Seriál Capri. Sledujete ho?

gio
4. feb 2010

http://www.port.sk/picture/instance_1/186871_1.jpg sledujete tento serial, ako sa vam paci ?

grettka
4. feb 2010

isiel sotva pred par mesiacmi... stv nema co davat.. nie je to zly serial, celkom sa mi pacil.. ale sledovat ho znova nemusim...

junovka
4. feb 2010

gio, ja som nejako prisla mu na chut....aspon zatial pokial nedavaju Ordinaciu v ruzovej zahrade 🙂 .Inak, dost ma to mrzi, ze Ordinacia a Capri sa mi budu prelinat. 😠

petikd
5. feb 2010

Juuj ja ho mám tiež veľmi rada,ale teraz ked ho opakujú pozeráme iba cez reklamy,lebo iba jedna telka a ved išiel nedávno,tak sa nezhodujeme s ostatnými príslušníkmi rodiny 😀 .Len mi pasuje skôr na leto ako chodil 😉

zuzana1985
23. okt 2010

Ahojte. Sleduje niekto 3. sériu tohto seriálu? Ja som si ho neskoro zapla, takže som v tom trochu stratená. Ak niekto vie, môže mi napísať čo sa stalo s Massimom, Umbertom, Viktoriou, Falcom a ostatnými, ktorí sa zo seriálu "stratili"? Ďakujem

petka727
23. okt 2010

@zuzana1985 no ja som to nevidela ale citala som ze oni tam uz nebudu a ze reginella zomrela a hlavna postava teraz bude karolina. nevies nejaky link kde by sa to dlo stiahnut????

mariangelak
27. máj 2011

ja capri strasne milujem-ten serial a chcela by som sa spytat ci niekto nevie ci sa nedaju zohnat tie seria,cela jednotka,teda vsetky tie casti kde este hrali stari protagonisti,vittoria,umerto a spol.na dvd???bola by som velmi vdacna.za odpoved diky. 😉 😉