• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
aj ja si myslím,že maslák a tiež ma napadol kordiakov otec....chudák imro,kym sa z toho manželstva vymotá
angie je doma dva dni so synom a už chce do roboty,strašné matky su v tom paneláku :confounded:
25. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec to nebude, vsak povedala, ze jeden z jeho kamaratov...je otcom malej
Mne sa len rata Zuzana, ked dojde do baru s vysielackou :grinning:
A Lucia sa rozhoduje, ci prepusti Zuzanu alebo Imra...ale podla toho, co pisu v televizii, odide Zuzana...ale co do pekla bude robit Agata u Karola,ved moze spat u brata...zamotava sa to..
25. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikalove: ja na druhej strane chápem Angie, že sa chce vrátiť, síce teraz dostala prachy za CD, ale polovicu hneď musí vrátiť a to čo jej zostane si nechá na splácanie úveru a už z ničoho iného nemajú žiť. Karol toho veľa nezarobí, Betka z ich podnájmu odchádza, takže jej návrat do práce úplne chápem a vlastne ona bude robiť akokeby doma :slight_smile:

Maslák otcom, to by bolo dobré :slight_smile: a mohli by teraz ďalej rozvinúť ten vzťah Betky a Masláka. Mladý Fodrász je aký zdvôrilý k Bajzovej :slight_smile: a najlepší bol Emil, keď sa Janka s Marienkou rozprávali o alkohole a on vojde s úsmevom na perách: "že už to prerazil". :grinning:

A tá sponka, resp. sponisko :grinning: , bola super.
25. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj dokukam VKV na stream.cz a idem na vcerajsi paneliacik :slight_smile: som ho prespala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze Vivien je maslakova?
25. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka: asi to bude tak že maslak bude otcom vivien :wink:
25. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka ty si vsade ale aj ja mylim, ze maslak je otec :wink:
25. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto z vás rád Agátu?To je príšerná herečka,ten umelý priblblý úsmev a to ako neprirodzene rozpráva..Teda nechcem nič proti nej,ale na jej mieste by som sa hanbila tam hrať :confounded: :rolling_eyes:
25. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam sa k názoru Deborah1 úplne s tebou súhlasím, tá maďarčina jej tak nechutne tiahne z úst... ja nič proti nikomu, ale v tej telke to je otras.. Podla mňa nieje dobrá herečka :confounded:
25. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deborah celkom sa dala v kutyilovi a aj v susedoch ale teraz je to nieco strasne... :unamused:
25. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ JA SI MYSLIM,ZE MASLAK BUDE OTCOM VIVIEN.
A AGATA TA MI IDE PEKNE NA NERVY-MADARKA-TEN PRIZVUK NEZAPRIE.
NEMOZEM SA NA NU ANI POZERAT JE TAKA UMELA-OTRASNA ZENA-SYMETRIKA.
ALE INAK KORDIAK JE FESI.
A DANIELA INA STETKA.
25. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, no kde to vázne? :sweat_smile:
25. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha! Už je ruka v rukáve :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Betka+Maslák) :grinning:
25. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemyslim, ze by Maslak bol otcom Vivien - to uz by bolo dost prekombinovane. Asi pride nejaka nova postava.
Ale Maslak je zamilovany ako mlady pubertak. :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tá Betka :zipper_mouth:
25. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa zasa začína sr.ť Bajza. Tak deti pošle peši, pretože che byť s Ivanou chvíľu sám :rolling_eyes:
25. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v ed uvidime kto je tato ale isto maslak ked povedala ze je jeho dobra kamarat
25. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz je to jasne ze je to on keby s nou nespal tak by to hned povedal
25. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooze, tak tato scena na letisku bola dobre patetickaaaaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
25. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten karol je riadne hovado
ked dosiel za martinou na letisko
Ten Karol je fakt pipi :angry:
no zajtra to bude tiez zaujmave
25. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najmä u Kuba a Milana :wink: :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nich hej som zvedava ci sa mamicka stretne s vierkou
25. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez agatu neznesieeem, som rada, ze ju viac stiahli a uz neni ona ta hlavna, jak mali najprv na plane fuj

ten maslak je iny kus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale k betke sa hodia, len keby bola este o nieco vyssia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ta scena na letisku uplne trapnaaa.. jaj uz nech daju pokoj, ta zapletka s Matou je viac ako o nicom..

a chudacik Imro :unamused: :unamused: som zvedava, ako to s Angelikou Lucia vybavi..

a Angie sa uz hrabe do roboty.. pre toto by som ten serial zakazala.. Svehlova v robote, Angie sa serie a potom furt od muzika doma pocuvam, ze preco by som nemohla aj ja pri malom robit a strazila by ho svokra :unamused: :unamused:
25. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa ani mne tam nepaci este jej ani riadne sestnedelie svehlovej neskoncilo a uz sa hrabe do roboty ved to je podla mna nezodpovedne voci babatku a uz sa aj angi hrabe do roboty a co mama jej nikde neroby ved este nema dochodkovy vek nie
ale do roboty hej ale aspon rok byt pri babu to je moj nazor
25. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, Angie naco uz do prace sa hrabe? :confused: ona vravela, ze chce byt medzi ludmi, kedze tak dlho lezala v nemocke ... takze kvoli peniazom to neni .... sak akurat sa dostala konecne k synovi a miesto toho, ze by sa onho starala a uzivala si ho, ide do baru za ludmi.... :confused:
25. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti chlapi v panelaku by potrebovali prefackat. Postavit ich radom pri barovom pulte a kazdemu pat a dvadsat po holej.
Karol nerozhodny sialenec ohrozujuci svoju rodinu.
Michal cerstvo rozvedeny muz, ktory obhana vydatu Ivanku a pritom nema jasno vo svojich citoch k byvalej manzelke.
Milan naivny paranoik.
mlady Fodrasz ... co si chce dokazat balenim Zuzany? ... mal asi nedostatok materinskej lasky a snazi si to vynahradit.
Imro by uz mohol raz konecne povedat na rovinu, co chce.

a Kubo? ... asi z tych chlapov jeden z najrozumnejsich. Stara sa o rodinu, chodi do prace ... len by si uz tiez mohol spravit poriadok vo svojich zenach.
25. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka super zhrnutie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ozaj,až teraz som si uvedomila,aké to je tam vlastne všetko uletené :sweat_smile:
26. feb 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok