Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

aniratak696
28. jan 2009

baby ale karol má okrem gauču aj nový stolík pred gaučom 😉 😉 asi mali štedré vianoce

aniratak696
28. jan 2009

Inak začínam si myslieť, že Angie zomre a bude hrať len sesta Martina, tááá je desná 😖

mikalove
28. jan 2009

je strašná s tymi čiernymi vlasmi 😒

aniratak696
28. jan 2009

a ten pohlad des 😒 😒
ja som bola na muzikaly neberte nam princeznu a ona tam hrala hlavnú rolu a odvtedy ju akosi nemusím ale duplom ne ked ma tie čierne vlasy

minkak
28. jan 2009

anratak to nie,to si nemyslim 😉
mikalove, no to fakt tie cierne vlasy -des 😖

aniratak696
28. jan 2009

no ja neviem ale ked hrala Angie pripadala mi taká v poho akoby to ani nehrala ale teraz v roli Mati mi pripadá inak (ako herečka čo to fakt musí hrať) 😉

mikalove
28. jan 2009

videla som uputavku,kordiak pozve luciu na lyžovačku na celý týžden do tatier,bože tá lucia sa furt oblieka ako stará žena...bluzky tmavej farby,s dlhymi rukavmi a sukna pod kolená 😝

mirela
28. jan 2009

Kordiak a Lucia sa k sebe vôbec nehodia, mohli mu dat inu zensku 😝 ... inac neviem preco nosi Ivanka stale tu cervenu gumicku na ruke aj ked ma vlasy v cope, zeby vyznavala kabalu?

majina.b
28. jan 2009

k červenej gumičke na ruke - vysvetlenie od autora bolo take, že na začiatku nakrúcania si ju na ruke zabudla,
tak potom v dalšich častiach to už nechali tak

mirela
28. jan 2009

zaujímave, lebo to som si uz vsimla velmi vela krat, tak diky za info majina 😉

majina.b
28. jan 2009

http://panelak.blogspot.com/

maju aj novu znielku na začiatku serialu, ta stara verzia sa mi páčila viac

claudinka
28. jan 2009

vacsinou byvaju starsie verzie lepsie 😒 😒

aniratak preco nemusis? aka tam bola?

zuzitka
28. jan 2009

to je len otazka zvyku ... ta znelka 😉

mikalove
28. jan 2009

už sedíte na gaučoch?začína 😀

liliandax
28. jan 2009

ano 😀

majina.b
28. jan 2009

ano
ako mohla vrátiť švehlova kluče od bytu, ak ho ma prenajatý, a ešte ma tam vlastný nabytok??

zuzitka
28. jan 2009

majina ... ty si nebola teraz na VKV? 😀 😀

babatko88
28. jan 2009

hej babenky, tak kto to má umrieť, Kraus hovoril, že niekto zomrie, ale poprel, že to bude Angie, tak čo je na tom pravdy? neviete niečo?

majina.b
28. jan 2009

ano, len panelak a VKV sledujem v telke, viac nič

mikalove
28. jan 2009

lebo boli s agatou dohodnuté že kym bude na meterskej aaaa nebude robiť tak ani platiť

majina.b
28. jan 2009

JAna N. má novu parochňu

mikalove
28. jan 2009

héj,som nevšimla

womenne
28. jan 2009

baby čo sa deje nove v panelaku?prestahovali sme sa a tu jojku nemame ☹ da sa niekde pozriet na internete?

mikalove
28. jan 2009

keby sa chovám ako ivana tak už som "piata žena" 😅 a ten jakub je furt k nej milý

zuzitka
28. jan 2009

na nete

panelak.joj.sk

womenne
28. jan 2009

zuzitka tam davaju časti?

mikalove
28. jan 2009

tá sedačka čo maju švehlovci je pekná.martina si dava aké podmienky,ved angie tam betku dovliekla a tvaria sa akoby si ju tam karol nasťahoval

zuzitka
28. jan 2009

womenne ... ano, tam su vsetky casti. to je stranka len o panelaku 😉

zuzitka
28. jan 2009

http://panelak.joj.sk/

je tam o hercoch, o seriali, konkretne diely, zabava, mozes napisat otazku, co ta zaujima..... chod tam mrknut 😉