne ako ste to popísala, tie stavy sú strašné a tiež mám jedno dieťatko, a hendikepované čiže ďalšie sa bojíme mať.
Ja už som si po 18 dňoch od styku robila testy dve každy inej značky a vyšli negatívne, no aj tak mám strach...

lenkavuduy
4. máj 2021

@pininka1 môžem sa opýtať, dieťatko má zdravé ? 🙏

pininka1
4. máj 2021

@lenkavuduy ano,uplne, uz chodi do skoly

lenkavuduy
4. máj 2021

@pininka1 dakujem