• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
ved Henka je fesna baba :slight_smile:, na svoj vek vyzera velmi dobre .. ta Lucia je od nej mladsia a vyzera starsie, ale mozno je to aj tym imidzom ... podla mna sa k sebe hodia :wink:
30. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mame podobny nazor na Karola :dizzy_face: :dizzy_face:

ale neviem ci by tak pritikavali aj nasi chlapi :grinning:
30. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirela a ty si na koho strane? na našej či henrietinej?? :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nasi chlapi o tom nemusia predsa vediet :zipper_mouth:

no a co to ten agatin bracho chce s tym priestorom? jak v tej ukazke, ze pan Suchar :sweat_smile: malo byt Suchy .... ale to bude dnes, nepredbiehaj, zuza!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt marse?tebe ale je :slight_smile:
30. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cujte, asi najviac akcne a smiesne scenky maju stale emil a janka a ivanka a mamicka, zeeeeeeeeee? :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove, nechapem celkom otazku, tak upresni :slight_smile: ... mne sa mickovicova ako zena paci, aj barta je fesak :slight_smile:, tak zeby som bola proti vasej strane? napr. mne sa karol zo zaciatku vôbec nepacil, ked doliezal za agatou, mal iny uces, teraz sa mi celkom paci, ale zeby mi trhal zily, tak to zase nieee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som trocha mimo z tych mien sukromnych, kto je Henka? :confused: :sweat_smile:
30. jan 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henka .... henrieta mickowiczova :wink: kordiakova prava partnerka predsa :sunglasses:
vo filme zuza bajzova :grinning:
30. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana bajzova, ona je v civilnom zivote partnerka a matka dietata m. kordiaka :wink:
30. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ma Emilko meniny :grinning:
jooooj tak predsa je to pravda :grinning: mne to uz ktosi raz hovoril, ale som si myslela ze si robi prdel :grinning: :grinning: ja tie panelak magaziny nepozeram, tak neviem :dizzy_face:
by sme mali Emilovi poslat sms-ku :grinning:
30. jan 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som karola tiež nemala zo začiatku rada,ked stále doliezal opity za agatou...ale teraz je v poho.. :wink:
30. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci, ze citas tuto diskusiu ... tu uz to bolo prebrate velakrat :grinning:
skoro kazdeho sme tu uz prebrali :grinning: :grinning: baby klebetne sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pani Janka bude mat vaaaznu dilemu ako zorganizovat a oslavit Emilka :wink:
no sak Janka pozve Marienku na oslavu ... Emil zuuuril :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s malym von, nieze ma budete ohovarat :grinning: :grinning: :grinning: a Karol je moj :angry: :angry:
30. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to chysta myslim narodeninovu oslavu, tak mozno to spoji :wink:
30. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu budem zatiaľ dozerať aby ti ho nezobrali :grinning:
30. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka- ved praveze ani tieto diskusie moc necitam, bo ja som na materskej :grinning: :grinning:
To len dnes ze sa mi s tym Milanom snivalo... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata klebetne :grinning: :grinning: ja to velmi nesledujem ale ta kocka co je v kome bola tehotna a tusim cakala dvojcata....az sa bojim opytat,,,co je s nimi??
30. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, az teraz som zbadala, ze sme pisali obe naraz :slight_smile:, veru, mne sa vzdy pacia rozhovory Blicharovcov, ten Jankin afekt a Emilove trefy do toho :wink:
30. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja ... pri dvojickach asi nestihas sledovat ani telku ani diskusiu :grinning:

mukky ... no to bolo davno :grinning: ty si odvtedy nepozerala? tie dvojicky mala mat "akoze" Angie, ale to bol for, ona tak nachytala Karola..... cakala v skutocnosti len 1 dieta, teraz ma chlapceka Lukaska, ale ona lezi v kome :confounded:

mirela ... asi blicharovci to tam drzia v napati a robia srandu .... inak ten dej o nicom :unamused:
no a ivanka s mamickou, to vecne natahovanie..... :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka- ale Panelak stiham vzdy :grinning: o polnoci na internete pozeravam ked uz deti spia, ale pred tym vzdy mrknem sem do diskusie aby som vedela ci sa ma na co tesit :wink:
30. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja,dvojičky,to ťa obdivujem :wink:
30. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove- dakujem :dizzy_face: vies jak som sa potesila ked Angie cakala dvojicky? :grinning: a to bolo len akoze :angry: :grinning: ale vsak aj Bajza ma, no tak nemozu mat vsetci vsak ano :grinning: :wink:
30. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm,to ze ho oklamala tak ze caka 2 a vedela ze jedno len,to len vo filme sa moze stat :grinning:
30. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky ... ona to povedala ako for :grinning: ale hned sa priznala :grinning:
30. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja to nepovedala mužovi ako for :grinning:
30. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok