Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?
minkak
22. dec 2008
asi nebola to prave-orechove :-N
asitka
22. dec 2008
asi....a stále neviem, ako to bolo s tou kubkovou škodovečkou 😃 😃 😃
minkak
22. dec 2008
no stale to tam nepovedali 😃
asitka
22. dec 2008
bože...veď do nového roka pôjdem v nevedomosti...toto mi chcú urobiť??? 😃
minkak
22. dec 2008
ale teraz ma napadlo ved on ju nabural,este ked bola stara,nieeee????
a povedal ivane ,ze ju dal do srotu a medzitym ju dal tak krasne vycancat 😉 a ivanku skoro rozhodilo....
ved nenabural dvakrat....ci?
asitka
22. dec 2008
no čo ja pamatám....tak si ju dal prerobiť...a až potom nabúral a povedali, že je na šrot...a potom ju zrazu mal....
=-)
minkak
22. dec 2008
no neviem,ci uz to bolo potom......uz sa mi to pletie 😃

pocuj asitka panelakovie :-N dakujem,ze si si na mna zmyslela ,si zlata x-) aj Tebe aj vsetkym panelackam prajem kraaaaasne sviatky x-) x-) x-)
asitka
22. dec 2008
😃 kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
www8www8
22. dec 2008
Dievčence poteším Vás:

Panelák naďalej patrí medzi najúspešnejšie slovenské seriály na Slovensku, bol opäť lídrom na trhu a prekonal doterajší rekord: http://panelak.blogspot.com/2008/12/rekordn-pan...
kraska123
22. dec 2008
Kedy mam dostat po tej tabletke svoje dni?!...ci to je individualne,alebo??
mikalove
22. dec 2008
kraska nepomylila si si tému =-) ?
eva7780
22. dec 2008
žeby otázka na ordináciu v ružovej záhrade 😃 😃 😃 alebo na Bajzu 😉
minkak
22. dec 2008
no aspon tu mame veselo :-N
to patrilo sem :Escapelle tabl. "ráno po" 😉
zuzitka
22. dec 2008
dnes sa na co mam tesit? kordiak bude mat to rande so vsetkymi naraz?? 😃 😃
claudinka
22. dec 2008
to je trapne to rande :-|
egyptanka
22. dec 2008
to co za "zazracnu" norsku jedlu doniesol Imro? ... neveriiiim 😃
zuzitka
22. dec 2008
no sak zo Solosnice 😃 😃
egyptanka
22. dec 2008
zuzitka, taky by som nechcela ani zadarmo ...
mikalove
22. dec 2008
strašné stromčeky 😃 angie ako nenormalna,týždeň pred porodom a nepovie že sa niečo deje,takto riskovať :-| a Zuza dobreže neprosila o sex
zuzitka
22. dec 2008
sak to sa dalo od Imricha cakat 😃 😃 :-p
adoracion
22. dec 2008
uz sa tesim na silvestrovsky panelak bude to sranda 🙂 a kordiak je fesak len keby bol trosku mladsi
asitka
22. dec 2008
ináč som nepochopila...prečo chcú zrazu z agáty spraviť veselé dievča....trochu skáču...teraz je za švihnutú...a potom bude na čomsi fičať...že bude veselá, či ako??? 😃 a bajzovci...no vyzmizikovala by som ich...ved z tej zuzy už spravili trápnu chuderu...vtierajúcu sa vlastnému manželovi...ktorý ju nechce.... =-)
slaviq81
22. dec 2008
Asitka, ved Agata sa za ten jeden mesiac pauzy da do poriadku snad 😃 . A Imro bol dnes bombovy s tymi metlami 😃 😃 😃 . A Emilko tu metlu este aj domov dovliekol, ja byt na Jankinom mieste tak leti von oknom 😃 😃
egyptanka
22. dec 2008
asitka, ja by som nepovedla, podla mna ani Michalovi nie je vsetko jedno, len on si uvedomil, ze uz niet cesty spat.
a co sa tyka Agaty ... nekomentujem, sama som prekvapena aky zvrat to na nu nachystali.
V poslednych castiach sa mi fakt paci Kubkova mama ... necakala som od nej taku aktivitu.
minkak
22. dec 2008
adoracion ,ved ma len 31r. 😉
ashley
23. dec 2008
Na Imrovych stromcekoch sme sa smiali aj my. A Jakubova mama bola tiez akcna. 😃 😃
mikalove
23. dec 2008
dnes je baby posledná časť 😞 ,som zvyknutá pozerať panelák každy večer ked uspavam malú,čo budem robiť celý január? :-|
vesi
23. dec 2008
jakub bol dobrý, že pokus o znásilnenie a jeho mama, že do čoho vám teraz dám vepro, knedlo... 😃 😃 a stromčeky, že či z minulého roku sú 😃
egyptanka
23. dec 2008
noooo Emilko s tym slovnikom bol dobry 🙂
ashley
23. dec 2008
Juj ale mi dnes slzy tiekli. To asi pre to tehotenstvo 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli