Skúsenosti s vrátením tovaru v Sinsay

vellllo_70
22. júl 2021

Ahojte máte skúsenosti s vrátením tovaru v Sinsay? Štítky na oblečení mám plánujem to poslat na vlastne náklady cez poštu. Za ako dlho vám vrátili peniaze? Ďakujem.

dobkovci
22. júl 2021

@vellllo_70 Zdravim .posielala som cez poštu .nič som nevytlacala napísala len na papier a nebol najmenší problém .nepamätám si presne ale veru dlho to netrvalo vrátenie eur .

a_adamcova
22. júl 2021

Oni majú na stránke formulár na vrátenie, ten si vyplníte a potom príde kuriér preto. Iba mu to odovzdáte. Netreba ani nič vypisovať, kuriér bude mať štítok, ktorý nalepí na balík.

vikus17489
22. júl 2021

@a_adamcova ano tak som vratila raz tovar aj ja. No uz som celkom na to dosla ake velkosti si mam objednavat. kedze oni maju take by som povedala sirsie velkosti ako je normalne zvykom

barruna
22. júl 2021

Ja som raz reklamovala a mohla som to zaniest priamo do predajne, pokial ju mas blizko tak to vyuzi

vellllo_70
autor
22. júl 2021

Ďakujem vam pekne za odpovede už som si všetko našla a ešte sa chcem spýtať nie je problém ak som to nedala do ich pôvodného sáčku? Ten sa mi roztrhol a nechcela som to zalepovať ako mongol lepiacou páskou 😂😂🙈

vellllo_70
autor
22. júl 2021

Od nedele som sa neskutočne tešila na rifle ktoré som si objednala ale mali nízky pás tak radosť hneď prešla 😞😂