• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
asi nebola to prave-orechove :sweat_smile:
22. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi....a stále neviem, ako to bolo s tou kubkovou škodovečkou :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stale to tam nepovedali :grinning:
22. dec 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože...veď do nového roka pôjdem v nevedomosti...toto mi chcú urobiť??? :grinning:
22. dec 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz ma napadlo ved on ju nabural,este ked bola stara,nieeee????
a povedal ivane ,ze ju dal do srotu a medzitym ju dal tak krasne vycancat :wink: a ivanku skoro rozhodilo....
ved nenabural dvakrat....ci?
22. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo ja pamatám....tak si ju dal prerobiť...a až potom nabúral a povedali, že je na šrot...a potom ju zrazu mal....
:confused:
22. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,ci uz to bolo potom......uz sa mi to pletie :grinning:

pocuj asitka panelakovie :sweat_smile: dakujem,ze si si na mna zmyslela ,si zlata :dizzy_face: aj Tebe aj vsetkym panelackam prajem kraaaaasne sviatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
22. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence poteším Vás:

Panelák naďalej patrí medzi najúspešnejšie slovenské seriály na Slovensku, bol opäť lídrom na trhu a prekonal doterajší rekord: http://panelak.blogspot.com/2008/12/rekordn-panelk.html
22. dec 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy mam dostat po tej tabletke svoje dni?!...ci to je individualne,alebo??
22. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraska nepomylila si si tému :confused: ?
22. dec 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby otázka na ordináciu v ružovej záhrade :grinning: :grinning: :grinning: alebo na Bajzu :wink:
22. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon tu mame veselo :sweat_smile:
to patrilo sem :Escapelle tabl. "ráno po" :wink:
22. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa na co mam tesit? kordiak bude mat to rande so vsetkymi naraz?? :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je trapne to rande :unamused:
22. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co za "zazracnu" norsku jedlu doniesol Imro? ... neveriiiim :grinning:
22. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak zo Solosnice :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, taky by som nechcela ani zadarmo ...
22. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašné stromčeky :grinning: angie ako nenormalna,týždeň pred porodom a nepovie že sa niečo deje,takto riskovať :unamused: a Zuza dobreže neprosila o sex
22. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to sa dalo od Imricha cakat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim na silvestrovsky panelak bude to sranda :slight_smile: a kordiak je fesak len keby bol trosku mladsi
22. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč som nepochopila...prečo chcú zrazu z agáty spraviť veselé dievča....trochu skáču...teraz je za švihnutú...a potom bude na čomsi fičať...že bude veselá, či ako??? :grinning: a bajzovci...no vyzmizikovala by som ich...ved z tej zuzy už spravili trápnu chuderu...vtierajúcu sa vlastnému manželovi...ktorý ju nechce.... :confused:
22. dec 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asitka, ved Agata sa za ten jeden mesiac pauzy da do poriadku snad :grinning: . A Imro bol dnes bombovy s tymi metlami :grinning: :grinning: :grinning: . A Emilko tu metlu este aj domov dovliekol, ja byt na Jankinom mieste tak leti von oknom :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, ja by som nepovedla, podla mna ani Michalovi nie je vsetko jedno, len on si uvedomil, ze uz niet cesty spat.
a co sa tyka Agaty ... nekomentujem, sama som prekvapena aky zvrat to na nu nachystali.
V poslednych castiach sa mi fakt paci Kubkova mama ... necakala som od nej taku aktivitu.
22. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adoracion ,ved ma len 31r. :wink:
23. dec 2008 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Imrovych stromcekoch sme sa smiali aj my. A Jakubova mama bola tiez akcna. :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je baby posledná časť :frowning2: ,som zvyknutá pozerať panelák každy večer ked uspavam malú,čo budem robiť celý január? :unamused:
23. dec 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakub bol dobrý, že pokus o znásilnenie a jeho mama, že do čoho vám teraz dám vepro, knedlo... :grinning: :grinning: a stromčeky, že či z minulého roku sú :grinning:
23. dec 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo Emilko s tym slovnikom bol dobry :slight_smile:
23. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj ale mi dnes slzy tiekli. To asi pre to tehotenstvo :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok