Skúšky v autoškole

pupetko263
9. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahoj zajtra ma čakajú skúšky v autoškole ale som sa rozhodla že nejdem dôvod celú autoškolu jazdy bol na mňa inštruktor nepríjemný a včera som mala jazdu 45 minútovú a hotová hrôza spravila som chybu a začal byť nervózny a povedal vypadnite z križovatky tak preto to chcem ukončiť neviem či robím dobre ale ten strach z toho všetkého no neviem neviem či je tu niekto kto sa vie trošku do mojej situácii cítiť muž mi povedal že to nechá na mňa rozhodnutie.☹️

doriiis
9. nov 2022

Nerobíš dobre...už len kvôli tým peniazom,čo si do toho vrazila.Upokojit sa,dať si medovkovy čaj,poriadne sa vyspať,vyčistiť si hlavu a zajtra s čistou hlavou na skusky

klarissa25
9. nov 2022

Chceš skončiť autoskolu len tak ? No nerobíš dobre..to len tak zahodis 800e, ak nie viac ?

slnecnica1987
9. nov 2022

Ahoj, v prvom rade chcem napisat, ze ta uplne chapem. Ja som mala zleho instruktora, nic ma nenaucil, neporadil, bol nervozny, mal hlupe poznamky... Jazdy som prerusila na dlhy cas a nevedela som co dalej... Tiez som to chcela nechat kvoli nemu, citila som sa uplne neschopna, ze to nikdy nespravim atd... Zmenila som instruktora asi v polovici mojich jazd. Ale vela ma naucil aj moj muz na takej vedlajsej ceste, cvicisko som mala natrenovane, vela mi pomohli videa na youtube... Skusky som spravila na prvykrat. Je to teraz uz 3 roky, jazdim denne, sice len po meste, ale je to super vec mat vodicak... Nenechaj sa znechutit nejakym instruktorom, ver si, dokazes to, ked nie na prvykrat, tak na druhy... 🙂 a druha vec, buduci rok budu vraj skusky sprisnovat, takze podla mna si to dokonci a budes potom rada ako ja 🙂 Ver si, upokoj sa, drzim palce 🙂

thoughtfulweirdo
9. nov 2022

Ja ťa chápem, celá autoškola bola pre mňa hrozný stres, tiež som nemala príjemného inštruktora a ani mi to nešlo. Na skúšky som ale išla, veď im hádam nenechám toľké peniaze len tak bez boja 😁 na prvý krát som nespravila, na druhý áno, čo som ani neverila 😅 ja úplne chápem, že máš z toho veľký strach, ale čo najhoršie sa môže stať? Že ich nespravis ani na 3x a budeš bez vodičáku, čiže stále v rovnakej situácii. O život nejde, nikoho zraziť ťa nenechajú 😁 ja som sa naučila, že je úplne v pohode sa niečoho báť, proste do toho idem so strachom a hotovo, či už sú to nejaké skúšky, pohovor, meeting, čokoľvek 😅

cairka
9. nov 2022

Ja ťa tiež chápem, ale hádam sa nenecháš odradiť jedným somárom. Skús, maximálne vyletíš, potom si dokúp jazdy (ale nie jednu, to nepomôže, ja som dokúpila 6 a 4 z nich prebehli v posledných 4 dňoch pred skúškou, 2 v týždni predtým. Inštruktora som na tieto dokúpené jazdy už mala druhého, lebo to tak vyšlo, mala som fajn inštruktora aj predtým, takže som nemala potrebu žiadať o iného. Inak ja žasnem, keď niektorí píšu zážitky z autoškoly, som myslela, že to bývalo len pred 20. rokmi takto, ale počujem často o inštruktoroch nič moc pekného. Ja som teda môjho obdivovala, dakedy by som sa ja sama zhúkala a on v klídku 😅

veronika3110
9. nov 2022

to myslíš vážne?? myslíš, že v živote stretneš len príjemných ľudí? a ked na teba niekto nebude príjemný ta sa zosypeš? zobuď sa... ktovie koho mal pred tebou, možno už ten človek pred tebou ho dostal do situácií, kde musel zasahovať alebo čo a už sa to proste vlieklo... ten človek má veľkú zodpovednosť
nehovoriac o tom, koľko peňazí to stojí..ale veď nechoď, zahoď peniaze a o rok si povieš aká si bola blbá a budeš si to platiť zase od začiatku.. nechápem ako rozmýšľaš..
ale osobne ti poviem, že tiež som mala poslednú jazdu deň pred skúškami a bola som taká vystresovaná, že som urobila chybu snáď všade... prešla som cez zákazy, v pripájacom pruhu som sa nepripojila ale išla cez čiary a zastávku autobusu, čo sa mi nikdy nestalo.. proste to bol hrozný stres a áno, aj inštruktor na mňa zakričal a to sme boli kamaráti...
a okrem toho na skúškovej jazde je inštruktor ticho, takže sa žiadnych pripomienok nemusíš báť.. stačí sa ukludniť, dávať pozor, policajt ti povie kám máš ísť a hotovo... je to chvíľka a potom sa tak uvoľníš, že nebudeš vnímať, že je v aute niekto s tebou

chadkroeger
9. nov 2022

čo si trubka? 🙂 ani náhodou, veď si si kurz zaplatila a teraz len pre takého somára prídeš o peniaze? Na tvojom mieste by som mu povedala, že sa ti nepáči ako sa ku tebe správa, nikto múdry z neba nespadol a ty si si za to zaplatila, ta nech sa ti venuje. Prípadne ak je možnosť tak zmeň inštruktora.

hefo
9. nov 2022

Koľko inštruktorov má tá autoškola? Normálne ich býva viac, tak ísť za majiteľom, či by bolo možné, aby ti dali iného inštruktora, lebo s týmto nedokážeš dobre vychádzať...

pupetko263
autor
9. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@hefo on je sebe sám pánom

monvitka
9. nov 2022

Určite na tie skúšky choď. Budeš to ľutovať, že si to neskúsila aspoň. No na mňa by skúsil takto vybehnúť...na skúške bude inštuktor držať jazyk za zubami, takže kľud.

martulik6
9. nov 2022

@pupetko263 za každú cenu to skús, veď nič nestratis iba môžeš získať. Čo keď ti to vyjde a to dáš? Nikdy nehovor nikdy...škoda by bolo peňazí, pokiaľ to vzdas bez boja, držím palce a verím že to zvládneš

monvitka
9. nov 2022

Ešte poznámka...na budúci rok budú tie skúšky trocha iná káva, 100 % vyššia náročnosť, tak len už kvôli tomu by som tam išla.

sendyle
9. nov 2022

@pupetko263 ja som mala tiež inštruktora dosť prísneho ze som sa bála vždy na jazdu ísť. N oale neviem ci by som všetko chcela obsolvovat ešte raz minimálne skrz peniazom dnešnej dobe to není malý peniaz. Hlavne zostaň pokojná. Pri jazde počúvaj co ti hovorí policajt alebo inštruktor ze kade máš ísť. A len sleduj premávku a bud v kľude zvládneš to! Stres je hnusoba ale skus ten stres trosku zmierniť a pôjde ti to super 🙂

zuzinabila
9. nov 2022

@pupetko263 neda sa ti zmenit instruktor? ja som menila za ineho v tej istej autoskole. tiey bol ten prvy neprijemny

martul
9. nov 2022

Aspoň to skús nevzdávaj to dopredu. Zajtra to spravíš a instruktorovi ukážeš aká si úžasná a on aký chudák.

marion30
9. nov 2022

@pupetko263 chápem ťa,tiež som mala takého inštruktora,no i cez veľký strach som tam proste išla.boli to moje peniaze nie ich..na prvý krát som spravila testy,cvičisko nie a proste len zo stresu,cvičisko bolo to najviac, čo mi išlo paradoxne..na druhý krát je tam horšie ísť a čakať na opakované...i tak som sa nevzdala a šla som,dala som to..moc ti držím palce 😘

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz