Skúsenosti so stránkou sk fashion?

zuzka325
2. máj 2019

Moc prosím skúsenosti zo stránkou Sk fashion

katarinaktk
3. máj 2019

tiež by ma zaujimalo... je vela stranok, ktore maju super nafotene oblecko a pod a keď ti pride pošta, je to lacna čína

sunshine999
7. máj 2019

Odporúčam navštíviť FB skupinu s názvom Bazár pre ženy a opýtať sa tam, resp. vyhľadať ich skupine cez lupu, či sa o nich náhodou niečo nepísalo. 🙂

rora
7. máj 2019

Takychto stranok je na fb more a je to fakt hazard so svojimi peniazmi kupovat odtial. Konkretne tato stranka je celkom nova, z dec.2018... vypnute recenzie.... trznicovy tovar (polsko, turecko....) materialy sa uz fotky daju lahko odhadnut... ja osobne neviem co ludi láka nakupovat tymto sposobom a chciet tento tovar... zvlast ked mame na vyber more overenych znackovych eshopov ktore maju (aj momentalne) vsade zlavy... Sinsay, HM, Reserved, Mohito, Gate, Orsay.... atd.... chodia mi same newsletteri s akciami.... tovar sa da vratit, peniaze dostanete naspat... od smejdov na fb mate ake zaruky? Ved je to vsetko na cierno predaj

simca06022011
7. máj 2019

Odfotiť produkt a dar vyhľadať v Aliexpress a uvidíte 😁 väčšina veci je čina...

bubak26
5. feb 2020

Neodporucam, skusila som a naposledy.... kvalita otras, sumu uz druhy mesiac vracaju... a stale hadzu nove veci... vsetko dovoz a jednanie nula bodov... reklamovany tovar sa mi vratil...

ninka1234
19. feb 2020

ani ja neodporúčam. Tovar nekvalitný a komunikácia zamrzla keď som ich žiadala a vrátenie tovaru a peňazí. Ignorujú správy, aj keď vidím, že si ich prečítali. Nikdy viac nakupovanie cez internet.

kobitka
3. mar 2020

odo mna chceli vopred na ucet 20 e , objednat som chcela 3 kusy cca po 15 e-16e, divne cele. Vraj ak mi nebude dobre nevratia peniaze al elen vymena za iny to tovar. No a ked nebude uz vacsia velkost tak nevedela povedat ze za aky , ze hocijaky ..takze ak nevracaju peniaze neberiem nic a neposielam vopred nic.

nattyjus
16. mar 2020

@bubak26 máte recht.... chyba bola že som niečo objednávala.... už 7 dní sa snažím o to aby som mohla vrátiť tovar (kde mimochodom majú napísané a čo platí skoro všade ,,vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu" ani raz mi neodpísali ) zuzka325 neobjednávajte!

nattyjus
16. mar 2020

Určite neobjednávať! otrasný prístup... tovar mimo toho čo je na obrázku ...

bubak26
16. mar 2020

@nattyjus poslala som im to na dobierku, s tym ze to pri vyzdvihnuti zaplatia, tak sa minpodarilo dostat peniaze od nich

nattyjus
17. mar 2020

@bubak26 prosím a na akú adresu náhodou si už nepamätáte? ... Lebo sú úplne nezodpovedné a vôbec ani nereagujú na moje správy...

kobitka
1. apr 2020

otrasny tovar, velkosti nesedia, komunikacia tazkopadna, vypytuju peniaze zalohu vopred na divny ucet a ked chcete vratit tovar peniaze tak ze NIE, ze len vymena a ked nemate za co menit vyhrazaju sa! Vulgarne nadavaju cez FB. Dnes som podala podnet na SOI a financnu spravu ci je tento predaj bez pokladnicneho bloku alebo fakt. vobec v sulade zo zakonom. Mne nebude daka Kristina Buchtova nadavat cez FB ked ich tovar uz nechcem

marry1515
17. apr 2020

@kobitka dobrý deň, prosím vás ako ste dopadla s tou fin, správou? Tiež nad tým uvazujem

kobitka
6. máj 2020

@marry1515 napisala som tam mail a odpisali ze eviduju a preveria

janulik270
6. máj 2020

@kobitka pisem vsm.Ss

vladimirap
12. júl 2020

@ninka1234 aj ja mam momentalne taku istu skusenost. Ako to u Vas dopadlo nakoniec? Mna uplne ignoruju, poslali mi poskodeny tovar, chcela som ho vratit a ignoruju moje spravy. Mam v tych veciach 84 eur... 3 veci poskodene, 1 vec mi poslali inu ako som objednala a 2 veci mi nesedia. Dobra mi je len 1 tunika, cize mam tuniku za 84 eur 😢

ninka1234
12. júl 2020

@vladimirap nijako, penazí som sa nedočkala . Napísala som aj na SOI, ale ich odpoved bola, že pokial nemám pokladničný doklad, nemajú to ako preveriť. Oni upozorňujú ľudí aby nenakupovali cez internet.

janulik270
12. júl 2020

@ninka1234 to je riadna sila.ze oni potrebuiu blocek.Naco je SOI ked predavaju na cierno,bez blocku,oni su naco.Kopec nas je ktore boli oklama e.Dnes som.z jednou pisala ktora informovala SOI a udpoved ziadnu nedostala

ninka1234
12. júl 2020

@janulik270 ja som na odpoved čakala mesiac a aj tak ma nepotešili. Proste všetci "podnikatelia", ktorí prostredníctvom FB klamú, sú nezraniteľní. Teba po urgenciách jednoducho zablokujú a oni si predávajú , klamú a zarábajú veselo ďalej.

janulik270
12. júl 2020

@ninka1234 toto je na zaplakanie.Ze SOI nic s tym nespravy.Trebalo by informovat starostu Velke Ulany lebo tam maju aj predajnu

ninka1234
13. júl 2020

@janulik270 to je celkom dobry napad

simca06022011
13. júl 2020

No v prvom rade pokladničný doklad od žiadneho eshopu nedostanete. Čiže treba skúsiť tu SOI a piiiisomne. Oficiálne a doporučene. Printscreen kontaktov ich, objednavky, doklad o úhrade (ak sa platilo kurierovi). Bohužiaľ na SOI nie vždy sedí človek co vie. A dám vám radu do života... Eshop musí zo zákony spĺňať kopu podmienok, v prvom rade neexistuje objednávka cez fb správu s adresou a názvami tovaru 🤦‍♀️ majú kopu kontaktov, kontakt na SOI kam spadajú... Všeobecne podmienky, GDPR... Toto všetko SOI kontroluje. Pokutuje. Čiže okrem iného treba tej SOI napísať ze nedodrzuju aj toto.. Problem môže byť že oni nemajú koho skontrolovať ak tam nie je presne uvedené kde je prevádzka atď... Co kľudne môže byť dôvod prečo to neriešia.
Taha sa to ale roky, čiže nechápem ako to dievky robia. Treba zobrať chlapov, sadnúť do auta a ísť im vysvetliť co-to... Plus začnite ich nahlasovať Facebooku a vymazu ich. Kliknúť treba na získať podporu alebo nahlásiť stránku.... A napíšte tam co mate na srdci...

janulik270
13. júl 2020

@simca06022011 vsade som.pisala recenzie,Dnes som pisala na Velke Ulany do skupiny.Ich stranka bola nahlasena viac krat.Predajn maju VO velkych Ulanoch adresa sedi su to Cinania.Raz som objednala z eschopu a normalne mi prisiek doklad.Bol zabaleny pri tunike

simca06022011
13. júl 2020

@janulik270 doklad bol faktura, nie pokladnicny doklad. Eshop je POVINNY vystavit fakturu. Preto soi nema preco pytat pokladnicny doklad. Nahlasenie som nemyslela, SOIke ani recenziami.. ale normalne ako podvodnu stranku facebooku, oni pri viacerych podnetoch skupiny vymazavaju alebo blokuju. A ak nemate doklad o kupe ako viete ze predajna je vo Velkych Ulanoch? Lebo tieto udaje byvaju prave vo vseobecnych podmiench uvedene a na zaklade nich Soi na kontrolu urcite pojde... Ako mam ale skusenost s miestnymi cinanmi, nic neurobia. Najhorsie je ze pokutku dostanu ked tak par eur ak vobec a idu dalej.. :(

janulik270
13. júl 2020

@simca06022011 O nich viem lebo som.ich nahlasila do skupiny Velke Ulany a jedna mi pisala ze maju tam.obchod,co su zac a ze dobre som napisala o nich lebo starosta ze o nich nevie.Podvidna stranka na fb bola tam.tiez nahlasena.

zuzik27111
16. júl 2020

Tiež neodporúčam, veľkosť nesedí a ešte k tomu mi poslali iné farby a o materiáloch nejdem ani hovoriť nikdy viac!!!A keď som to chcela vrátiť tak nikto neodpovedá aj keď správy sú prečítané.

janulik270
16. júl 2020

@zuzik27111 ludia na stranku pisu komentare aby si ludia dali pozor len majitelka je v kuse na nete do 10min maze komentare a blokuje ludi

zuzik27111
17. júl 2020

@janulik270 no ja to prežijem ale ta jej stránka s takýmto prístupom nebude dlho trvať aj na ňu prijde

janulik270
17. júl 2020

@zuzik27111 myslis ? Ju nikto nezastavy.Pisem ludom sukromne spravy denne 10 ludom aby dali pozor poniektore ani o sprave nevedia.Ona nin uz rok takto klame a klamat bude dalej lebo ludia sa nemaju ako o nich dozvediet ;(

simca06022011
17. júl 2020

Tak keď vás je toľko urobte si vlastnú skupinu a dajte spoločný podnet... Na soí, policiu, hocikam..