Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

shaarka
9. feb 2009

holcicka, som myslela ze Kraus je scenarista, a na zaver titulkov je stale napisany nejaky Marián Tutoky 😅

holcicka12
9. feb 2009

😕 tak potom netuším 😅

mikalove
9. feb 2009

kde ste paneláčky,čo hovoríte na karola??

mamartinka
9. feb 2009

no nemam slov.ale Ivanka z Jakubkom sa mi zacinaju pacit.hlavne Ivana ako sa ma ku Kubkovi.

melory
9. feb 2009

to s tym karolom nechapem....

egyptanka
9. feb 2009

to sa u Karola dalo cakat, uz ked mali z Angie fin. problemy tak bol nejaky divny, taky neisty - nemastny/neslany.
Ivanke sa buria hormony, ale ved bodaj by nemala energiu na sex ked jej ma kto upratat, navarit, postarat sa o malu ... to aj by som po sestonedeli sexovala kazdy den 🙂

melory
9. feb 2009

hmmm, tak aby sa nakoniec nerozviedli oni a bajzovci sa daju dokopy

egyptanka
9. feb 2009

melory to by Angie ako veriaca nepripustila ...

melory
9. feb 2009

aj to sa stava......ale, moja druha verzia je, ze chce aby sa to angie dopocula a vykaslala sa na neho....aby s nim uz nemala trapenie

egyptanka
9. feb 2009

uvidime co scenaristi vymyslia ...

egyptanka
9. feb 2009

karol mi pripada ako taky fackovaci trtko ... 🙂

melory
9. feb 2009

to ano, takeho muza....uz ani agaaaata nechcela

egyptanka
9. feb 2009

ja tykym typom muzom vravim... chlap nepouzitelny pre zivot.

mamartinka
9. feb 2009

panelak16.02(PRIZNANIE).Milan dostava dalsiu ranu pod pas.Ako zvlada Emil nechut k alkoholu?Peter Fodrasz sa pravdepodobne zamiloval. Utorok17.02(Ponuka NA SOBAS).Martine sa prestava pacit Karolovo spravanie.Dozvie sa Milan pravdu o Vivien?Jana planuje zaujimavu pomstu. Streda18.02(NAVRHY)Michal ma problemy uz aj v praci.Pri porode zomrelo dieta.Je vinny lekar?Lucia dostava necakanu ponuku od Milana. Stvrtok19.02(PROFESIONALKA)Imro si nieje isty svojim rozhodnutim ozenit sa.Ako vyriesi tento problem?Zuzana poziada Ivanu o pomoc. Piatok20.02(ANGIE) Uvidí konečne Angie svojho syna Lukáša? Ivana sa má Jarmile ospravedlniť. Dokáže to? Agáta má svoj tajný plán.

eva7780
10. feb 2009

Agatin brat sa podla mna zalubi do Bajzovej,Bajza bude tym padom žiarliť,tak sa po čase daju dokopy,a rozvedie sa Karol a Angie,to len tak čo som odkukala dnes v archíve 😉

sillas
10. feb 2009

aby sa Karol nedal dokopy s tou podnajomníčkou.. 😕 😕 😀

ukmima
10. feb 2009

ahote, pripojim sa...mozno Karol zvedie Martinu...ta zacina byt daka mila....A Ivana nema chybu,ktovie co je Jakubkovi,ked zlihal pri sexe...

melory
10. feb 2009

ukmina on nezlihal, bol to for, ze sa po sestonedeli hned urobil....... 😀

ukmima
10. feb 2009

vsak to som pochopila...haha, len nechapem, ci sa mu Ivanka nevenovala...ked na vsetko ma pomocnicu...tak aspon Jakubka mohla uspokojit...

mamartinka
10. feb 2009

no inak aj ja myslim ze sa Zuzana da dokopy s Agatinym bratom.inak nepodoba sa vam tak trocha na dariusa?ten anglictinar co chodil k Bajzovcom.mne trochen ano.

viva13
10. feb 2009

Ahoj, Panelák je super!!!!!!!
vždy sa neviem dočkať kedy už bude 20.05

mamartinka
10. feb 2009

no dnes ide panelak 21.20 az.koli ordinacii myslim na markize

melory
10. feb 2009

este ze mame net a mozeme pozerat aj rano pri kavicke

zuzitka
10. feb 2009

supeeeer .... v utorok aj v stvrtok bude o 21.20h?? ... pytam sa 🙂

lebo tak mi to vyhovuje, kvoli VKV na Prime 😉

lekno
10. feb 2009

zuzi, áno

zuzitka
10. feb 2009

jupiiiiii 😎 😎

mamartinka
10. feb 2009

a mne to zasa vyhovuje koli ordinacii na nove.utorok a stvrtok.

melory
10. feb 2009

ja nepozeram nic okrem panelaku, tak moc nadsena niesom, ale ako pisem, rada si pozriem aj rano pri kave.

zuzitka
10. feb 2009

melory .. tak si zapni primu 😎

melory
10. feb 2009

to faaaakt??? tam davaju live skor ako na jojke??? to je nelogicke....a telku nemam.