Sledujete niekto Poisťovňu šťasťia?

didusa.risulo
19. sep 2008

Ahojte, sledujete niekto poistovnu stastia?ja ano, vsetky serie, velmi ma bavi tento serial, a ked som este kojila svojho syna 2 tyzdne, akurat ho davali, takze je to moja srdcovka

mamartinka
19. apr 2010

inak lussy23 neviem kde si to vycitala ale dnes vam asi poistovna nejde.Bo na markize ide 20.00 Laska z Nebies a potom 23.05 112stka.A conan nicitel 23.45 Inak stale to spominam a pisem sem.Kto ma moznost kuk archiv Tv Nova tak tam ide zo vcera to iste co ma ist v pondelky na markize.

mamartinka
19. apr 2010

Inak na joj v programe je o 20.00 poistovna.Kazdy pise inak.

zelmirka1
19. apr 2010

poistovna bude po tom filme Laska z nebies, to robi markiza preto aby si zvysila sledovanost ked bezi na jojke showdance
preto menia program, lebo poistovna nema taku velku sledovanost.

sonnya
20. apr 2010

Tak nakoniec som si to dala nahravat a pozriem asi az v stredu, lebo dnes sledujem ordinaciu... ale je to sila, ze si len tak menia program, keby to aspon dali aj do tlace, ale oni nie...

laurinkadanielka
26. apr 2010

no dnes som si pozrela na nete poisťovnu no vyzera to zaujmavo jolana je asi tehotna a asi s tomašom 😉 😉 jej muž jej hovoril že by chcel druhe dieťa a mu povedala že si to ešte rozmysli a potom boli niekde na vylete a išla do lekarne že potrebuje vitaminy a pytala si aj tehotensky test

mamartinka
2. máj 2010

Tak Jolana je tehotna.Ale asi to bude Tomasove.Povedala to zatial len manzelovi. 😉 Dagmar nasla pri gracii odlozeneho chlapceka.

kacenka24
3. máj 2010

Kto nechce čakať do pondelka večera na Markízu a má Novu, tak tam ju dávajú deň predtým o 20.00 hod. V pondelok ráno už najnovšiu časť nájdete aj na nete. Tu je včerajšia celá epizóda, ktorú budú dnes dávať na Markíze: http://pojistovna.nova.cz/clanek/epizody/66-dil... 😉

lussy23
3. máj 2010

Teda, Jolana je tehotná. 😲

mamartinka
3. máj 2010

Pisala som to vcera lussy23.kacenka24 ja to tu babam pisem stale ze sa to da aj v archive nova pozret.Alebo co ide v nedelu na nove,to iste ide aj v pondelok na markize.

mamartinka
10. máj 2010

Baby vam ked ide v archive nova poistovna ide vam normalne?Mne to seka.

laurinkadanielka
10. máj 2010

mne to išlo dobre 😉

mamartinka
10. máj 2010

No ja dnes pozrem na markize.Pozeravam na nove v nedelu ale vcera nekuk bo isiel hockej.

zelmirka1
10. máj 2010

ja mam taky pocit ze sa splni co som tu napisala ked zacal serial ze Tomas sa da mozno dokopy s tou susedou ktora nema deti a veru ked vidim ako ho Jolana odpalila tak mozno naozaj ano.

laurinkadanielka
11. máj 2010

zelmirka no asi to bude tak 😉 Klara sa k nemu hodi viac ako Jolana 😉

zelmirka1
11. máj 2010

no ano, hlavne nema deti a on ich ma dost nie ? tak sa bude ma to koho starat, inak z jeho byvalej zeny mrchy sa stala riadna svatica, dokonca si chce adoptovat dieta 😉

mamartinka
11. máj 2010

zelmirka1 myslis Dagmar Krausova ze?

zelmirka1
11. máj 2010

hej hej, ja si spominam na prvu seriu kde hrala fakt mrchu...pozeram rada lebo uz ma akosi nebavi Bohdalova, akoby to bez nej nikde neslo

ellise
13. máj 2010

holky a nepřijde vám ten tomáš trapný? aspoń v posledním díle, když šel za Jolanou s kyticí a plyšákem a chtěl mluvit s jejím chlapem. chudák nepochopil že o něho nestojí

zelmirka1
13. máj 2010

no bolo to divne, naco si s nouu vobec zacinal ked bola vydata a celkove od zaciatku sa spravala tak odmietavo, obcas akoze fajn ale v podstate to bolo jasne....

lussy23
13. máj 2010

Ahojte, nedokukala som. Ako to skončilo s Nattálkou?

zelmirka1
13. máj 2010

co s Natalkou, ta hlava v plote ? prisli hasici a vyslobodili ju, Tomas to vyuzil aby Jolana prisla, lebo den predtym si zvysoval poistku a hned potom mal poistnu udalost, tak to program Jolany vyhodnotil ako podozrive a dobehla. Ale aj tak ho odpalila.

mamartinka
16. máj 2010

Zajtrajsia poistovna na markize a dnes Nova(Deti Predevsim)Dagmar se na Grácii vdává. Petr je šťastný. Osud malého Péti je ale stále ohrožen. Na scénu totiž vstupuje jeho nezodpovědná matka. Tomáš pořád nepřestává věřit, že se mu podaří Jolanu získat. Ondřej se mu snaží pomoci. Klára se o Tomáše snaží marně a definitivně se stahuje , když zjistí pravý stav věcí. Klářina matka se ostatně snažila také – jejím přičiněním málem vyhoří místní knihovna a její dcera díky tomu přijde o práci! Klára je znovu na dně. Naštěstí je tu Marie a má svůj plán! Plán však pojímá i pan Vrána…

zelmirka1
26. máj 2010

ahojte
kto pozera ako je to vlastne s tym dietatom Jolany ? ona sama niekedy povedala koho to dieta je ? viem ze tvrdila Tomasovi ze manzelove ale on povedal zase teraz ze nie je jeho, aka je teda pravda ? ono je to asi jedno ked odisli len pre zaujimavost.
ale mu to trva kym si Klary vsimne ze ? 😉

laurinkadanielka
27. máj 2010

zelmirka jolanin muž to tomašovi povedal že je to vaše dieťa ked sa večer prišiel opytať čo je s nou ked nebola v praci no veru trvalo to 😉 a na nove divaci pišu že konečne s tade zmizne upištana jolana

jazminn
27. máj 2010

Ja si myslím, že Tomáš sa dá dokopy s Klárou. Veď obidvaja sú opustený, sami a Klára by sa v veľkou láskou starala o jeho detičky, veď aj vidno ako strašne ich má rada. Sama predsa nemôže mať deti a tak by mala hneď dve, nič viac si nemôže ani priať. Jolanu si k nemu ani neviem predstaviť.

zelmirka1
27. máj 2010

ja som to tu napisala hned ze Tomas bude s Klarou ked este sa tam len nastahovali a nepadli si do oka, to bolo jasne ze s Jolanou to neskonci dobre, len Tomasovi to akosi dlho trva 😀 😀 😀
Jolana veru od zaciatku nevedela co chce a spravala sa divne, ale inak herecka dobra.

jazminn
27. máj 2010

Súhlasim, že herečka je dobrá. Ale ona hneď od začiatku hrala kariéristku, veď chcela byť hneď riaditeľkou pobočky a k deťom nemá niejak dobrý vzťah. Veď aj tá jej vlastná Hanička sa jej vymyká spod kontroly-puberta a ako by to bolo keby ešte pribudla Tomášová rodina a ešte dokonca babätko. K Jolane to nepasuje.