Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
4. mar 2009

presne tak mikalove, tiež sa divím načo jej tie ruže doniesol ... ja by som mu ich asi šmarila do hlavy, aj ked tie ruže za nič nemôžu

mikalove
4. mar 2009

ved uvidíme čo mu na to povie

hasleerka
4. mar 2009

no ved dávam deti na poriadok, až sa môžem ísť v klude dívať, čo zase bude

mikalove
4. mar 2009

moja zaspala o šiestej do pol osmej tak zase bude do jedenastej ruka hore 😀 ja som si v klude nepozrela panelák asi len pred porodom 😀

mikalove
4. mar 2009

ešte stale nechapem tú ich lyžovačku,radšej mal isť s niekym inym než s tou babkou luciou,ešte že sa nelyžuje v tej fialovej bluzke 😀

eva7780
4. mar 2009

ja by som s nim isla 😉 neviem čo by na to mm 😀

lekno
4. mar 2009

Jéžiš, to čo to Bajzisko zasa stvára??? 😠

eva7780
4. mar 2009

no ta Lucia je ozaj trafena,co chce takeho ako imro??????? 😕

mikalove
4. mar 2009

michal ešte migne tú sestričku pukačku 😀 ved načo tam s ním pije a vypytuje sa či ho priťahuje 😅

guga
4. mar 2009

Ahojte, môžem sa k vám pridať do diskusie? Myslím, že od kedy ide Panelák, tak som zmeškala asi tak dve časti 😀

mikalove
4. mar 2009

na autobus domov mal tú luciu poslať a nie druhú izbu 😀

lekno
4. mar 2009

Nebola tá Lucia mníška, keď je taká neskúsená? Chová sa ako stará dievka 😝

lekno
4. mar 2009

Ha há 😅 Kubo aký rozbesnený 😀

guga
4. mar 2009

tie Jakubove predstavy ma dosť bavia 🙂

eva7780
4. mar 2009

Zuzana riadne koktala 😀

lekno
4. mar 2009

Zuba bola tiež dobrá 😀

mikalove
4. mar 2009

snehánky....keby došla nenalíčená a v teplákoch tiež by ju dali hned do vysielania?

zuzitka
4. mar 2009

bajzica bola dobraaa.....pojde aj zajtra myslite?

ze bajza migne sestricku 😀 😀 😀 len aby kubo nemigol vierku 😀 😀 😀

womenne
4. mar 2009

zuzka zreferuj mi nevydržim d zajtra ☹ čo robil bajza so sestričkou???a zuzana šla hned na ostro????

hasleerka
4. mar 2009

inak blbosť pustiť ju len tak do vysielania, jasné že sa bude koktať, ale náhodou na prvý krát nebola zlá, to ja by som ináč trapošila

a milá ivanka, niaka si je istá svojím kubom, no počítam že jej aj zahne

zuzitka
4. mar 2009

co bajzovi nevysiel porod, tak mamicka podala zalobu nanho aj na nemocnicu .... tak si so sestrickou s pukackou otvorili nejake pitie a slopali .... a mal take narazky, ze by si ju vedel ako jeho zenu predstavit a take kecy, co sa pod vplyvom alkoholu hovoria ... ze je sexi a bla bla 😀

zuza isla na ten pohovor a oni, ze za 5 minut ide na ostro ... takze tam davala hatlaninu .... ze snehanky, miesto orava dala ohava ..... na spisi 2krat breptala .... no smiech 😀 😀

kubo je cely nazhaveny s vierky, tak potom vecer skace na ivanku .... mamicka ju na to upozornuje, ze vierka sa pred nim pretrca, ale ona mamicke neveri ..... 😎

hasleerka
4. mar 2009

no ivanka je riadne slepá, ona si myslí že kubo je stále ten truľko, ale ten sa nám dáko osmeluje ... no mne sa sestrička pukačka zase páči, ja mám taký pocit z nej akoby ho chcela naspäť poslať ku zuzke, síce takou oklukou, no možno sa mýlim, no ktovie, uvidíme

zuzitka
4. mar 2009

karol dal kvety angie, ale povedala, ze to sa kvetmi vyriesit neda ☹
tak v noci spal v aute, ranajkoval v potravinach u agaty .... 😖
asi potrebuje 4 facky dostat 😠

ta slavna lyzovacka, ta svahu im to klape, ale vecer sa nevedia zosuladit 😅 lucia mu nadava, ze je furt taky napaty, ze sa furt kontroluje, nie je odviazany .... tak sa prestahovala do inej izby 😝
no a na svahu popijala grog a potom asi aj tequillu 😀 s nejakym poliakom, kordiak zuril 😀 😀

blicharovci ... tam dnes nic nebolo, akurat janka nemala tvaroh, nechcela ist do vecierky, lebo je zasadova 😝 tak si emil hrianky robil na veceru

zuzitka
4. mar 2009

no je ivanka slepa .... veru, mysli si, ze kubko nie je takych veci schopny 😝 ale este chvilu a migne vierku aj na tej zehliacej doske 😀 😀

mne sa paci slavka halcakova ako ta ivanina kolegina 😀

honey023
4. mar 2009

Keď dával Angie kvety, že: NA 😀 to bolo dobré, ale on to tak zvykne som si všimla, romantik 😉

Zuzitky: slušný obsah, zopár vecí chýba, ale inak dosť dobré.

zuzitka
4. mar 2009

honey ... tak ma dopln .... ja som stary sklerotik uz 😀

hasleerka
4. mar 2009

no ešteže bajza popíjak konak so sestričkou a viedli duchaplný rozhovor

zuzitka
4. mar 2009

to som pisala 😕

to teda bol rozhovor ... 🙂 ona mu este povedala, ze keby nebola vydata, ze by o tom rozmyslala .... akoze byt jeho zena .... 😕

hasleerka
4. mar 2009

aha prepáč, asi som prehliadla ... ten dnešný rozhovor bol pre mna trápny, ale inak sa mi páčia

zuzitka
4. mar 2009

nic sa predsa nestalo 😀 mam dlhy prispevok nad tebou aj pod tebou 😀