Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

cikyta
6. feb 2009

Monkula dík. To je kríž s touto mojou sklerozou 😖 Ale má to svoje výhody: Vždy sa dozviem niečo nové 😅

monkula
6. feb 2009

cikyta, to je tzv tehudemencia 🤐 🤐 🤐 😀

cikyta
6. feb 2009

A fakt.Ešteže sa môžem na to vyhovárať 😅 Ale nebudem celý život tehotná a potom to praskne 😝

jaja0110
6. feb 2009

to co bola za haluz v uputavke na pondelok, ze Karol sa priznal Martine ze nemiluje Angie... 😕 🤐

leatea
7. feb 2009

ahojte..no neda mi nepridat sa..rada si pozriem tento serial..ale niektore ich scenare su zvlastne..no nevadi..hadam sa to coskoro rozbehne v tejto serii..
a inac,hrooozne mi lezie na nervy ten mikrofon..zrejme toho chlapika,co ho drzi,ho po nejakom case zacne boliet ruka a vidia to akurat tak divaci 😅 😕 a to je takmer v kazdom diele..hrooza 😖

mikalove
7. feb 2009

už bola brychtová v uputavke 😖

lekno
7. feb 2009

lea, ja som asi slepá, ale bobra som si ešte nevšimla 😀
mikalove, Brychtová? 😠 😀

mikalove
7. feb 2009

ani ja som si nevšimla mikrofon,hej,brychtová

lekno
7. feb 2009

No fasa 😠

jaja0110
7. feb 2009

ja som si vsimla mikrofon taky chlpaty vcera, sa tam hompalal karolovi nad hlavou.... 😀 volako to technicky nezvladli 😝 😝

honey023
7. feb 2009

Ževraj z Katky budú možno niektorí diváci šokovaní 😀 , lebo to nebude tá milá Katka z telky, ale zakomplexovaná mrcha, teším sa 😉 - aspoň tak to bolo o nej písané, však uvidíme aká nakoniec bude, ale chcem, aby bola mrcha, aspoň budeme vidieť či vie zahrať aj negatívnu postavu.

holcicka12
7. feb 2009

Ahojte no ja Panelák žerem úplne od začitku nevinechala som ani jednú časť ale teraz ma to už moc nebaví keď je to tak krátko mohlo by to byť aspoň hodinu a 15min.A inak Jakub-Vladko je mojej sesterky manžel 😵

holcicka12
7. feb 2009

jaja0110 to stáva dosť často a hlavne v ordinácií 😀

monkula
7. feb 2009

holcicka, ale Tvoja sesterka neni taká mrchavá na Vlada ako Ivana , však? 😉

Inak, my sme s mojou sestrou "žrali" "jakubkov" hlas, keď daboval a aj Michalov - Miezgu 😉 😉

maca793
7. feb 2009

ahojte, tak konečne to začalo a mám pocit, že táto séria je lepšia ako tie predchádzajúce. pozreite si opakovanie aj na Prime? dávajú ho ráno.

holcicka12
7. feb 2009

monkula nie neni je strašne super zlatý aj na Kristianka a Kláriku 😵 😵

holcicka12
7. feb 2009

maca793 ja to pozerám keď som chorá alebo keď som neni v škole.Mňa to nebaví aj kôli tomu,že sa Bajzovci rozvádzajú 😠 😠

jaja0110
8. feb 2009

holcicka- jeeej tak to ked mate taku celebritu v rodine, by si mohla pozistovat pikosky od "jakuba", co? 😅
Tak fakt sa ti dvaja rozvedu? 😨

zuzitka
8. feb 2009

ja som zvedava na tu brychtovu ... uz v pondelok by mala nastupit na plac? 😀

maca793
8. feb 2009

to je fakt, u nás to bolo tiež tak
a čo tam bude brychtová robiť?dajte ma do obrazu

zuzitka
8. feb 2009

asi kordiakova sestra ... lebo v minulej casti to spomenul kordiakov otec 😉

maca793
8. feb 2009

aha, nestíham čítať časopisy a net doma nemám, takže teraz si ho vychutnávam a idem pozrieť na stránku.

maca793
8. feb 2009

stránka pre malé deti, nepáči sa mi 😝

holcicka12
8. feb 2009

jaja0110-ja by som aj chcela len sme s nimi málo oni su v BA a my v ZA no ale keď tam budem takzistim niečo 😉 ja osobne si myslím,že sa rozvedú a potom sa dajú zase dokopy alebo sa nerozvedú 😀 😀

kvetina05
8. feb 2009

Ahojte... jasné že pozerám panelák, je to konečne niečo normálne čo večer v telke dávaju.Len škoda že tie časti sú také krátke....

holcicka12
8. feb 2009

Keby bol aj cez víkedn ☹
Panelák 4ever 😵 😵 😵

shaarka
9. feb 2009

baby, poznate rezisera? bol niekedy v telke (napr. v magazine)? co je on zac? co este robil?

holcicka12
9. feb 2009

Ahoj shaarka režisér je Andy Kraus myslím,že to režíruje ešte s niekym ale netuším kto je ten druhý.
Jasné v magazíne je vždy číta tam tie listy a hovorí čo a ako.
Robil ešte panelák tuším,že aj kutila 🙂 😉

asitka
9. feb 2009

čaute dievčatá...ja jak som v robote...nestíham nič...o čom je panelák??? angie je už doma???? bajzovci sú už rozvedení??? či čo nové??? 😕

holcicka12
9. feb 2009

asitka podľa toho kedy si naposledy sledovala 😅
Bajzovci rozvedení niesu.Angie je ešte v nemocnici malý Lukáško je krásnučký anielik 😵 Nové neviem či viete na plac nastúpil mladý fodrász Agátin brat chysta v paneláku "večierku"Ivanka a Jakub najali Vierku ako opatrovateľku.Kordiakovi nechce dať bývala manželka Vivien v piatok sa kordiak dozvedel,že má sestru dnes by sa mali stretnúť 😉